اخبار

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

قانون ارتقا بهره وری از بهترین قوانین در جهت ارتقاء کیفی خدمات پرستاری/ پرداخت اضافه کاری به پرستاران برطبق قانون شفاف محاسبه شود

قانون ارتقا بهره وری از بهترین قوانین در جهت ارتقاء کیفی خدمات پرستاری/ پرداخت اضافه کاری به پرستاران برطبق قانون  شفاف محاسبه شود
ارسال شده: مرداد 17, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

 عابدی: قانون ارتقاء بهره وری یکی از بهترین قوانین در جهت ارتقاء کیفی خدمات پرستاری و نیز بهره مندی مردم از خدمات مطلوب و با کیفیت پرستاری است که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است واین در  حالی است  که  این قانون راهبردی در حوزه پرستاری به نحو جامع اجرایی نمی شود.

به گزارش خانه ملت، دکتر حیدر علی عابدی درباره  وضعیت  حقوقی پرستاران درکشور، گفت: طرح قاصدک در حوزه پرستاری به طریق سلیقه‌ای اجرایی می‌شود و از همین رو طرح مذکور نه تنها کمکی به بهبود وضعیت اقتصادی پرستاران  نکرده است بلکه طرحی غیر شفاف است که موجب شده است که حق پرستاران تضعیف شود.

اجرایی طرح قاصدک دلیل نارضایتی گروه پرستاری از پرداختی ها

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرایی طرح قاصدک دلیل نارضایتی گروه پرستاری از پرداختی ها در  حوزه درمان و بهداشت است تصریح کرد: طرح قاصدک به ضرر پرستاران است بنابراین انتظار داریم، وزیر بهداشت به قولش  در زمینه برچیدن  طرح قاصدک عمل کند.

 وی ادامه داد: نباید پرداختی در حوزه اضافه کاری به پرستاران با دیگر اقشار در جامعه متفاوت باشد زیرا این نوع رویکرد به نوعی تبعیض است بنابراین  می بایست پرداخت اضافه کاری به پرستاران برطبق قانون  شفاف محاسبه شود  و  تعرفه گذاری  خدمات پرستاری  برطبق قانون مصوب در مجلس اجرایی شود تا حق پرستاران تضعیف نشود.

 عابدی افزود: قانون ارتقاء بهره وری یکی از بهترین قوانین در جهت ارتقاء کیفی خدمات پرستاری و نیز بهره مندی مردم از خدمات مطلوب و با کیفیت پرستاری است که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است واین در  حالی است  که  این قانون راهبردی در حوزه پرستاری به نحو جامع اجرایی نمی شود.

طرح قاصدک پرستاری  پایه حقوقی وعلمی ندارد

 عضو ناظر مجلس در شورای عالی پرستاری با بیان اینکه طرح قاصدک پرستاری  پایه حقوقی وعلمی ندارد یادآورشد: طرح قاصدک به ضرر پرستاران است  زیرا میزان پرداخت اضافه کاری پرستاران  به هیچ وجه شفاف نیست.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی