اخبار

عضو نظام پرستاری یاسوج:

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به عنوان منتخب جامعه پرستاری پیگیری موارد ضرب و شتم پرستاران باشد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به عنوان منتخب جامعه پرستاری پیگیری موارد ضرب و شتم پرستاران باشد
ارسال شده: مرداد 28, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

عبدالهادی جهانفر: منتخبین جامعه پرستاری از رئیس کل سازمان نظام پرستاری خواستارند که این گونه بی احترامی ها را به مراجع زیربط اطلاع داده و پیگیری نمایند تا شاهد این گونه اتفاقات در جامعه پرستاری نباشیم تا پرستاران بتوانند هویت اصلی خود را در جامعه دریابند.

عبدالهادی جهانفر با اشاره به ضرب و شتم های اخیر در حوزه پرستاری گفت: وظیفه ما پرستاران به عنوان هیئت مدیره های نظام پرستاری این است که از پرستاران دفاع کنیم و رفتار ناپسندی که با پرستاران انجام شده را محکوم کنیم .  


وی خاطر نشان کرد:  پرستاران با هماهنگی ،  اتحاد و همدلی در برابر این هجمه هایی که  قرار می گیرند باید به صورت مسالمت آمیز و از طریق مراجع قانونی، سازمان نظام پرستاری و نظام پزشکی پیگیری نماییم .تا حقوق همکاران حفظ شود و اجازه ندهیم کسی به حریم خصوصی آنان وارد شود . زیرا پزشکان نیز مانند پرستاران جز کادر درمان محسوب می شوند و هیچ گونه برتری نسبت به پرستاران نداشته واجازه ندارد به پرستاران توهین نمایند.  


منتخبین نظام پرستاری از رئیس کل سازمان نظام پرستاری خواستارند که این گونه بی احترامی ها را به مراجع زیربط اطلاع داده و پیگیری نمایند تا شاهد این گونه اتفاقات در جامعه پرستاری نباشیم تا پرستاران بتوانند هویت اصلی خود را در جامعه دریابند.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی