اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

پرداخت بدهی های تامین اجتماعی خرداد ماه به نقطه مطلوب می رسد
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 14:48
رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: در زمینه پرداخت بدهی این سازمان به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز طرف قرارداد و نیز تحقق مطالبات اقدام های خوبی صورت گرفته و انتظار می رود وضعیت خردادماه به نقطه مطلوب برسد.
نظام ارجاع برای کلینیک های ویژه الزامی می شود
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 14:41
قاسم جان بابایی: عمل جراحی بر اساس راهنماهای بالینی و دستورالعمل های بالینی در راستای پیشبرد برنامه ها و دستیابی به اهداف مدیریت هزینه است و تاکنون بیش از 65گایدلاین و راهنمای بالینی تدوین و 34 عدد آن ابلاغ شده است.
اصلی‌ترین مطالبه پرستاران، اجرای تعرفه‌های خدمات پرستاری/ واگذاری صلاحیت حرفه‌ای و صدور پروانه اولویت اول سازمان نظام پرستاری
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 10:14
رئیس کل سازمان نظام پرستاری خاطرنشان کرد: درست است که اصلی‌ترین مطالبه پرستاران، اجرای تعرفه‌های خدمات پرستاری است اما فکر می‌کنم اگر معاونت پرستاری وزارت بهداشت به ما کمک کند تا موضوع صلاحیت حرفه‌ای و صدور پروانه حرفه‌ای پرستاران را که در قانون آمده به سازمان نظام پرستاری ب...
تبعیض در پرداختی پزشک و پرستار/ دولت لایحه اصلاحی بدهد
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1397 - 10:40
رسول خضری، با اشاره به اظهارات وزیر بهداشت مبنی بر اینکه کارانه پرستاران در مقایسه با درآمد پزشکان منصفانه نیست، اظهارداشت: از همان ابتدای اجرای طرح تحول سلامت یعنی در همان فاز اول دولت باید متناسب سازی میان پرداختی های پزشکان و پرستاران را اجرایی می کرد؛ تا برای ارائه خدمات درمانی انگیزه لازم میان ...
پرستاران در خط مقدم نظام سلامت هستند
شنبه، 22 اردیبهشت 1397 - 16:25
رئیس شورای مرکزی دانشجویی سازمان نظام پرستاری با اشاره به فرارسیدن روز جهانی پرستار از جامعه پرستاری به عنوان پیشقراولان نظام سلامت نام برد.
معاون وزیر بهداشت: نواقص طرح تحول سلامت باید اصلاح شود
شنبه، 22 اردیبهشت 1397 - 16:19
  دکتر علیرضا رئیسی با بیان اینکه باید در تمام زمینه ها آمادگی لازم برای مقابله با مسائل را داشته باشیم، افزود: برای کاهش و صرفه جویی، به مدیریت هزینه ها نیاز داریم و این به معنی هزینه نکردن نیست، بلکه باید بتوانیم با افزایش بهره وری در ارائه خدمات، شرایط را بهبود بخشیم.
وضعیت پرستاری ایده آل نیست/واکنش به رانت خواری پزشکان
شنبه، 22 اردیبهشت 1397 - 12:51
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: جامعه پرستاری باید به دنبال تعامل با سایر بخش‌های حوزه سلامت بوده و تامین مطالبات صنفی را در عرض سایر اعضای تیم سلامت نببیند.
راهکار جلوگیری از بروز پدیده زیرمیزی در بیمارستان های خصوصی
شنبه، 22 اردیبهشت 1397 - 09:36
معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی، احتمال دریافت زیرمیزی و کاهش کیفیت خدمات درمانی در بخش خصوصی را، از تبعات واقعی نبودن تعرفه های پزشکی در بیمارستان های خصوصی دانست.
ضرورت ارتقا جایگاه مدیر پرستاری در اداره بیمارستان های مستقل/ اعلام آمادگی سازمان نظام پرستاری برای بازبینی دستورالعمل
پنجشنبه، 20 اردیبهشت 1397 - 10:45
رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اداره بیمارستان های مستقل، خواستار ارتقا جایگاه مدیر پرستاری در این دستورالعمل شد.
پرداخت مطالبات فیزیوتراپیست ها/چالش اصلی طرح تحول سلامت
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1397 - 16:22
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از پرداخت مطالبات سال ۹۶ مراکز فیزیوتراپی طرف قرارداد تا خرداد ۹۷ خبر داد.
کمبود پرستار نسبت به تخت‌های بیمارستانی براساس استاندارهای جهانی/ اخذ مجوز جذب 12 هزار پرستار توسط وزیر بهداشت
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1397 - 16:14
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بر اساس استانداردهای جهانی تعداد پرستاران نسبت به تخت‌های بیمارستانی کم هستند.
معرفی رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1397 - 16:08
رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: اعضای شورای عالی نظام پرستاری در جلسه غیر علنی رای موافق به استیضاح رئیس کل سازمان نظام پرستاری داده و در ادامه دکتر اصغر دالوندی  با 15 رای موافق اعضا به عنوان رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری منصوب شد.
خطرات انباشت قدرت و ثروت در نظام سلامت/ پیگیری مطالبات پرستاران
ﺳﻪشنبه، 18 اردیبهشت 1397 - 10:29
شریفی مقدم با انتقاد از اینکه وزارت بهداشت به دنبال خرید زمان برای به تعویق انداختن مطالبات پرستاری است، افزود: خانه پرستار، به عنوان یک تشکل، به هر شکل ممکن از پیگیری منافع پرستاری کوتاه نخواهد آمد.
واکنش به ادعای ورشکستگی بیمارستانهای خصوصی/ جزئیات افزایش تعرفه
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397 - 20:45
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش ۸ درصدی تعرفه هتلینگ در بیمارستان های خصوصی خبر داد و گفت: برای مدیریت بیمارستان ها می بایست از ابزارهای مدیریتی نوین اقتصادی دنیا استفاده کنیم.
ضریب حقوق و حداقل و حداکثر دستمزد کارمندان ابلاغ شد
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397 - 20:36
مصوبه دولت درباره تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان و همچنین بازنشستگان و هم‌سان‌سازی حقوق آن‌ها ابلاغ شد.
صفحه 8 از 221ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی