اخبار

به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

بیانیه خانه پرستار در آستانه فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن

بیانیه خانه پرستار در آستانه فرارسیدن  یوم الله ۲۲ بهمن
ارسال شده: بهمن 20, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

خانه پرستار به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی بیانیه ای صادر کرد


به گزارش خبرنگار خانه پرستار متن این بیانیه به این شرح است: 

 


بسم الله الرحمن الرحيم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ 
بیست و دوم بهمن سال پنجاه و هفت، تجلی تحقق این وعده الهی بود که اگر ملتها ثابت قدم و استوار باشند به اهداف خود یعنی پیروزی و موفقیت خواهند رسید و بار دیگر به امت اسلامی ایران ثابت شد که خداوند سر نوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نخواهد داد مگر این که خود در این راه قدم بردارند و حرکت کنند که یقینا خداوند هم یاری گر آنها خواهد بود . 
اکنون که در آستانه  چهلمین سال از این پیروزی و موفقیت تاريخي هستیم ،بر ماست که این نعمت الهی را پاس داشته و در چهلمین بهار پیروزی انقلاب، همچون سال های اولیه این پیروزی را به نحو احسن بزرگ داشته و جشن بگيريم تا به نسلهای بعدی خویش این سنت انقلابی را بیاموزیم كه برای حفظ این دستاورد ملی و اسلامی همانند پدران خویش تلاش و ممارست كرده و از آن پاسداری نمايند.
از آن مهمتر حفظ و انتقال اين تفكر است كه بايستي برای حفظ و پاسداری از کیان انقلاب و ایران بر محور وحدت و یکپارچگی مانده و با امید به خداوند متعال و رهنمودهاي روشنگر و بی بدیل مقام معظم رهبری در تمامی جهات اجتماعي، علمی و نظری در جهت استقلال کشور و رفع نیاز به بیگانگان در عرصه جنگ اقتصادی تحمیلی حركت كنيم.
یقینا وحدت و حضور یکپارچه ملت شریف ایران در راهپیمایی یوم ا... ۲۲بهمن تیر خلاصی بر پیشانی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی خواهد بود . 
در پایان لازم می داند که خداوند متعال را به شكرانه همه دستاوردهای جامعه پرستاری در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی سپاس گفته  و بیداری، حق خواهی و عدالت محوری را که امروزه شعار مسئولين عالی رتبه دولت و مجلس در عرصه نظام سلامت شده است را به عنوات آموزه ای از دانشگاه انقلاب فرا روي خود قرار دهيم چراكه اساس و بنیاد فکری خانه پرستار بر اين مهم استوار بوده و خواهد بود . و به مصداق آیه شریفه آغاز گر متن در این راه ثابت قدم و پایدار خواهیم ماند.
ان شا الله 

۱۳۹۷/۱۱/۲۰

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی