اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

 پذیرش بیش‌ازحد بیمار از سوی پزشک «تخلف» است
یکشنبه، 19 دی 1395 - 11:02
رئیس مرکز تحقیقات حقوق و اخلاق پزشکی؛    ازجمله مهم‌ترین این تخلفات «پذیرش بیمار بیش از توان پزشک» و «تجویز خدمات تشخیصی غیرضروری» است که شاید حتی هزینه زیادی بر دوش بیمار تحمیل نکند اما بتوان جای خالی‌اش را با چند سوال و معاینه دقیق‌تر پر کرد.
 جدا کردن منابع درمان تامین اجتماعی مانند پرداخت یارانه‌ها به تمام اقشار
یکشنبه، 19 دی 1395 - 10:25
آیا باید از محل پولی که کارگران برای حق بیمه بابت حق درمان پرداخت می‌کنند به دیگران سرویس دهیم؟ باید توجه داشت که آنها حق بیمه سه نسل را پرداخت کرده‌اند. در صورتی که درمان از سازمان تامین‌اجتماعی جدا شود تنها کسانی که آسیب می‌بینند بیمه‌شدگان خواهند بود چرا که سازمان تامین&z...
الحاق بیمه سلامت به وزارت بهداشت، تصمیمی بر علیه فقرا بود
یکشنبه، 19 دی 1395 - 10:13
علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی «سپید»، تصمیم نمایندگان به جداسازی سازمان بیمه سلامت ایران از مجموعه وزارت رفاه را اقدامی در تعارض با ادعای مطلوب بودن تجمیع بیمه‌ها خواند.
پیگیری مطالبات پرستاری در نشست فوری با وزارت بهداشت
یکشنبه، 19 دی 1395 - 09:03
رئیس شورای عالی نظام پرستاری، خواستار برگزاری نشست فوری با مقام عالی وزارت بهداشت، معاونت پرستاری و مسئولین بلند پایه دولت شد تا بتوان هر چه سریع تر خواسته های پرستاران را رسیدگی کرد.
تکالیف سازمان نظام پرستاری باید مورد احترام باشد/وزارت بهداشت برادری خودش را ثابت کند
شنبه، 18 دی 1395 - 16:18
رئیس کل سازمان نظام پرستاری؛ تکالیف سازمان نظام پرستاری باید مورد احترام باشد/وزارت بهداشت برداری خودش را ثابت کند رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، تاکید کرد: سازمان صنفی پرستاران بر آمده از قانون است و تکالیفی بر عهده دارد که باید انجام بدهد و مورد احترام باشد.
بدنه پرستاری به شدت نگران است/تمکین نمایندگان پرستاری از قانون
شنبه، 18 دی 1395 - 15:15
رئیس شورای عالی نظام پرستاری؛  رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، با عنوان این مطلب که بدنه پرستاری به شدت از وضعیت موجود گلایه مند است، گفت: برای برون رفت از این وضعیت و پاسخگویی به مطالبات پرستاران، باید راهکاری اندیشید.
رمز موفقیت پرستاری وحدت و همدلی است / بزرگترین آفت پرستاری
شنبه، 18 دی 1395 - 14:13
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛ قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: رمز موفقیت جامعه پرستاری کشور در وحدت و همدلی است . پرستاری پتانسیل های بزرگی دارد که افراد از بیرون این پتانسیل ها را مشاهده می کنند و به آن اذعان دارند ، هرکجا انسجام پرستاری کامل تر بوده ، پرستاری موفق تر عمل کرده است ...
اخلاق پیش شرط اتحاد پرستاری/ پرستاران و سازمان صنفی مکمل یکدیگرند
شنبه، 18 دی 1395 - 13:11
رئیس کل سازمان نظام پرستاری تاکید کرد؛ رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: اخلاق یک پیش شرط اتحاد و همدلی بین جامعه پرستاری می باشد . اخلاق در جامعه حکم می کند که افراد حقوق یکدیگر را بشناسند و به حقوق خود واقف باشند و در وهله بعد به حقوق یکدیگر احترام بگذارند اگر این مهم حاصل شود ، همدلی اتحاد و وف...
مسبب گورخوابی کیست؟
شنبه، 18 دی 1395 - 15:08
نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس نهم در یادداشتی با انتقاد از روش های مبارزه با مواد مخدر، ناکارآمدی روش ها را عامل افزایش تعداد معتادان و بروز پدیده گورخوابی عنوان کرد.
«خستگی و معیشت» دو عامل اصلی اشتباهات پرستاران ایرانی
شنبه، 18 دی 1395 - 13:32
قائم مقام سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه بیشترین علت اشتباهات و قصورات پرستاری در ایران ریشه در خستگی و درد معیشت پرستاران دارد، بر انجام خود اظهاری برای اعلام خطا، اشتباه، قصور و عوارض پزشکی و پرستاری تاکید کرد.
صفحه 8 از 112ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد