اخبار

روابط عمومی خانه پرستار؛

برگزاری مراسم معارفه منتخبین دوره پنجم سازمان نظام پرستاری با حضور تمام تشکل های پرستاری/ خانه پرستار دعوت نشد

برگزاری مراسم معارفه منتخبین دوره پنجم سازمان نظام پرستاری با حضور تمام تشکل های پرستاری/  خانه پرستار دعوت نشد
ارسال شده: آبان 14, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

جلسه معارفه منتخبین دوره پنجم سازمان نظام پرستاری با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سایر مسولین حوزه سلامت درحالی برگزار شد که در این مراسم تمام نهاد ها و انجمن های علمی و پرستاری و منتخبین دوره های قبل شورای عالی و دوره چهارم و پنجم و اعضای علی البدل دوره های قبل دعوت بودند، تنها نهادی که به این مراسم نشد تشکل خانه پرستار بود.



به گزارش خبرنگار خانه پرستار به طور سنتی بر اساس قانون بعد از اعلام نتایج انتخابات شورای عالی مراسم معارفه اعضای منتخب شورای عالی در وزارت بهداشت و با حضور وزیر در محل این وزارت خانه برگزار می شود و اعتبار نامه منتخبین توسط مقام عالی وزارت به آنان تحویل داده می شود

این جلسه درحالی برگزار شد که در این مراسم تمام نهاد ها و انجمن های علمی و پرستاری و منتخبین دوره های قبل شورای عالی و دوره چهارم و پنجم و اعضای علی البدل دوره های قبل دعوت بوده و تنها نهادی که به این مراسم نشد تشکل خانه پرستار بود.

نکته سوال برانگیز این است که دبیرکل این تشکل به عنوان منتخب علی البدل دوره پنجم باید در این جلسه دعوت می شد اما متاسفانه چنین دعوتی توسط مسولین برگزاری صورت نگرفت.

خانه پرستار این رفتار غیر مسئولانه برگزار کنندگان این مراسم را ناروا و دور از شان اخلاق دانسته و وزارت بهداشت را در این زمینه مسئول آن می داند
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
1.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی