اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت تصویب شد/اجرای آزمایشی پوشش بیمه‌ای خدمات پرستاری در منزل
دوشنبه، 11 تیر 1397 - 08:28
دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت به ریاست وزیر بهداشت و با حضور اعضای این شورا برگزار و در مورد ۷ مصوبه، تصمیم گیری شد.
سکانس آخر پرونده کیارستمی
دوشنبه، 11 تیر 1397 - 07:54
بیماری عباس کیارستمی که از هفتم فروردین سال 95 در برخی از رسانه ها مطرح شد، ماجراهایی به دنبال داشت، هر کسی از ظن خود مطلبی را درباره بیماری او می گفت، حالا با اعلام حکم قطعی و نهایی پرونده پزشکی این کارگردان نامدار ایرانی، ماجرا به ایستگاه آخر رسید.
پوشش بیمه ای خدمات پرستاری در منزل تصویب شد
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 16:01
معاون پرستاری وزارت بهداشت، از تصویب طرح پوشش بیمه ای مراقبت در منزل خبر داد و گفت: این طرح بزودی به صورت آزمایشی در تعدادی از بیمارستان های کشور اجرا می‌شود.
پرستاران حرفه ای تفکیک می شوند/سه ویژگی پروانه صلاحیت پرستاری
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 15:25
معاون توسعه و منابع نیروی انسانی سازمان نظام پرستاری، یکی از مزیت های پروانه صلاحیت حرفه ای را ، تفکیک نیروهای حرفه ای از غیر حرفه ای در حوزه پرستاری عنوان کرد.
صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای یک گام در جهت تحقق حقوق پرستاران/ آینده جامعه پرستاری روشن است
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 14:48
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس، با ارزیابی مثبت از دستور وزیر بهداشت برای واگذاری صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای به سازمان نظام پرستاری از آن تحت عنوان اقدامی در جهت تعیین تکلیف این قشر یاد کرد.
پیش بینی بودجه برای اجرای تعرفه های پرستاری در سال ۹۸
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 12:08
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری: مقرر شد در این ارتباط رایزنی هایی را با سازمان برنامه و بودجه و جلساتی را با نظام پرستاری داشته باشیم تا با هفکری و پیگیری مناسب و در صورت امکان، منابع لازم برای اجرای قانون در لایحه بودجه ۹۸ لحاظ و پیش بینی شود.
معاون وزیر بهداشت؛ اضافه کار پرستاران از کارانه جدا می شود
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 10:05
دکتر حضرتی در خصوص ساخت پانسیون ها در مناطق محروم، گفت: این پانسیون ها با هدف نگهداشت پرستاران و ماماها و با مشارک دانشگاهها و خیرین سلامت ساخته می شود. اگر مدیری تصور می کنند که منطقه او جزء مناطق محروم است درخواست دهد تا در الویت های بعدی قرار گیرد .
تبعات اداره «مستقل» بیمارستان ها/ نقاط ضعف یک دستورالعمل
شنبه، 09 تیر 1397 - 10:46
وزارت بهداشت اخیرا دستورالعملی را تحت عنوان اداره مستقل بیمارستان ها ابلاغ کرده که با واکنش های مختلفی مواجه شده است. بطوریکه برخی مخالف این تصمیم و بعضی نیز، خواستار اصلاح آن هستند.
انتقاد از کنار گذاشتن گروه اتاق عمل از مراکز خدمات پرستاری در منزل
جمعه، 08 تیر 1397 - 18:46
عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور ، از کنار گذاشتن گروه اتاق عمل از مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل، انتقاد کرد.
مراکز درمانی و بیمه ها مکلف به اجرای راهنماهای بالینی هستند
جمعه، 08 تیر 1397 - 08:32
با توجه به اهمیت تحقق اهداف برنامه شامل عدم ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان و ارائه تمام خدمات در بیمارستان به بیمار و نیز مدیریت و نظارت بر اجرای برنامه از طریق داده های صحیح، وجود هرگونه نقصان در ثبت اطلاعات در سامانه سپاس و سجاد و یا عدم صحت اطلاعات درج شده و نیز عدم پوشش خدمات مورد تعهد برنامه ...
ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان تخلف است
پنجشنبه، 07 تیر 1397 - 14:43
مدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت اعلام کرد:دستورالعمل هایی که از سوی معاونت درمان ابلاغ شده است به صورت جدی نظارت و پیگیری می شود و از جمله این موارد دستورالعمل عدم ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان برای تهیه اقلام پزشکی است که به دلیل اهمیت این موضوع، این دستورالعمل در بیمار...
صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری از وزارت بهداشت گرفته شد
پنجشنبه، 07 تیر 1397 - 12:31
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، از موافقت وزیر بهداشت با واگذاری صدور پروانه صلاحیت حرفه ای به سازمان نظام پرستاری خبر داد.
تعریف دوره انتظار از سوی بیمه سلامت برای بیمه‌شدگان/تدبیر بیمه سلامت برای اجرای بیمه همگانی در کشور
پنجشنبه، 07 تیر 1397 - 09:34
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، ایجاد تضمینی برای اجرای ماده ۷۰ برنامه ششم توسعه را مهم‌ترین دلیل برای تصمیم این بیمه در جهت عدم ارائه خدمات به بیمه‌شدگان جدید در بیمارستان‌ها عنوان کرد.
دراستانه دوازدهمین سالگرد تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری/ این قانون به نفع چه کسانی نیست که اجرا نمی شود؟/ تصویب قوانین بی اثر
چهارشنبه، 06 تیر 1397 - 13:19
دبیرکل خانه پرستار، در سالروز تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، گفت:تمامی اقدامات کارشناسی برای اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری انجام شده و در طول ۱۱ سال گذشته هر دولتی که روی کار آمده از اجرایی شدن این قانون حمایت کرده و دستورات متعدد روسای جمهوری و معاونین آنها نیز وجود دارد، اما م...
بیمارستان‌های وزارت بهداشت "مستقل" می‌شوند
چهارشنبه، 06 تیر 1397 - 10:31
به دنبال ایجاد برخی حواشی و اما و اگرها درباره مستقل شدن بیمارستان‌های وزارت بهداشت، مدیر برنامه ملی اداره بیمارستان‌های مستقل‌ وزارت بهداشت با اشاره به جزییات این برنامه، گفت: این اقدام دستورالعملی در راستای شفافیت مدیریتی و مالی در بیمارستان‌ها و در جهت بالفعل کردن یک واحد اجرا...
صفحه 8 از 229ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی