اخبار

با حضور در سازمان نظام پرستاری؛

استند آپ کمدین هتاک به جامعه شریف پرستاری عذرخواهی کرد

استند آپ کمدین هتاک به جامعه شریف پرستاری عذرخواهی کرد
ارسال شده: آبان 7, 1397
دسته ها: اخبار صنفی
نظرات: 0

معاون پارلمانی و حقوقی سازمان نظام پرستاری، با اشاره به توهین یکی از مجریان برنامه طنز به جامعه پرستاری، گفت: مجید افشاری با حضور در محل سازمان نظام پرستاری، رسما از پرستاران کشور عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، پیرو رسیدگی به پرونده مجید افشاری از سوی دادسرا صبح دوشنبه با حضور مجدد وی و وکیل ایشان در محل سازمان نظام پرستاری عذرخواهی مجدد خود را از جامعه پرستاری کشور به صورت مکتوب تقدیم معاونت حقوقی سازمان نظام پرستاری نمود.

 

مجید افشاری با تاکید بر این که قصد و هدف وی تعرض به حریم مقدس پرستاری نبوده اظهار داشت:  هدف از اجرای برنامه ای که متاسفانه موجبات رنجیدگی خاطر جامعه پرستاری کشور ایجاد گردید ، ایجاد فضای مفرح در جهت رفع خستگی و زحمات جامعه خدوم پرستاری بوده است و هرگز قصد توهین و شکستن مرزهای اخلاقی نسبت به این فرشتگان پاک رحمت نبوده است و هیچ گونه سوء نیتی در جهت رنجش خاطر و بی احترامی به این قشر زحمت کش را نداشته ام .

 

وی در پایان افزود: مراتب عذرخواهی خود را به عنوان یک عضو از جامعه هنری کشور از جامعه پرستاری کشور عرض می نمایم و از این پس در تمام مراحل زندگی ضمن حفظ حرمت جایگاه والای پرستاری، خود را به عنوان سفیر پرستاران در جهت معرفی این حرفه مقدس به جامعه می دانم و امیدوارم بتوانم این وظیفه را به درستی به منصه ظهور برسانم .

 

در ادامه وحید نصیری معاون حقوقی سازمان نظام پرستاری گفت: از مردم و مسئولین علی الخصوص مسئولین بلند پایه کشوری خواستاریم، آنطور که شایسته این حرفه است با آنان برخورد نمایند زیرا پرستار ایرانی مسلمان، متعهد، مجرب و جز 10 پرستاری برتر دنیا محسوب می شوندو با وجود شرایط حال حاضر کشور و مشکلات متعددی که برای این حرفه وجود دارد به ارائه خدمات می پردازند بنابراین شایسته است که با احترام با آنها برخورد شود.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی