اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

هر پرستار چندین میلیون تومان از وزارت بهداشت طلبکار است
شنبه، 16 بهمن 1395 - 16:05
سلامت نیوز: انگار روز پرستار، برای پرستار ایرانی فقط یک روز است و نام؛ نه مشکلی حل می شود و نه شأنی نصیب پرستار می کند. پرستار ایرانی هم منشی است هم پرستار؛ او باید پاسخگوی مسائل فنی بخش باشد در حالی که برخلاف تمام دنیا، حتی اجازه تجویز یک استامینوفن برای بیماری که از درد به خود می پیچد را ندارد. س...
دوگانه پزشکی پرستاری
شنبه، 16 بهمن 1395 - 08:43
نظام سلامت در ایران، همواره با بحث‌ها و چالش‌هایی روبه‌رو بوده است، از دو‌گانگی میان کادر درمانی با پزشک گرفته تا بیمه‌های خدمات درمانی‌اش و حتی آخرین مدل آن، یعنی طرح تحول سلامت و هزینه‌های سربار و سنگینش.
حقوق پرستاران در ازای خدمتشان صفر است
شنبه، 16 بهمن 1395 - 08:40
یک پرستار در بیان انتظارش از مسئولان و اینکه شغل پرستاری بسیار پرتنش است، گفت: حقوقی که می گیریم در ازای خدمتی که به مردم ارائه می دهیم؛ صفر است.
جایگاه پرستاران در طرح تحول نظام سلامت دیده نشده است/ پرستاری شغلی انسان دوستانه است
شنبه، 16 بهمن 1395 - 08:37
پنجم جمادی الاول روز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز پرستار نامیده شده است. پرستاران با الگو قرار دادن حضرت زینب سلام الله علیها در تمام موقعیت ها در کنار بیماران هستند و برای نجات جان آنها از هیچ کوششی فروگزار نمی کنند.
کمبود پرستار داریم/ پرستاران کم توقع ترین قشر نظام سلامت هستند
شنبه، 16 بهمن 1395 - 08:33
رئیس شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در سال های اخیر 70 پرستار جذب سیستم شده اند ولی با این وجود مانند سطح کلان کشوری و استانی در میاندوآب هم کمبود پرستار داریم.
نامه‌ای. گی نهادهای صنفی پرستاری به وزیر بهداشت درباره هشدار تربیت پرستار توسط بیمارستان های خصوصی
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 12:25
نامه نمایندگان ۵ صنف پرستاری به وزیر بهداشت؛ نامه ی نهادهای صنفی پرستاری به وزیر بهداشت درباره هشدار تربیت پرستار توسط بیمارستان های خصوصی  مسئولین پنج نهاد صنفی در حوزه پرستاری کشور، در نامه ای به وزیر بهداشت، تاکید کردند؛ اعطای مجوز به بیمارستان ها جهت تربیت کارشناس پرستاری امری غیر قاب...
پرستاران؛ همدلان شب بیدار
جمعه، 15 بهمن 1395 - 09:33
نمایندگان مردم در مجلس با انتقاد از اختلاف فاحش دریافتی میان پزشکان و پرستاران بر لزوم تجدید نظر در تعرفه های پرستاران تاکید کردند.
سهم پرستاران از دولت روحانی تنها یک صندلی خالی بود
جمعه، 15 بهمن 1395 - 09:11
محمد شریفی مقدم قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: از سال ۱۳۸۱ به این طرف، همواره در مراسم روز پرستار رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهوری حاضر بوده اند.
طرح تحول نظام سلامت جای سوال دارد
جمعه، 15 بهمن 1395 - 08:58
مرضیه وحید دستجردی دربرنامه دستخط همرمان با روزپرستار: رئیس جمهور درطرح تحول نظام سلامت بودجه را ۶ برابر افزایش دادند، واقعاً باید به ایشان تبریک گفت ولی اینکه این پول درکجا خرج شده است، آیا با برنامه خرج شده است و آیا یک کار ماندگاری ازدولت آقای روحانی برای آینده باقی می گذارد؟ این خیلی جای سوال د...
دولت باید از پرستاران حمایت کند/دست وزارت بهداشت بسته است
پنجشنبه، 14 بهمن 1395 - 13:44
احمد حمزه  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس؛ متاسفانه کمبود پرستار باعث شده پرستاران به اضافه کاری اجباری تن دهند این در حالی است که اضافه کار اجباری ممنوع است.
صفحه 9 از 126ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد