اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

وزیر بهداشت به چالش با پرستاری پایان دهد
چهارشنبه، 01 شهریور 1396 - 08:24
آنچه در پایان دولت یازدهم شاهد بودیم، آتش بس فی مابین وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری بود که به نظر می رسد برای تعامل هر چه بیشتر میان این وزارتخانه و سازمان صنفی پرستاران، وزیر بهداشت در انتخاب معاون جدید پرستاری، می بایست از نظرات نمایندگان پرستاری نیز مشورت بگیرد.
اولین انتصاب دکتر هاشمی و اولین مدیر ارشد زن در وزارت بهداشت دولت دوازدهم
ﺳﻪشنبه، 31 مرداد 1396 - 13:38
با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خانم دکتر طاهره چنگیز، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت تغییر می‌کند/ رئیسی جایگزین سیاری می‌شود
ﺳﻪشنبه، 31 مرداد 1396 - 16:21
با حکم وزیر بهداشت، علیرضا رئیسی، جایگزین علی اکبر سیاری، معاون بهداشت وزارت بهداشت می‌شود.
آقاجانی از معاونت وزارت بهداشت برکنار می شود/ جان‌بابایی معاون درمان وزیر بهداشت
ﺳﻪشنبه، 31 مرداد 1396 - 15:16
با حکم وزیر بهداشت، جان‌بابایی جایگزین محمد آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت می‌شود.
ابلاغ سند درمان کشور تا شهریورماه
ﺳﻪشنبه، 31 مرداد 1396 - 09:50
با ابلاغ سند درمان کشور تا شهریورماه موضوعاتی از قبیل خرید خدمت، میزان احتیاج استان‌ها به تعداد تخت بیمارستانی و کمبود تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی به تصویب می‌رسد.
رئیس سازمان غذا و دارو رفتنی شد/خداحافظی دیناروند
ﺳﻪشنبه، 31 مرداد 1396 - 09:16
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، با همکارانش در این سازمان خداحافظی کرد تا اولین تغییرات در مدیریت وزارت بهداشت کلید بخورد.
برنامه ۱۲ ساعته شبکه چهار به مناسبت روز پزشک
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 14:14
شبکه چهار سیما به مناسبت روز پزشک‌ (اول شهریور ماه) ویژه‌ برنامه‌ای ۱۲ ساعته را در تجلیل از مقام شیخ بوعلی سینا از برج میلاد تهران به روی آنتن می‌برد.
تیم وزارت بهداشت تغییر می‌کند/ ۶ اولویت حوزه سلامت
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 13:58
سخنگوی وزارت بهداشت از تغییر تیم مدیریتی وزارتخانه تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: برخی معاونان خودشان تمایل به ادامه همکاری ندارند و برخی در پست های دیگر حضور خواهند داشت.
تاخیر ۱۵ ساله در ایجاد نظام جامع تامین اجتماعی / کاهش دغدغه اشتغال و فقر بدون منبع امکان پذیر نیست
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 16:32
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی توجهی نسبت به ایجاد نظام جامع تامین اجتماعی درطی ۱۵ سال گذشته،گفت: منابع لازم برای ریشه کنی فقر مطلق در جامعه وجود ندارد.
امید روزهای بهتربرای پرستاری کشور/ انتخاب معاون پرستاری دردولت دوازدهم
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 16:21
بدنه پرستاری کشور همچون توده مردم از خرد جمعی خود پیروی می کند و خرد جمعی به اذعان تمام صاحب نظران سیاسی و اجتماعی بهترین گزینه را انتخاب می کند  
دکترقاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت دوازدهم باقی ماند
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 12:55
در صحن علنی امروز و با رای نمایندگان سیدحسن قاضی زاده هاشمی با کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس بار دیگر به عنوان وزیر بهداشت و درمان معرفی شد.  قاضی زاده هاشمی از ۲۸۸ رای اخذ شده ۲۵۳ رای موافق، ۱۸ رای مخالف، ۱۴ رای ممتنع و ۳ رای باطله کسب کرد.
کمبود نیرو مهمترین مشکل پرستاری/ انتظار پرستاران از دولت دوازدهم
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 08:26
هم‌اکنون پزشکان شبی ۵۰ هزار تومان حق مقیمی می‌گیرند پس چرا حق آنکالی، کار در مناطق کمتر توسعه‌یافته و… برای پرستاران منظور نمی‌شود، چرا حرفه پرستاری را جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌کنند تا بازنشستگی پیش از موعد شامل حال آنها شود.
چشم انداز آینده پرستاری کشوردردولت دوازدهم
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 09:50
 باید گفت که این خواسته ها درسایه اتحاد بین نظام صنفی و بدنه پرستاری و بازگشت حوزه معاونت پرستاری به بدنه پرستاری کشورشکل خواهد گرفت وبزودی با انتخاب فردی شایسته ومورد اعتماد بدنه پرستاری توسط وزیرمحترم بهداشت ودرمان دردولت دوازدهم، شاهد رویکرد مثبت وبرد برد بوده و دیواربی اعتمادی بین وزارت بهد...
  پرستاری، گفتمانی با ظرفیت بالا درهدایت نظام سلامت
شنبه، 28 مرداد 1396 - 16:45
یکی از ارزشمند ترین دستاوردهای گفتمانی جامعه پرستاری که دارای تاثیر قابل قبولی بر افکار عمومی و مخاطبان هدف بوده است لیدر شدن گروههای پرستاری در موضوعات مربوط به عدالت در سلامت است که با استفاده ازاستدلال های قوی واستفاده از رویکردهای نوین  رسانه ای در روش گفتمانی خود ، موجب حساس شدن ن...
وزارت بهداشت، معاونت پرستاري، بايدها و نبايدها
شنبه، 28 مرداد 1396 - 09:48
توپ در زمين دكتر قاضي زاده است و اگر خواهان اصلاح و بهبود روابط با جامعه پرستاريست سنگ بناي كار را بايد در همين هفته اول وزارتش تعيين كند. منتظر اقدام وزارت بهداشت خواهيم بود.
صفحه 9 از 145ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد