اخبار

عضو شورایعالی نظام پرستاری عنوان کرد:

هرچه سریعتر بحث واگذاری صلاحیت حرفه ای به سازمان نظام پرستاری انجام گیرد/ لزوم تسریع در اجرای صلاحیت حرفه ای

هرچه سریعتر بحث واگذاری صلاحیت حرفه ای به سازمان نظام پرستاری انجام گیرد/ لزوم تسریع در اجرای صلاحیت حرفه ای
ارسال شده: مهر 12, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

پس از برگزاری جلسات شورایعالی صلاحیت حرفه ای، در حال حاضر جلسات اولیه در سطح استان ها و با حضور هیئت مدیره های نظام پرستاری، دفاتر پرستاری و دانشکده های پرستاری در حال انجام است که انتظار می رود به موازات این جلسات اقدامات عملی و اجرایی نیز در خصوص اعطای صلاحیت حرفه ای صورت پذیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، حمیدرضا عزیزی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس در رابطه با بحث صلاحیت حرفه ای ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شایسته است که اگر جلسه ای گذاشته می شود و مصوبه ای در این خصوص گذاشته می شود به مصوبات عمل شود و به مرحله ی اجرا در آیند.

عضو شورایعالی نظام پرستاری ادامه داد: بحث صلاحیت حرفه ای یکی از مهم ترین اولویت های حال حاضر پرستاری در کشور است که بایستی توسط یک نهاد اجرایی و مسلط به موضوع هرچه سریعتر به مرحله اجرا درآید.

عزیزی در پایان با تاکید بر لزوم واسپاری صلاحیت حرفه ای به سازمان نظام پرستاری تاکید کرد: همانطور که بحث اعطای صلاحیت حرفه ای به پزشکان توسط سازمان نظام پزشکی صورت می پذیرد، اعطای صلاحیت حرفه ای به پرستاران نیز بایستی توسط سازمان نظام پرستاری صورت گیرد. لذا امیدواریم شاهد تسریع در واسپاری این امر به سازمان نظام پرستاری به عنوان سازمان صنفی و حرفه ای پرستاران باشیم.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی