اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

زمان بلاتکلیفی قانون تعرفه پرستاری به پایان رسیده/ اجرا قانون برای بیمه ها بار مالی ندارد
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 17:22
سالیان سال است که پرستاران چشم انتظار التفات وزارت بهداشت هستند تا مگر قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری (که بیش از 70 درصد این خدمات در حال حاضر هم تعرفه دارد ولی به چند برابر بها به دیگران پرداخت می شود) اجرایی شود و متاسفانه با توجه به تلاش ها و پیگیری های سازمان نظام پرستاری این مهم به حقیقت نپیوس...
حرمت همه گروه های تیم سلامت باید حفظ شود/معتقد به کار تیمی هستم
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 17:12
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: به شدت معتقد به حفظ حرمت های همه گروه ها در تیم سلامت و یکپارچگی آن هستم و توهین و بد گویی هیچ گروهی را بر علیه گروه دیگر نمی پسندم و آن را آفتی برای نظام سلامت می دانم.
زمان همدلی پرستاری است/آماده همراهی با وزارت بهداشت هستیم
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 16:19
رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، گفت: اگر پرستاران در تمام امور مربوط به خود شرکت داشته باشند به استانداردهای پرستاری در کشور نزدیک خواهیم شد.
وزیر نبود معاونت پرستاری منحل می شد/ منتظر تودیع بودم
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 13:21
اگر مشکل من بودم، رفتم و امیدوارم در فضایی دوستانه ، شاهد ارتقای جایگاه پرستاری باشیم.
پرستاری جدا از وزارت بهداشت نیست/توصیه به معاون پرستاری
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 14:18
وزیر بهداشت گفت: از معاون پرستاری می خواهم با همه نهادهای پرستاری به ویژه سازمان نظام پرستاری، رابطه حسنه برقرار کند و نباید فکر کنیم جدا از هم هستیم.
رسانه‌ها نباید با دیدسیاسی به حوزه سلامت بنگرند/ بدهی ۱۲هزارمیلیاردی بیمه‌ها به وزارت بهداشت
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 13:54
سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه یکی از ابزارهای بسیار مهم تغییر رفتار مردم، رسانه هاهستند، اظهار کرد: رسانه در عصر انفجار اطلاعات جزو جدانشدنی زندگی مردم است و می تواند موتور محرکه مدل‌های ارزشی در حوزه سلامت نیز باشد.
ابراز امیدواری نوبخت از پایدارسازی منابع طرح تحول سلامت در بودجه ۹۷
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 13:52
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ابراز امیدواری کرد که در جلسه مشترک کمیسیون بهداشت و برنامه و بودجه به تفاهمی برسند که در قانون بودجه ۹۷ منابع پایدار طرح تحول سلامت در نظر گرفته شود.
نشست ویژه کمیسیون بهداشت برای رسیدگی به ابهامات بیمه سلامت ایرانیان/ بررسی منابع مالی وزارت بهداشت در بودجه ۹۷
دوشنبه، 08 آبان 1396 - 13:48
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور مسئولان بیمه سلامت ایرانیان برای رفع ابهامات ایجاد شده و بررسی منابع مالی وزارت بهداشت در بودجه ۹۷ خبر دادند.
درواکنش به مصاحبه های اخیر اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به ادامه طرح تحول تحت هر شرایط
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 11:06
طنز وارده: محمد علی شهابی فعال صنفی درواکنش به مصاحبه های اخیر اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به ادامه طرح تحول تحت هر شرایط  طی یاداشت طنزی درتلگرام خود نوشت: وزارت بهداشت طی اطلاعیه ای از مردم خیر و همیشه در صحنه درخواست کرده است که اماده دریافت کمک های مالی هم وطنان جهت ادامه طرح تحول م...
مراکز رادیولوژی در آستانه ورشکستگی
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 11:03
نایب رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به نقش مهم رادیولوژی در حوزه سلامت، نسبت به تهدید سلامت متخصصان این رشته در برخی از خدماتی که ارائه می دهند، هشدار داد.
دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی باید راه‌اندازی شود
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 10:57
صدها دانشجوی علوم آزمایشگاهی سراسر کشور با اجتماع در دانشگاههای خود و در دست داشتن پلاکاردهایی درخواست خود را مبنی بر ادامه تحصیل در مسیر دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی اعلام کردند.
کارانه یک‌ ماه یک پزشک ‌حدود ۱۰ سال کارانه یک پرستار/توپ اجرای تعرفه های پرستاری در میدان شورای عالی بیمه
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 09:53
حال پرسش این جاست که چرا دولت و سازمان برنامه و بودجه و شورای عالی بیمه می گویند قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری بار مالی دارد؟ در حالی که می بینند کارانه یک‌ ماه یک پزشک ‌حدود ۱۰ سال کارانه یک عضو جامعه پرستاری است.چرا دولت و سازمان برنامه و بودجه و شورای عالی بیمه، کاهش بار مالی را ...
دولت با عدم پرداخت مطالبات شرکت‌های دارویی آنها را به ورشکستگی و نابودی کشانده/ افزایش پرداختی‌ها از جیب مردم
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 09:44
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اگر مطالبات صنعت دارویی کشور پرداخت نشود، پرداخت از جیب مردم افزایش می‌یابد و مشکلات ناشی از آن دامن‌گیر قشر ضعیف جامعه می‌شود.
مسئولان بیمه سلامت به مجلس فراخوانده شدند
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 08:38
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه ابهاماتی در متن ابلاغیه سازمان بیمه ایرانیان وجود دارد از بررسی جزئیات آن، با حضور مسئولان این سازمان خبر داد.
تکذیب حذف بیمه سلامت از نظام درمانی ایران/ امکان‌پذیر نیست!
شنبه، 06 آبان 1396 - 15:36
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ وجه حذف بیمه سلامت در کشور مطرح نیست و ما از طریق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس این موضوع را به جد پیگیری می کنیم.
صفحه 8 از 163ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد