اخبار

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کازرون عنوان کرد:

پرستاری انتخاب قلبیِ من است/ مشکلات و کمبودها با حرفه پرستاری عجین است

پرستاری انتخاب قلبیِ من است/ مشکلات و کمبودها با حرفه پرستاری عجین است
ارسال شده: مهر 14, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

از زمان دبیرستان و پیش از ورود به دانشگاه همواره علاقه داشتم که با لباس سفید پرستاری و حس نوع دوستی و کمک به هم نوع، به مردم و بیماران کشورم خدمات سلامتی ارائه دهم. امروز هم با وجود مشکلات فراوان و کم و کاستی هایی که با حرفه پرستاری عجین شده است بازهم از انتخاب خود پشیمان نیستم و با عشق و علاقه قلبی بر بالین بیماران حاضر می شوم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، فریبا محمد زاده رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کازرون در رابطه با شرایط کار پرستاری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مشکلات و کمبودها از ویژگی های انفکاک ناپذیر حرفه پرستاری است. شیفت های طولانی و سنگین، کمبود منابع و امکانات، مزایای معوقه، کمبود نیرو و ... همه موضوعاتی است که تمام پرستاران در جای جای کشورمان در شهرهای کوچک و بزرگ با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

وی ادامه داد: کازرون هم از این شرایط مستثنی نیست و به دلیل کمبود نیروی شدید، پرستاران بسیاری مواقع با وجود اجرای قانون تعرفه گذاری ناچار به حضور در شیفت های سنگین و پی در پی هستند. این در حالی است که اضافه کار و کارانه همکاران ما از آبان ماه 96 پرداخت نشده است.

محمدزاده افزود: پیش از این به دلیل کمبود نیرو، امکان تمدید طرح برای نیروهای طرحی وجود داشت اما هم اکنون با توجه به وجود تعدادی از فارغ التحصیلان در انتظار شروع طرح، این امکان وجود ندارد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کازرون در پایان خاطر نشان کرد: حرفه پرستاری حرفه ای است که اغلب همکاران ما با عشق و علاقه و بر اساس حس نوع دوستی، انتخاب می کنند بنابراین شایسته است که با توجه به مسائل و مشکلات این قشر شریف در جهت حل مسائل و معضلات آنها از سوی مسئولان امر چاره اندیشی شود.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی