اخبار

((بیانیه شماره ۱))

✅مهندسی انتخابات دور پنجم نظام پرستاری تهران ”ثمره فرایندی مهندسی پذیر”.

✅مهندسی انتخابات دور پنجم نظام پرستاری تهران ”ثمره فرایندی مهندسی پذیر”.
ارسال شده: تیر 22, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

♦انتخابات دور پنجم نظام پرستاری بپایان رسید.انتخاباتی که شبهات فراوانی از سلامت روند انجام آن از فرایند تبلیغات تا پایان زمان رای گیری در پی داشت.

 ✍اکرم(نرگس)عاشق حسینی؛
📌کارشناس پرستاری
📌کارشناس حقوق

♦متاسفانه گستردگی توسل به هر ترفند اخلاقی و غیر اخلاقی برای رسیدن پیروزمندانه به خط پایان انتخابات در جامعه ،آن را تبدیل به هنجاری اجتماعی کرده است و این فراگیری به اندازه ای شده است که حتی موجب کاهش حساسیت  و بی تفاوتی ساختارهای قانونی نظارتی به روند سلامت انتخابات گردیده است.

♦برخی از شواهد و گزارشات میدانی انتخابات اخیر سازمان نظام پرستاری حاکی از پازلی مشکوک سیستماتیک برای هدفی از پیش برنامه ریزی شده است.

♦ادامه تبلیغات انتخاباتی در زمان غیرمجاز و حتی در حوزه های انتخاباتی،عدم برگزاری انتخابات در تعدادی از بیمارستانهای بنام تهران بدلایل واهی،حمایت تلویحی مسئولین مرتبط وزارت بهداشت گروه خاص،زمان بسیار اندک استقرار صندوق های سیار در برخی بیمارستانها و عدم اطلاع رسانی مناسب به پرسنل پرستاری برای شرکت در انتخابات،اهداء هدیه و گیف تبلیغاتی در روز انتخاباتی در مراکز رای گیری،اجازه ندادن ورود به گروههای انتخاباتی جهت تبلیغات در بیمارستانهای نظامی (معذوریت امنیتی!!!!!)،فراهم کردن تسهیلات ایاب و ذهاب پرسنل غیر شیفت و حتی لحاظ کارکرد برای آنان در روز انتخابات در برخی !!بیمارستانها و جالبتر از همه پیروزی صد در صدی (لیست)یک گروه ،بیانگر عزمی سیستماتیک برای هدفی از پیش تعیین شده بوده است.

♦به هر حال مسابقه نابرابر انتخابات به خط پایان رسید .گرچه آسیب های جدی به هویت اخلاقی جامعه فرهیخته پرستاری تهران وارد شد ولی با این حال امیدوارم عطش دوستان که با چنگ و‌دندان و به هر طریق ممکن جام قهرمانی را بر سر گرفتند ،در مسیر تحقق اهداف سازمان و انجام وظایف خطیر پاسداری از حریم جامعه پرستاری البته با آپ دیتی نظامی همچنان استمرار داشته باشد.

♦آنچه مهم است تحول و ایجاد گشایش در چالش های بیشمار جامعه پرستاری است.آرزوی موفقیت برای عزیزانی که نامشان در لیست برندگان این مسابقه جای گرفت.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی