اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

تغییرات در وزارت بهداشت ادامه دارد/ واکنش به عدم واردات دارو
دوشنبه، 06 شهریور 1396 - 11:16
سخنگوی وزارت بهداشت: تغییراتی در معاونت درمان انجام خواهد شد و از رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هم درخواست شده که فعلا آنجا باشند و چند روز آتی معاون درمان جدید نیز معرفی خواهد شد.بقیه تیم جدید وزارت بهداشت نیز طی روزهای آتی معرفی و مستقر خواهند شد
پزشک و پرستار جداشدنی نیستند/اهمیت مراقبت های پرستاری
دوشنبه، 06 شهریور 1396 - 09:04
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور با بیان اینکه پزشک و پرستار یار و همکار یکدیگر در فرآیند درمان هستند، گفت: ارائه خدمات مراقبتی به بیمار تکمیل‌کننده حلقه درمان است.
"عدالت در سلامت" اولویت اصلی وزارت بهداشت
یکشنبه، 05 شهریور 1396 - 11:33
معاون برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، ضمن اعلام برنامه‌های جدید این معاونت، عدالت در سلامت را یکی از اولویت‌های اصلی و اساسی وزارت بهداشت خواند.
ورشکستگی بیمه‌های درمانی و بیمارستان‌های دولتی در ۴ سال گذشته/ فشار هزینه‌های سلامت بر مردم
شنبه، 04 شهریور 1396 - 17:09
بسیج دانشجویی سه دانشگاه بزرگ علوم پزشکی در بیانیه‌ای با اشاره به ورشکستگی بیمه‌های درمانی و بیمارستان‌های دولتی در ۴ سال گذشته اعلام کردند: با اجرای طرح تحول سلامت، نظام ناکارآمد پرداخت به ازای خدمت بار دیگر تقویت و تثبیت شد.
بیانیه دکتر فاضل،دکتر نوبخت و دکتر عزیزی درباره انتخابات مجمع عمومی نظام پزشکی
پنجشنبه، 02 شهریور 1396 - 20:28
دکتر فاضل، دکتر نوبخت و دکتر عزیزی در بیانیه مشترکی در خصوص انتخابات مجمع عمومی نظام پزشکی، ضمن سپاس مجدد از دغدغه و حضور پرانگیزه اعضای جامعه پزشکی در انتخابات هیأتهای مدیره نظام پزشکی سراسر کشور ، اعضای محترم مجمع عمومی را به توجه و تعهد به خواسته ها و مطالبات ایشان و انتخابی هوشمندانه، مدبرانه و ...
"ایرج فاضل" رییس‌کل سازمان نظام پزشکی شد
جمعه، 03 شهریور 1396 - 22:38
به دنبال تشکیل مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور در سومین روز از شهریور ماه، دکتر "ایرج فاضل" به عنوان رییس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شد.
 اعضای شورای عالی نظام پزشکی مشخص شدند
جمعه، 03 شهریور 1396 - 22:26
اعضای هیات رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور انتخاب شدند.
انتخاب معنادار رئیس نظام پزشکی/توافق قبل از انتخابات
جمعه، 03 شهریور 1396 - 22:57
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، شب قبل از برگزاری مجمع عمومی نظام پزشکی، در مراسمی در هتل المپیک عنوان داشته که برای انتخاب دکتر فاضل به عنوان رئیس سازمان نظام پزشکی، توافق کرده ایم.
اجرای ناقص طرح پزشک خانواده اثرات مخرب داشته است
شنبه، 04 شهریور 1396 - 08:06
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: در حال حاضر اجرای پزشک خانواده به صورت ناقص بوده و نه تنها نتیجه مثبت نداشته بلکه موجب اثرات مخرب و بی اعتمادی مردم نیز می شود.
ضرورت اصلاح تعرفه های پزشکی/ ایجاد عدالت بین رشته ای
شنبه، 04 شهریور 1396 - 07:59
یک متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه، معتقد است طرح تحول سلامت نقایصی دارد که می بایست در وزارت بهداشت دولت دوازدهم، برطرف شود.
چه کسی سکاندار سندیکای پزشکان می‌شود؟
پنجشنبه، 02 شهریور 1396 - 16:01
جمعه (سوم شهریورماه) سرنوشت چهار سال پیش روی سندیکای پزشکان رقم می‌خورد و منتخبان هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی برای انتخاب رییس کل و اعضای جدید شورای عالی تشکیل جلسه می‌دهند.
درآمد جراحان بالاست/ ورود روحانی به طرح تحول سلامت
پنجشنبه، 02 شهریور 1396 - 15:56
درباره پرداخت حقوق کادر درمانی من تصمیم گیرنده نیستم و مجموعه اقتصادی در دولت و مجلس باید تصمیم بگیرند.
آموزش پزشکی باید به وزارت علوم بازگردد/ تعیین سقف برای دریافت خدمات پزشکی، لازمه ادامه "طرح تحول سلامت"
چهارشنبه، 01 شهریور 1396 - 12:54
در حال حاضر مساله اصلی برای برخی از استادان دانشگاه آموزش نیست بلکه کسب درآمد است و به این فکر می‌کنند که چقدر کار کنند و چقدر درآمد داشته باشند، همین امر آموزش را در سایه می‌برد و در طولانی مدت صدمه می‌زند. با توجه به اینکه دغدغه اصلی وزارت بهداشت نیز درمان مردم است معتقدم آموزش پزشکی باید به وزارت...
فضای مجازی از اطلاعات مدیران وزارت بهداشت پیش افتاد
چهارشنبه، 01 شهریور 1396 - 11:45
بیشترین انتقادهای رسانه‌های سلامت طی یک سال و نیم گذشته متوجه عملکرد محمد آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت بود و گمانه‌زنی‌های امروز نشان از برکنار شدن او از این سمت دارد.آخرین گزینه مورد بحث در فضای مجازی نیز مدیرکل روابط عمومی این وزارت‌خانه است. عباس زارع‌نژاد تقریبا بعد از محمد آقاجانی، بر سکوی...
رکورد تغییر معاون در دولت دوازدهم/ 8 انتصاب جدید وزیر بهداشت بعد از رای اعتماد
چهارشنبه، 01 شهریور 1396 - 07:48
قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت پس از کسب رای اعتماد ۴ معاون خود را عزل و ۲ مشاور و ۲ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی را منصوب کرده است.
صفحه 8 از 145ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد