اخبار

در گفت‌وگو با فارس مطرح شد

جلسات وزارت بهداشت و نظام پزشکی برای افزایش تعرفه پزشکان

جلسات وزارت بهداشت و نظام پزشکی برای افزایش تعرفه پزشکان
ارسال شده: مهر 15, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

معاون نظام پزشکی از در نظر گرفتن ساز و کاری برای افزایش تعرفه پزشکان خبر داد و گفت: مردم نباید در مورد افزایش تعرفه خدمات سلامت و یا کاهش کیفیت خدمات نگرانی داشته باشند.

محمد جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با تغییر تعرفه‌های پزشکی اظهار داشت: بررسی‌های لازم در این زمینه انجام گرفته و جلساتی با وزارت بهداشت و شورای عالی بیمه خواهیم داشت و تمام مباحث مربوطه مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرایط کشور در حال حاضر در وضعیت نامتعادل اقتصادی قرار دارد، افزود: ما موضوعات را در زمینه تعرفه پزشکان رصد می‌کنیم و آنها را مستندسازی کرده تا در جلسات مطرح کنیم.

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی ادامه داد: خدمات سلامت خدمات خاصی است و مردم در این زمینه نباید احساس نگرانی کنند از طرفی جامعه فاخر پزشکی علی‌رغم سختی‌ها با سرافرازی از بحران عبور می‌کنند.

جهانگیری تصریح کرد: از طریق قانون اقدامات لازم را در مورد تغییر تعرفه‌های پزشکان انجام می‌دهیم البته باید تلاش کرد که این موضوع به صورت در نظر گرفتن بودجه و تدابیر خاص باشد تا هزینه‌ها را بدون کاهش کیفیت خدمات و فشار به مردم جبران کنیم.

وی گفت: در سازمان نظام پزشکی اقدامات کارشناسی انجام شده و راهکارها را به وزارت بهداشت و شورای عالی بیمه داده‌ایم و موضوع افزایش تعرفه‌ها در حال تصمیم‌گیری توسط نهادهای مرتبط است.

معاون سازمان نظام پزشکی در پاسخ به اینکه تعرفه‌های پزشکان در سال جاری افزایش می‌یابد یا خیر، گفت: این موضوع تا به نتیجه نرسد آن را اعلام نمی‌کنیم چرا که اعلام زودهنگام مردم و پزشکان را نگران می‌کند ولی تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی