اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

تعویق انتشار گزارش دارویی/ جزئیات جلسه با وزیر بهداشت
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 16:23
مشاور وزیر بهداشت از طرف وزارتخانه پیشنهاد کرد که ما به جای ارائه گزارش به افکار عمومی از راه مذاکره با وزیر جهت اصلاحات لازم در بخش دارو به تفاهم برسیم
4۰ شورای دانشجویی در انتخابات روز جمعه ۱۶ تیرماه شرکت می‌کنند
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 15:21
رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری تهران خبر داد: برگزاری انتخابات شورای مرکزی دانشجویی جمعه ۱۶ تیرماه رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری تهران از برگزاری انتخابات شورای مرکزی دانشجویی جمعه ۱۶ تیرماه خبر داد و گفت: تا ۱۰ تیر ماه مهلت ثبت‌نامه کاندیداهای شورای مرکزی بود.
انتقاد از برگزاری دادگا‌ه‌های ویژه/ بی‌محبتی‌های زیادی در حق مرحوم کیارستمی شد/ امیدوارم بتوانیم راه وی را ادامه دهیم
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 14:19
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی کارگردان سینما که در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی در حال برگزاری است، گفت: عباس کیارستمی یکی از سرمایه‌های اجتماعی این آب‌وخاک بود. وی ...
تعرفه خدمات پرستاری در منزل کارشناسی شده نیست/ رشد مراکز غیر مجاز پرستاری
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 15:37
قائم مقام نظام پرستاری با بیان اینکه تعرفه خدمات پرستاری در منزل کارشناسی شده نیست، گفت: هیچ پرستاری در تهران حاضر نمی‌شود با چنین دریافتی به منزل برود و خدمت ارائه دهد با چنین تعرفه‌ای در تهران، نه تنها کمکی به پرستار و بیمار نخواهیم کرد، بلکه باعث افزایش رشد مراکز غیرمجاز .پرستاری خواهیم...
 انتخابات شورای مرکزی دانشجویان در تهران برگزار می شود
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 16:33
مدیر دانشجویی سازمان نظام پرستاری خبر داد: انتخابات شورای مرکزی دانشجویان در تهران برگزار می شود باتوجه به رویکرد ویژه سازمان نظام پرستاری در دوره جدید به جامعه دانشجویان پرستاری کشور و با عنایت به این که جای خالی دانشجویان در سازمان صنفی و حرفه ای پرستاران احساس می شد هیأت رئیسه سازمان نظام پرستا...
به نظر می رسد هر نوع انتقاد از این دولت مباح باشد اگر.....
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 16:03
سازمان های بیمه گر به فلاکت افتادند، بدهی  بیمه ها به مراکز درمانی به دلیل اشتباه محاسبات و اجرای طرح تحول سلامت به وضعیت بسیار خطرناکی رسیده است، اما خبر ها حکایت از انتخاب مجدد دست اندرکاران وزارت بهداشت و رفاه به سمت اعضای کابینه دارد،
پرستاران و ماماها تاثیر زیادی در فضای سیاسی کشور داشته اند/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدگاه خود را اصلاح کند
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 13:47
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه در بسیاری از شهرها و روستاها پرستاران و ماماها به شوراهای شهر راه یافتند و منتخب مردم شدند گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی راه ورود پرستاران و ماماها را به عرصه سیاست هموار کند.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت باید تا شهریور ماه سال جاری لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس ارائه کند.
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 11:31
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت باید تا شهریور ماه سال جاری لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را به مجلس ارائه کند.
پزشکیان: جلسه ای با دولت برای حضور در کابینه نداشته ام
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 10:32
 نائب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره احتمال حضورش در کابینه دولت دوازدهم گفت: جلسه ای با دولت برای حضور در کابینه نداشته ام.
حذف دفترچه‌های تامین اجتماعی تا پایان سال ۹۶/مکانیزه کردن تجویز دارو پایانی بر پرونده نسخ میلیاردی
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 10:20
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه های بیمه درمانی تامین اجتماعی تا پایان سال جاری خبرداد.
نخستین تعرفه گذاری خدمات پرستاری در منزل به مرحله اجرا رسید
چهارشنبه، 14 تیر 1396 - 09:03
دبیر شورای عالی بیمه خدمات درمانی از ابلاغ تعرفه خدمات پرستاری در منزل برای سال 1396 به بخش های اجرایی خبر داد که برای نخستین بار چندی پیش در هیات وزیران تصویب شده بود.
می خواهند پرستاری آکادمیک را تضعیف کنند
ﺳﻪشنبه، 13 تیر 1396 - 11:54
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، با انتقاد از طرح تربیت پرستار بیمارستانی، گفت: می خواهند پرستاری را از حالت آکادمیک خارج کنند.
دیگر هیچ وقت وزیر نشوید/ می‌توانید خدمت به مردم و کشور را در رشته تخصصی خود دنبال کنید
ﺳﻪشنبه، 13 تیر 1396 - 15:59
رئیس و دبیرکل انجمن چشم پزشکی ایران به وزیر بهداشت توصیه کرد، نه تنها در این دوره نباید مسئولیت وزارت بهداشت را بپذیرد بلکه دیگر هیچ‌گاه نباید وارد عرصه سیاست شود و خدمت به مردم و کشورش را در رشته تخصصی خود دنبال کند.
تشدید اختلاف پرداختی پرستار و پزشک/ درخواست از وزارت بهداشت
ﺳﻪشنبه، 13 تیر 1396 - 10:56
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، تشدید اختلاف پرداختی پرستار و پزشک را موجب مهاجرت و تغییر شغل پرستاران دانست.
سازمان بهداشت جهانی به دنبال ایجاد پرستاری تخصصی است
ﺳﻪشنبه، 13 تیر 1396 - 13:52
مدیر پرستاری منطقه امرو سازمان بهداشت جهانی؛ سازمان بهداشت جهانی به دنبال ایجاد پرستاری تخصصی است مدیر پرستاری منطقه امرو سازمان بهداشت جهانی، گفت: این سازمان ۵ خط مشی را در حوزه پرستاری دنبال می کند که تخصصی کردن پرستاری، مهم ترین هدف آن است.
صفحه 7 از 129ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد