اخبار

یک فارغ التحصیل پرستاری عنوان کرد:

هفت ماه است که در نوبت طرح هستیم/ حتی نمی توانیم عضو نظام پرستاری شویم

هفت ماه است که در نوبت طرح هستیم/ حتی نمی توانیم عضو نظام پرستاری شویم
ارسال شده: مهر 10, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

اواخر فروردین ماه سال جاری برای شروع طرح در سامانه رشد وزارت بهداشت ثبت نام کردم و از آن تاریخ منتظر هستم تا با بنده برای شروع طرحم تماس گرفته شود. حتی به طور حضوری به بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و ایران هم مراجعه کردم اما تا کنون موفق به پذیرش در هیچ یک از بیمارستان های شهر تهران نشده ام.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری علی اکبر همتی فارغ التحصیل پرستاری از دانشگاه آزاد ورامین با گلایه از روند طولانی پذیرش فارغ التحصیلان برای شروع طرح ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در مراجعه ای که به معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی داشتیم به ما اعلام شد که از شروع سال جدید حتی یک نفر هم برای شروع طرح معرفی نشده است. این در حالی است که تعداد زیادی از فارغ التحصیلان در نوبت های طولانی مدت برای شروع طرح منتظر و بلاتکلیفند.
وی ادامه داد: متاسفانه امکان کار دانشجویی نیز در هیچ بیمارستان خصوصی و دولتی وجود ندارد و برای شروع به کار هم به طور حتم بایستی مدرک پایان طرح داشته باشیم. حتی بدون مدرک پایان طرح نمی توانیم نامه فارغ التحصیلی از دانشگاه و یا شماره نظام پرستاری بگیریم.
همتی افزود: در مراجعه حضوری به بیمارستان ها به ما می گویند که نیاز به نیرو داریم ولی از طرف دانشگاه اجازه جذب نیرو نداریم.
این فارغ التحصیل پرستاری در پایان خاطر نشان کرد: از معاونت پرستاری وزارت بهداشت می خواهیم که با رسیدگی فوری به این موضوع به بلاتکلیفی فارغ التحصیلان پرستاری خاتمه دهند و حداقل شرایطی را ایجاد کنند که امکان کار و فعالیت برای فارغ التحصیلان وجود داشته باشد.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی