اخبار

دعوت ائتلاف بزرگ پرستاران عدالت خواه جهت حضور پر شور پرستاران در انتخابات ۲۱ تیرماه

دعوت ائتلاف بزرگ پرستاران عدالت خواه جهت حضور پر شور پرستاران در انتخابات ۲۱ تیرماه
ارسال شده: تیر 3, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle]

پرستاری کشور در آستانه انتخابی دیگر برای اثبات حرفه ای گری و تأمین استقلال، قدرت و تقویت جایگاه حرفه‌ای خود قرار گرفته است.


 ۲۱ تیرماه فرصتی است که تمامی پرستاران با هر نوع تفکر، خط فکر و در هر جایگاهی می‌توانند با انتخاب خود در ابتدا مهر تاییدی بر اقتدار و توانمندی حرفه ای زده و سپس گام مهمی در جهت واسپاری مهمترین و بزرگترین نهاد صنفی و حرفه ای پرستاری به دست نمایندگان اصلح خود بردارند.

 انتخابات در همه ادوار و در هر موضوعی نشان از احترام به تفکر جمعی و لزوم تمکین به رای و نظر همه آحاد جامعه دارد. انتخابات نظام پرستاری نیز از این مهم مستثنا نبوده و حضور همکاران پرستار در این امر حساس نشان از ریشه های تنومند پرستاری در کشور ما و نیز اتکای سازمان نظام پرستاری به خرد جمعی اعضای خود که همان خانواده ی بزرگ پرستاری هستند، دارد.

در همین راستا ائتلاف بزرگ پرستاران عدالتخواه از تمامی همکاران در گروه های پرستاری اعم از پرستار، اتاق عمل، هوشبری، فوریت های پزشکی و بهیاری در سراسر کشور دعوت می نماید تا با حضور حداکثری و پرشور در انتخابات روز ۲۱ تیرماه جلوه دیگری از اقتدار و توانمندی پرستاران را به نمایش گذاشته و آغاز گر فصل جدیدی از عدالت، اقتدار و حمایت حرفه ای باشند.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی