اخبار

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت منصوب شد

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت منصوب شد
ارسال شده: آذر 4, 1398
نظرات: 0
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle]

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حکمی محمدرضا ملکی را به عنوان مدیر کل منابع انسانی منصوب کرد.به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حکمی دکتر محمدرضا ملکی را به عنوان مدیر کل منابع انسانی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای محمدرضا ملکی

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق علمی و اجرایی، بدینوسیله به عنوان مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌شوید.

با توجه به اهمیت بهره گیری بهینه از سرمایه‌های انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در جهت تحقق اهداف بخش سلامت و با عنایت به اهمیت و ارزش این سرمایه بزرگ در کشور انتظار می رود هماهنگی‌های لازم به منظور همسوسازی سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های منابع انسانی با اهداف و امور متناظر آن در سطح وزارت متبوع، جهت تحقق اهداف عالیه نظام سلامت گامهای موثری برداشته شود.

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها و توانمندی‌های علمی و اجرایی موجود در تبیین جایگاه واقعی مدیریت منابع انسانی از طریق ایجاد بسترهای لازم اخلاقی، فرهنگی، نرم افزاری و سخت افزاری، نظام جامع مدیریت منابع انسانی شامل جذب، بهسازی و توانمندسازی و بکارگیری و نگهداری موثر منابع انسانی را ارتقاء بخشید.

از کلیه مدیران، کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم که در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

انتهای پیام/
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی