اخبار

رئیس نظام پرستاری سراب انتقاد کرد:

اضافه کاری های اجباری مشکل اصلی پرستاران است/ نیاز به حمایت

اضافه کاری های اجباری مشکل اصلی پرستاران است/ نیاز به حمایت
ارسال شده: خرداد 21, 1398
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0رئیس نظام پرستاری سراب با اشاره به مشکلات متعدد جامعه پرستاری گفت: اضافه کاری های اجباری که طی چند سال اخیر به واسطه کمبود نیروی پرستاری بوجود آمده، یکی از مشکلات پرستاران به شمار می رود و نیاز به حمایت بیشتر دارد.

خلیل ملکی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به اضافه کاری های اجباری که یکی از مشکلات جامعه پرستاری محسوب می شود، گفت: اضافه کاری پرستاران نیاز به اقدامات حمایتی دارد.

وی اظهار داشت: در شرایطی که اضافه کاری غیر فیزیکی پرستاران با اجرای قانون بهره وری حذف شده است برای اضافه کاری فیزیکی پرستاران هم مبلغ پرداختی به ازای هر ساعت ناچیز بوده و این در حالی است که در سازمان و ادارت دولتی هم اضافه کاری غیرفیزیکی حذف نشده است و هم مبلغ پرداختی به ازای هر ساعت متفاوت از کادر درمان است.

رئیس نظام پرستاری سراب افزود: انتظار می رود که مسئولین وزارت بهداشت و مسئولین پرستاری به این مشکل پرستاران توجه ویژه داشته باشند زیرا مشکل اصلی کم بودن حقوق پایه کادر و عدم محاسبه تفاوت تطبیق در محاسبه اضافه کاری و پایین بودن فیش حقوقی پرستاران است که می بایست برطرف شود.
Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی