اخبار

نمکی در جمع مدیران حراست دانشگاه های علوم پزشکی؛

کار سیاسی در وزارت بهداشت ممنوع است/وزیر همه گرایش ها هستم

کار سیاسی در وزارت بهداشت ممنوع است/وزیر همه گرایش ها هستم
ارسال شده: بهمن 19, 1398
نظرات: 0

سعی کنید به جز عیوبی که به حیثیت نظام و حق الناس و بیت المال ضربه می‌زند، در موارد دیگر، ستار العیوب باشید و با نصیحت، مهربانی، روی خوش و بخشش به انسان‌ها نگاه کنید و از سوی دیگر، ریزش را برای نظام جمهوری اسلامی، کاهش دهید چون امروز گسست اجتماعی رو به افزایش است. بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام، حمایت مردمی از آن است. بنابراین از گسست اجتماعی، ریزش سرمایه اجتماعی و دور شدن مردم باید پرهیز کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید نمکی، در همایش مدیران حراست دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت در مرکز همایش‌های بیمارستان قلب شهید رجایی تهران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، ما فقط با صدام نجنگیدیم بلکه با مجموعه‌ای از قدرت‌های نظامی جهان روبرو شدیم و از مرزها، خاک، ناموس و جمهوری اسلامی ایران دفاع کردیم و تنها جنگی بود که حتی یک سانتی متر از خاک خودمان را در میز مذاکره پس نگرفتیم.

وی افزود: شهدا امروز از ما می‌خواهند که همانگونه که آنها از مرزهای جغرافیایی ایران دفاع کردند، ما نیز از مرزهای پاکیزگی و شفافیت دفاع کنیم، بدنام شویم و حتی شهید بدهیم. اعتقاد دارم که ناپاکی و فساد موریانه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر بهداشت یادآور شد: اولین رسالت ما برای حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی، مبارزه با فساد به شیوه مدبرانه است و باید سرچشمه‌های فساد را بخشکانیم. نباید اجازه دهیم شبکه سازمان یافته فساد، ما را در کلاف سنگین در هم تنیده، از پای درآورد.

نمکی تاکید کرد: باید با اتکال به خدا به گونه‌ای سازمان یافته عمل کنیم که با اولین تلنگری که به سلامت سازمان مان خورد، بتوانیم از آن حراست کنیم. اولین تقاضای بنده از شما این است که با سرچشمه‌های فساد و دانه درشت‌ها، برخورد و مبارزه کرده و در مقابل فساد سازمان یافته به طور سازمان یافته عمل کنید و فساد ستیزی را به عنوان رکن کار خود قرار دهید.

وی یادآور شد: سعی کنید به جز عیوبی که به حیثیت نظام و حق الناس و بیت المال ضربه می‌زند، در موارد دیگر، ستار العیوب باشید و با نصیحت، مهربانی، روی خوش و بخشش به انسان‌ها نگاه کنید و از سوی دیگر، ریزش را برای نظام جمهوری اسلامی، کاهش دهید چون امروز گسست اجتماعی رو به افزایش است. بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام، حمایت مردمی از آن است. بنابراین از گسست اجتماعی، ریزش سرمایه اجتماعی و دور شدن مردم باید پرهیز کنیم.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: سعی کنید آلوده به سیاست زدگی و سیاست کاری نشوید. محور ما در جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است و نباید از زیر خیمه ولایت فقیه، خارج شویم. در وزارت بهداشت به هیچ وجه نباید سیاسی کاری داشته باشیم و بارها گفته ام که بنده، وزیر بهداشت اصلاح طلب، اصولگرا، بدون خط، شیعه، اهل تسنن، زرتشتی، مسیحی، کلیمی، بی دین و حتی زندانیان محکوم به اعدام هستم.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی