اخبار

یک فعال صنفی پرستاری؛

افزایش اعتبار پرستاران باحضور گسترده در انتخابات/لزوم احساس مسئولیت منتخبین در رفع مشکلات پرستاران

افزایش اعتبار پرستاران باحضور گسترده در انتخابات/لزوم احساس مسئولیت منتخبین در رفع مشکلات پرستاران
ارسال شده: خرداد 7, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0غلامرضا قدمی با اشاره به این که حضور پرستاران در انتخابات دوره پنجم نظام پرستاری باعث افزایش اعتبار پرستاران می شود، گفت: اگر جامعه پرستاری برای آینده حرفه خود نگران باشد، منتخبین نیز در برابر مسائل و مشکلات احساس مسئولیت بیشتری خواهد کرد.

غلامرضا قدمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با تاکید بر این که در آستانه پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری قرار داریم، گفت: حضور پر تعداد در هر انتخاباتی باعث افزایش اعتبار و قوام منتخبین می‌شود.

وی با بیان این که حضور گسترده پرستاران در انتخابات به آینده حرفه ای پرستاری کمک شایانی خواهد کرد، اظهار داشت: منتخب زمانی که حضور اکثریت صنف را بنگرد و بداند که پرستاران برای آینده این حرفه نگران هستند و انتخاب نماینده برای آنها از اهمیت بسیار برخوردار است، منتخب احساس مسئولیت بیشتری خواهد داشت .

این فعال صنفی خاطر نشان کرد: مسئولین وزارت بهداشت و یا دولت نیز برای منتخبینی که با رای بالا و مشارکت اکثریت انتخاب شده اند حساب و اعتبار بیشتری قائل خواهند شد، بنابراین نیاز است که پرستاران در انتخابات حضور فعال و گسترده ای داشته باشند.

وی افزود: حضور چهره های جدید با برنامه ها و استراتژیک جدید کمک شایانی به رفع مشکلات و ارتقا حرفه خواهد کرد اما برنامه های کاندیداها بایستی قابل اجرا بوده که باعث افزایش امید در بین جامعه پرستاری باشد.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی