اخبار

عضو شورای عالی نظام پرستاری تاکید کرد:

کاندیداها باید به قانون سازمان نظام پرستاری اشراف داشته باشند/ لزوم حضور گسترده پرستاران در انتخابات

کاندیداها باید به قانون سازمان نظام پرستاری اشراف داشته باشند/ لزوم حضور گسترده پرستاران در انتخابات
ارسال شده: خرداد 2, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0عضو شورای عالی نظام پرستاری با اشاره به در پیش رو داشتن پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری، گفت: کاندیداها باید قانون سازمان نظام پرستاری را مطالعه و با اشراف کامل به ارائه برنامه و استراتژی خود بپردازند زیرا در غیر این صورت با دلسردی پرستاران روبرو خواهند شد.

علیرضا گچ کوبان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که در حال حاضر در آستانه پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری گفت: شرکت پرستاران در هر دوره انتخابات نظام پرستاری از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است که پرستاران با مشارکت گسترده تری شرکت نموده و از امور مربوط به سازمان صنفی خود اطلاع دقیق داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر درصد مشارکت بالا باشد بخصوص در شرایط حساس کنونی که فشار و بی توحهی به پرستاری زیاد است، می تواند قدرت چانه زنی و وزن هیات مدیره ها و به طبع آن سازمان را افزایش دهد تا بتواند در معادلات وزرات بهداشت حضور پر رنگ تری داشته باشند.

رئیس نظام پرستاری اهواز با اشاره به حضور افراد جدید در انتخابات، خاطر نشان کرد: مسلما افراد جدید می تواند تفکرات و ایده های جدید به هیات، مدیره ها، سازمان و شورای عالی نظام پرستاری وارد کند که باعث پویایی بیشترخواهد شد.

وی با بیان این که برنامه کاندادها باید دارای زیر ساخت باشد، اظهار داشت: کاندیداها با تبلیغات واقعی، بدور از هیاهو و جنجال باید پرستاران را نسبت به آینده صنف و شغل امیدوار و ترغیب به حضور در پای صندوق کنند.

گچ کوبان افزود: کاندید های محترم باید با مطالعه قانون سازمان نظام پرستاری از میزان قدرت و حد شرح وظیفه هیات مدیره ها آگاه شوند و از دادن وعده های واهی غیر قابل دسترسی خود داری کنند، چرا که این وعده ها در آینده باعث دلسردی و دلزدگی پرستاران از سازمان و هیات مدیره ها خواهد شد.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی