اخبار

یک فعال صنفی مطرح کرد؛

فی فورسرویس مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت است/ فیکس پیمنت کردن حقوق، ارتباط مالی بیمار و پزشک را قطع می کند

فی فورسرویس مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت است/ فیکس پیمنت کردن حقوق، ارتباط مالی بیمار و پزشک را قطع می کند
ارسال شده: خرداد 25, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

اکبری فعال صنفی پرستاری با اشاره به مشکلات نظام پرداخت در وزارت بهداشت، گفت: فی فورسرویس مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت است و می توان با اجرای طرح فیکس پیمنت به نوعی این مشکلات را مرتفع کرد.

حسین اکبری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت اجرای طرح فی فورسرویس است، گفت: طرح فی فورسرویس تنها برای گروه خاصی اجرایی می شود و به نوعی بی عدالتی را در نظام پرداخت ایجاد کرده است.

وی با بیان این که اگر عدالت در پرداخت ها برای همه گروه ها رعایت شود، بی انگیزگی در بین کادر درمان از بین خواهد رفت، اظهار داشت: با تغییر نظام پرداخت در وزارت بهداشت می توان بی انگیزگی و بی عدالتی را از بین برد و اختلاف دریافتی را بین تیم کادر درمان به حداقل رساند.

این کارشناس پرستاری با اشاره به فیکس پیمنت کردن حقوق و مزایا در وزارت بهداشت، افزود: با اجرای این طرح اگر بیماران به بخش خصوصی ارجاع داده نشوند، می تواند طرح مناسبی باشد اما اگر این معایب برطرف نشود بیشترین آسیب و ضرر را مردم و بیماران خواهند دید.

وی خاطر نشان کرد: می توان از طریق نظارت دقیق در فیکس پیمنت کردن حقوق  و مزایا، ارتباط مالی بین پزشک و بیمار را قطع نمود و از طریق صرفه جویی در پرداخت‌ها و تغییر نظام پرداخت می توان کمبود منابع مالی و همچنین جذب پرستار را تصریح نمود.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
4.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی