اخبار

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج مطرح کرد؛

تشریح دلایل پرداخت نشدن حقوق کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج

تشریح دلایل پرداخت نشدن حقوق کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج
ارسال شده: مهر 9, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) کرج بهترین تجهیزات درمانی را در خود جای داده که برخی از آنها در خاورمیانه تک است گفت: مشکلات مالی این بیمارستان با واگذاری به بخش خصوصی حل خواهد شد.

کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) کرج برای سومین روز متوالی در هفته جاری با تجمع مقابل این بیمارستان خواستار حل مشکلات مالی و پرداخت 11 ماه حقوق معوقه خود شدند. مشکلات چندماهه بیمارستان امام خمینی(ره) و پرداخت نشدن حقوق پرسنل این بیمارستان در حالی ادامه دارد که مسئولان استان همچنان سکوت کرده‌اند.

دکتر عباس معینی، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج در خصوص مشکلات این بیمارستان و تجمع پرسنل در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماهه حقوق به خبرنگار ایسنا گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) کرج در شرف واگذاری به بخش خصوصی است و استانداری البرز قصد دارد آن را واگذار کند.

وی افزود: از زمانی که موضوع واگذاری بیمارستان مطرح شده، چندین ماه است که پرسنل بیمارستان حقوق دریافت نکرده‌اند و به همین خاطر این تجمعات شکل می‌گیرد؛ تا زمانی که پرسنل حقوق دریافت نکنند نمی‌توان از این موضوع جلوگیری کرد. برای پرداخت حقوق کارکنان این بیمارستان ماهانه به 2 میلیارد تومان نیاز است و الان چندین ماه می‌شود که حقوق آنان پرداخت نشده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج در پاسخ به اینکه آیا واگذاری بیمارستان می‌تواند مشکلات موجود را حل کند افزود: بله مشکلات مالی بیمارستان با واگذاری حل خواهد شد؛ امروز هم جلسه‌ای برای بررسی موضوع واگذاری با معاون استاندار البرز برگزار می‌شود.

معینی خاطرنشان کرد: این بیمارستان دارای بهترین امکانات و تجهیزات است؛ برخی از این تجهیزات در خاورمیانه نمونه ندارد بنابراین اگر به بخش خصوصی واگذار شود مشکل حل خواهد شد.

وی در خصوص قیمتی که برای واگذاری بیمارستان امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده است نیز گفت: قیمت پایه برای واگذاری 217 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است ولی اینکه در نهایت با چه قیمتی واگذار شود مشخص نیست.

معینی در مورد اینکه گفته می‌شود ارزش تجهیزاتی که در بیمارستان وجود دارد از قیمت پایه در نظر گرفته شده برای واگذاری بیشتر است، توضیح داد: این تجهیزات فقط برای استفاده در بیمارستان امام خمینی(ره) خریداری و وارد شده است و به هیچ وجه امکان استفاده از آن در جای دیگری وجود ندارد، بنابراین بحثی که در خصوص افزایش قیمت ارز و به تبع آن افزایش ارزش تجهیزات بیمارستان مطرح می‌شود موضوعیت ندارد چون این دستگاه‌ها امکان فروش ندارد و فقط باید در بیمارستان امام خمینی(ره) استفاده شود.

وی در پایان اعلام کرد: تعطیل شدن بیمارستان امام خمینی(ره) کرج اصلاً مطرح نیست.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی