اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

 خارج از مناظره‌ها درباره بدهی چند هزار میلیاردی طرح تحول سلامت توضیح دهید
جمعه، 15 اردیبهشت 1396 - 11:35
نخستین مناظره بین نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اگرچه تحت عنوان مناظره اجتماعی برگزار شد، اما بسیاری از موضوعات اجتماعی مهم همچون طرح تحول سلامت در این مناظره نادیده گرفته شد.
بدهی ۲۰ هزار میلیاردی طرح تحول سلامت/ مردم برای یک سرماخوردگی ساده ۲۰۰ هزار تومان هزینه می‌کنند
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 18:43
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعلام اینکه طرح تحول سلامت بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان برای کشور بدهی ایجاد کرده است گفت: دولت طرح مهم و قانونی پزشک خانواده، سیستم ارجاع و گایدلاین‌ها را اجرا نکرد و خودسرانه هزینه‌های سنگینی روی دوش کشور گذاشت.
۵ سئوال کلیدی پرستاران روی میز کاندیداهای ریاست جمهوری
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 08:57
با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداها، سازمان نظام پرستاری بر اساس رسالت صنفی و حرفه ای خود با طی نامه با طرح پنج سئوال به بررسی برنامه های نامزدهای انتخاباتی پرداخت.
پرستاران دوران سختی داشته اند
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 18:26
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی محمد آدابی روز پنج شنبه در گردهمایی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور در هتل کوثر تهران، اظهارداشت: در جوامعی که افراد احساس بی عدالتی کنند و اختلاف طبقاتی بیداد کند، سهل انگاری زیاد می شود و افراد نقش و وظیفه خود را به درستی ایفا نمی کنند.
دولت آینده سیاست های پرستاری را با اقتدار اجرا کند
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 14:24
رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، گفت: دولت آینده باید به اجرایی شدن سیاست های حرفه پرستاری که تاکنون بر زمین مانده است، عمل کند.
نقش پرستاران در تغییر معادلات سیاسی اجتماعی کشور
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 12:21
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: پرستاران می توانند بسیاری از معادلات سیاسی اجتماعی را تغییر دهند.
 عده ای می خواهند کمر پرستاری را بشکنند
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 10:24
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به این مطلب که تخریب پرستاری توهم نیست، گفت: این تهدیدات وجود دارد و عده ای می خواهند کمر پرستاری را بشکنند.
خرید خدمت از ماماها مقرون به صرفه‌ تر است
پنجشنبه، 14 اردیبهشت 1396 - 08:18
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: رشد تعرفه‌ها در ۲۰ سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشته و در این میان برخی گروه‌ها از جمله ماماها جزء آسیب‌پذیرترین اقشار بودند.
درخواست انجمن مامایی از شورای عالی بیمه
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 10:47
رییس انجمن مامایی کشور ابراز امیدواری کرد که شورای عالی بیمه در اولین فرصت موضوع پذیرش نسخه‌های مامایی را در دستور کار خود قرار دهد.
 اگر وزارت بهداشت برنامه‌ داشته باشد،‌ با کمبود پرستار مواجه نخواهیم شد
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 09:53
سازمان مدیریت و استخدامی اگر به موضوع درمان و سلامتی مردم اهمیت می‌دهد باید نسبت به جذب نیرو و تامین کادر درمانی پرستاران اقدام کند.
 تحقق عدالت بین رشته‌ای بزرگترین خواسته ماست
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 08:34
به دنبال اعتراضات گسترده گروه متخصصان آنستزیولوژی و مراقبت‌های ویژه ایران که در نهایت به برگزاری یک گردهمایی همزمان در سازمان‌های نظام پزشکی تعدادی از شهرهای کشور در روز یازدهم اردیبهشت‌ماه منجر شد، رضا امین‌نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم به تشریح مواضع گروه متخصصان بیه...
 رئیس جامعه جراحان قلب ایران: استفاده از کلمه مافیا برای پزشکان دردناک است
چهارشنبه، 13 اردیبهشت 1396 - 09:09
اگر به شما بگویند از همین فردا صبح شما وزیر بهداشت هستید اولین اقدامی که برای اصلاح جامعه پزشکی انجام می‌دهید چه می‌تواند باشد.  اولین کار این است که به‌هیچ‌عنوان این مسند را قبول نمی‌کنم. به عقیده من اولویت اول بحث ارزش‌هاست. یکی از کشورهای نزدیکی به قوانین پزشکی...
انتظارات جامعه پرستاری از دولت آینده
ﺳﻪشنبه، 12 اردیبهشت 1396 - 18:10
محمد شريفي‌مقدم، قائم‌مقام نظام پرستاري در گفت‌وگو با همشهري گفت: پرستاران نزديك‌ترين گروه به بيماران هستند. هم‌اكنون بيش از ۳۰۰هزار پرستار، دانشجوي پرستاري و كمك بهيار در نظام سلامت مشغول به‌كار هستند. اين گروه در واقع بايد بيشترين تأثير را در معادلات سياسي و صنفي خود ...
ابطحی: حقوق های نجومی نارضایتی کارگران را چند برابر کرد
ﺳﻪشنبه، 12 اردیبهشت 1396 - 18:05
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: هم حقوق‌های نجومی، فسادهایی که رخ داده و رانت‌هایی که خورده شده سبب نارضایتی هر چه بیشتر کارگران شده است.
علی مطهری: حقوق‌های نجومی از لحاظ وجدانی ایراد داشت نه قانونی/دولت دهم دست مدیران بانک‌ها را بازگذاشته بود
ﺳﻪشنبه، 12 اردیبهشت 1396 - 17:57
علی مطهری در همایش حکمت مطهر گفت: در مسئله حقوق‌های نجومی از نظر قانونی خلافی صورت نگرفت ولی از نظر وجدانی این ماجرا مشکل داشت و دولت دهم دست مدیرعاملان بانک‌ها را در این زمینه باز گذاشته بود.
صفحه 9 از 111ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد