اخبار

وزیر بهداشت:

بازدید سرزده از بیمارستان‌ها به صورت هفتگی انجام می‌شود

بازدید سرزده از بیمارستان‌ها به صورت هفتگی انجام می‌شود
ارسال شده: مرداد 13, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به صورت هفتگی هم خودم و هم معاونان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های کشور به صورت سرزده بازدید می کنیم و اگر در بیمارستان‌ها تخلف یا کاستی‌هایی مشاهده شود، بررسی و برخورد می‌شود.

سعید نمکی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا درباره بازدید از مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور افزود: فقط خبر بخشی از این بازدیدها منعکس شده است و سرکشی‌های هفتگی از بیمارستان‌ها ادامه دارد.

وی بیان کرد: همچنین شبکه‌ای در حال راه اندازی است که خود مردم بر امور بیمارستان‌ها نظارت کرده و بتوانند مشکلات را به وزارت بهداشت به صورت مستقیم منعکس کنند. کارهای این شبکه نظارتی در حال انجام است و از ماه آینده راه اندازی می‌شود.

قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت نیز پیش از این به خبرنگار سلامت ایرنا گفته بود: تیم‌های نظارتی اداره‌های نظارت بر درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی ملزم شدند که به صورت ادواری و مستمر، بازدیدهای سرزده و شبانه از اورژانس‌های بیمارستانی انجام دهند. نظارت مستمر و دقیق جهت حفظ و ارتقای کیفیت خدمات درمانی ارائه شده از سوی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی همواره مورد تاکید معاونت درمان وزارت بهداشت قرار دارد.

جان بابایی همچنین گفته بود: بیماران بستری در بیمارستان‌های دولتی می‌توانند مشکلات خود را به سامانه تلفنی ۱۹۰ وزارت بهداشت اعلام کنند تا در اسرع وقت به این موارد رسیدگی شود. این سامانه همواره و به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است.

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی