اخبار

معاونت محترم: لطفا جامعه پرستاری را به حال خود وارهانید که به خیر شما امیدی نبوده و نخواهد بود

معاونت محترم: لطفا جامعه پرستاری را به حال خود وارهانید که به خیر شما امیدی نبوده و نخواهد بود
ارسال شده: اسفند 28, 1398
نظرات: 0
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle]

در این اوضاع آشفته گویی سازمان صنفی جامعه پرستاری با فراموشی رسالت وجودی خود، طبق معمول مشغول دستاوردسازی و ثبت اقدامات سایرین به نام خودش است و صیانت از جایگاه صنف را فراموش نموده است، در تازه ترین دستاوردسازی نیز پیگیری خودجوش کارمندان وزارت برای اعمال ۵۰ درصد افزایش احکام را بنام خود ثبت کرده است. واقعا باعث بهت و حیرت است چگونه شخص یا اشخاصی میتوانند اینگونه چشم بر فداکاری و شهادت هم صنفان خود ببندند و به منافع شخصی خود بچسبند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار : امید اقایی فعال صنفی در حوزه پرستاری  ودر وصف این روزهای پرستاری وطی یاداشتی  اعلام می دارد:

#معاونت کرونازده پرستاری

در حقیقت، هیچ چیزی برای فرمانبران و زیردستان آنقدر باعث دلسردی و دلسوختگی از کار نمی شود که داشتن یک مدیر سست عنصر و دو دل و دورو.

در این وانفسای کرونایی وطنم، جامعه پرستاری به مانند همیشه برای سلامتی دوباره جامعه خالصانه و خاضعانه مشغول رشادت هستند و توقعی جز اجرای قوانین و مطالبات خود نداشته و ندارند، #جامعه_پرستاری همیشه ثابت کرده اند برای حفظ و بازیابی سلامتی بیماران و جامعه هرگز پا پس نمیکشند و گواه این امر، فوت پرستاران  حین شیفت در طول سالیان گذشته است. اما این روزها داستان فداکاری آنها بیشتر از هر زمان دیگری بازتاب داشته به این دلیل که کل جامعه درگیر این موضوع است و کادر درمان در اوج کمبودها برای مبارزه با این ویروس به پا خواسته اند، در این میان اما  هستند کسانی که با استفاده جایگاه و تریبونی که دارند نمک بر زخم میپاشند و کج اندیشی و نالایقی خود را بیشتر از قبل به رخ میکشند و این کج اندیشی و نالایقی چنان آب سردی بر پیکر خسته این روزهای پرستاران است.
معاونت منفعل پرستاری که در طول سالیان کاری جز به زیر کشیدن شان و جایگاه این صنف را نیاموخته است مجددا در اقدامی کوته فکرانه موجب زیر سوال رفتن جایگاه والای پرستاری در جامعه گردید.
 این فعال صنفی تاکید دارد :در این چندروز دو مصوبه کرونایی در خروجی وزارت دیده شد مصوبه اول دستور وزیر فخیم بهداشت و درمان برای امتیازات بیشمار و چشمگیر برای جامعه پزشکی خودش بود و مصوبه بعدی مربوط به معاونت (نا) پرستاری همان وزارت بود که موجبات اعتراض و دلخوری گسترده جامعه مظلوم پرستاری بود. مصوبه ای که نشان دهنده تفکر #کوته_بینانه معاونت پرستاری و مشاوران سفارش شده و رانتی ایشان است.
در نظر گرفتن میان وعده جهت رفع خستگی حاصل از شیفتهای فشرده!!!! هر چند برای شخص بنده اینگونه افاضات از جانب ایشان دور از انتظار نبوده و نیست اما این بینش سخیف در این اوضاع واقعا شرم آور است.
جامعه پرستاری خسته است و خستگی آنها با میان وعده رفع نمیشود.
 وی اذعان دارد،جامعه پرستاری از وعده های خلاف واقع وزارت و معاونت در بازده هر شش ماه در طول دو سال مبنی بر صفر کردن تمامی معوقات خسته است.
جامعه پرستاری از نبود اراده برای اجرای قوانین شغلی خود خسته است.
جامعه پرستاری از وجود معاونت نالایق و بی اراده خود خسته است،معاونتی که منتقدان خود را دل بیمار خطاب میکند و غافل از این است دل بیمار مسئولی است که از مطالبات جامعه خود بی خبر است و از رشادت ها و خون های آنان برای خود پله ترقی میسازد. معاونتی که برای خوش آیند گروهی معدود حاضر است هویت خود را قربانی کند.
 امید اقایی در پایان  تاکید دارد:معاونت محترم!!! لطفا و خواهشا جامعه پرستاری را به حال خود وارهانید که به خیر شما امیدی نبوده و نخواهد بود.
 در این اوضاع آشفته گویی سازمان_صنفی جامعه پرستاری با فراموشی رسالت وجودی خود، طبق معمول مشغول دستاوردسازی و ثبت اقدامات سایرین به نام خودش است و صیانت از جایگاه صنف را فراموش نموده است، در تازه ترین دستاوردسازی نیز پیگیری خودجوش کارمندان وزارت برای اعمال ۵۰ درصد افزایش احکام را بنام خود ثبت کرده است. واقعا باعث بهت و حیرت است چگونه شخص یا اشخاصی میتوانند اینگونه چشم بر فداکاری و شهادت هم صنفان خود ببندند و به منافع شخصی خود بچسبند.
پاسخ خون پاک همکارانمان میان وعده نیست بلکه نبود شما و امثال شما در جایگاه تصمیم سازی و تصمیم گیری است.

#ندانم‌گوییهاندانم‌نويسیهاوندانم‌كاريی_هايتان باعث خستگی ا ست.

✍ امید   آقایی
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی