اخبار

پرستاران آذربایجان غربی مطرح کردند:

یک سال است کارانه و معوقات را نپرداخته‌اند

یک سال است کارانه و معوقات را نپرداخته‌اند
ارسال شده: تیر 3, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

پرستاران آذربایجان غربی می‌گویند: یک سال مطالبات مزدی پرداخت نشده داریم و وزارتخانه بایستی برای پرداخت معوقات ما اقدام کند.

جمعی از پرستاران استان آذربایجان غربی در تماس با خبرنگار ایلنا از راه‌اندازی پویشی به نام «من حقم را می‌خواهم» خبر دادند.

این پرستاران می‌گویند: به سالگرد عدم پرداخت کارانه و سایر مطالبات مزدی پرستاران نزدیک می‌شویم؛  پرداخت نشدن کارانه‌ها، اضافه‌کاری‌ها، حق لباس، ماموریت و عدم پرداخت دیون، جامعه پرستاری آذربایجان غربی را به انتقاد واداشته است.

این پرستاران می‌گویند: تاخیر یکساله در پرداخت معوقات مزدی پرستاران، همه برنامه‌ریزی‌های زندگی آنها را مختل می‌کند؛ در طول ماه‌های گذشته ارزش ریال به شدت سقوط کرده؛ اگر مطالبات ما را به موقع می‌پرداختند، نسبت به امروز ارزش بسیار بیشتری داشت.

آنها ادامه دادند: همه همکاران با توجه به میزان دریافتی‌شان برای خرج کردن آن برنامه‌ریزی کرده‌اند و معوق شدن مطالبات، آنها را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است.

پرستاران آذربایجان غربی، هدف از راه‌اندازی پویش خود را مطالبه‌گری از وزارت بهداشت می‌دانند و می‌گویند: از وزارت بهداشت می‌خواهیم مطالبات معوق پرستاران را هرچه سریعتر بپردازد.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی