اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

 بررسی طرح استیضاح وزیر کار/ طرح به دلیل قانع نشدن نمایندگان به صحن ارسال می شود
پنجشنبه، 07 دی 1396 - 10:24
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی درتشریح نشست کمیسیون متبوع خود، گفت:‌ دراین جلسه طرح استیضاح وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی بررسی شد.
شان پرستاری باید در کنار پزشکان حفظ شود/ آینده پرستاری با تعاملات اخیر روشن تر خواهد بود
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 18:12
با حضور دکتر مریم حضرتی در سمت سکان داری این مسئولیت،  باب ارتباط نظام پرستاری و معاونت پرستاری باز شده و سد راه پرستاری برداشته شده است و خوشبختانه 10 نفر از اعضای شورای عالی هم اکنون درکارگروه های تخصصی معاونت پرستاری حضور موثر دارند بنابراین قدردان زحمات دکتر حضرتی هستیم و امیدواریم اعضای شو...
ما تمام تلاشمان را می کنیم که هزینه‌های پرسنلی را پرداخت کنیم/معنا ندارد خدمتی را تحت پوشش برد اما برای آن سقف گذاشت
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 17:22
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به مشکلات و کمبودهای دانشگاه‌های علوم پزشکی به دلیل تاخیر در پرداخت مطالبات از بیمه ها گفت: گاهی بیمه‌ها تصمیمات بدون کارشناسی انجام می‌دهند که درست نیست، معنا ندارد خدمتی را تحت پوشش برد اما برای آن سقف گذاشت و یا بخشی از آن را تقبل نکرد. و...
50 دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد اخطار گرفتند/توقف پذیرش دانشجو در 10واحد
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 17:09
 قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از توقف پذیرش دانشجوی پرستاری در حدود 10 واحد آموزشی دانشگاه آزاد و اخطار به حدود 50 دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد به علت ضعف در کیفیت آموزش خبر داد.
طرح پزشک خانواده باعث ارائه خدمات سلامتی با کمترین هزینه خواهد شد
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 16:57
 دربسیاری از کشورهای پیشرو در سیستم های سلامت محور مانند سوئد، نروژ، دانمارک، سوئیس و استرالیا که در وضعیت بسیار عالی از لحاظ شاخص های سلامت و معیارهای تندرستی هستند؛ الگوی پزشک خانواده و سطح بندی نظام ارجاع بیماران در حال اجرا است که مزیت بارز آن بر الگوهای سنتی ارائه خدمات سلامتی با کمترین هز...
موانع بسیاری پیش روی پرستاران است/ لزوم توجه به خواسته های پرستاران
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 16:46
 از خواسته های جامعه پرستاری پیگیری سختی کار پرستاران است زیرا  برای گروه های رسمی و پیمانی این سختی اجرا می شود اما برای پرستاران  قراردادی و شرکتی این امر صورت نمی گیرد بنابراین پرستاران خواهان مطرح شدن این مسائل و پیگیری آنها هستند.  
لاریجانی: خیرین سلامت طرح های نیمه تمام بیمارستانی را تکمیل کنند
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 14:42
رئیس مجلس با بیان اینکه وزارت بهداشت تعداد زیادی بیمارستان های نیمه کاره دارد، از خیرین سلامت خواست به جای آغاز طرح های جدید، تکمیل طرح های نیمه کاره را بر عهده بگیرند.
عمر ۵۰ درصد بیمارستان های تهران بیش از نیم قرن است
چهارشنبه، 06 دی 1396 - 12:34
وزیر بهداشت با انتقاد از اینکه طول عمر ۵۰ درصد بیمارستان های تهران بیش از ۵۰ سال است، گفت: بخشی از بیمارستان ها جزو ناامن ترین ساختمان ها هستند و این مایه تاسف است.
مدیریت دولتی عامل بحرانی شدن وضعیت صندوق های بازنشستگی/ دولت توان احیای صندوق های ورشکسته را ندارد
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 16:01
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: بی برنامه‌گی و سیاسی کاری صندوق های بازنشستگی را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.
نیروهای کمک پرستاری از طریق خرید خدمت جذب شوند
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 15:09
عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور گفت: براساس قوانین استخدام کشوری جذب نیروهای غیرحرفه‌ای نظیر کمک‌پرستاران باید از طریق خرید خدمت و به‌صورت شرکتی انجام شود و به‌علت مشکلات مالی دانشگاه علوم پزشکی نتوانسته کمک‌پرستاری را در استان خوزستان جذب کند.
قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری لازم الاجرا است
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 13:59
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: قوانین که در مجلس شورای اسلامی تصویب می شود هیچ ارگان و یا نهادی نمی تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد، بنابراین اجرای این قانون الزامی است. پرستاران قشر خدوم و زحمتکش جامعه محسوب می شوند و قوانین آنها بی کم و کاست باید اجرایی شود.عدم اجرای این قانون پس از گذشت 10 سال بی ان...
عدم آمادگی در برابر زلزله غیرطبیعی است/ افزایش ایمنی بیمارستانها
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 13:07
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به طبیعی بودن وقوع زلزله گفت: ایمنی کلی بیمارستانهای دولتی و غیردولتی کشور از ۳۴ درصد به ۴۸ درصد رسیده است.
«پرستاران و مشکلات مناطق محروم»
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 12:20
کمبود شدید نیروهای پرستار،بهیار و.. در مراکز درمانی مناطق محروم با توجه به حجم زیاد فارغ التحصیلان این رشته ها در مراکز دانشگاهی و اصرار وزارت بهداشت بر تربیت نیروهای ناکارآمد تحت عناوینی چون « کمک پرستار» و « پرستار بیمارستانی» ، نه تنها باری از مشکلات مردم محروم این مناطق ر...
قول مساعد وزارت بهداشت برای اجرای پرونده الکترونیک سلامت تا پایان سال ۹۷ / تلاش برای پایدار کردن منابع حوزه سلامت
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 11:19
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در نشست امروز معاون بهداشت وزارت بهداشت قول مساعد دادند که تا انتهای سال ۱۳۹۷ سامانه پرونده الکترونیک سلامت را برای آحاد جامعه کشور اجرایی خواهد کرد.
آغاز به کار سامانه حقوق شهروندی در نظام سلامت از سال آینده
ﺳﻪشنبه، 05 دی 1396 - 09:32
رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت از شروع فعالیت سامانه حقوق شهروندی در نظام سلامت در سال ۹۷ خبر داد.
صفحه 8 از 186ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها