اخبار

دبیر کل خانه پرستار عنوان کرد:

قهر پرستاران تهرانی با صندوق انتخابات نظام پرستاری /مشارکت پایین علامت خوبی برای اینده پرستاری نیست

قهر پرستاران تهرانی با صندوق انتخابات نظام پرستاری /مشارکت پایین علامت خوبی برای اینده پرستاری نیست
ارسال شده: تیر 22, 1398
نظرات: 0

 محمد شریفی مقدم دبیر کل خانه پرستار  اظهار داشت: اما آنچه که روز گذشته در تهران شاهد آن بودیم گذشته از حاشیه ها و اتفاقاتی که در برخی بیمارستان ها به وقوع پیوست که حکایت از مهندسی شدن انتخابات داشت، موضوع مشارکت بسیار پایین پرستاران تهرانی در انتخابات بود که بسیار جای نگرانی دارد

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان نظام پرستاری کشور روز گذشته 21 تیر ماه در سراسر کشور برگزار شد و گروه های پرستاری با انتخاب های خود سرنوشت 4 سال آینده سازمان صنفی خود را تعیین نمودند.

به گزارش خبرنگار خانه پرستار، محمد شریفی مقدم دبیر کل خانه پرستار ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اما آنچه که روز گذشته در تهران شاهد آن بودیم گذشته از حاشیه ها و اتفاقاتی که در برخی بیمارستان ها به وقوع پیوست که حکایت از مهندسی شدن انتخابات داشت، موضوع مشارکت بسیار پایین پرستاران تهرانی در انتخابات بود که بسیار جای نگرانی دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه بیش از 31 هزار نفر عضو نظام پرستاری تهران هستند، حدود 1600 نفر یعنی حدود 5 درصد در انتخابات روز گذشته مشارکت داشتند که این میزان مشارکت در پایتخت جای نگرانی بسیاری دارد و بایستی علل و عوامل آن آسیب شناسی گردد.

شریفی مقدم ادامه داد: بدیهی است وقتی پرستاران با صندوق های رای قهر می کنند و نسبت به سرنوشت حرفه کم توجه می شوند، فضای یاس و ناامیدی حاکم خواهد شد و فارغ از اینکه چه عواملی در بروز این موضوع دخیل هستند، باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان گفت: نکته قابل توجه حضور همکاران نیروهای مسلح با انگیزه بالا در این انتخابات بود و امیدواریم منتخبین جدید حداقل قانون ارتقاء بهره وری که از سال 89 تصویب شده است را پیگیری نمایند تا برای این همکاران نیز به مرحله اجرا برسد.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
1.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی