اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

علت مهاجرت نخبگان داروسازی کشور/ بحران در صنعت دارو
شنبه، 11 شهریور 1396 - 08:30
دست اندرکاران نظام دارویی بر این عقیده اند که صنعت داروسازی کشور برای رشد و توسعه، نیازمند حمایت دولت است. در حالی که فارغ التحصیلان این رشته برای اشتغال، با مشکلات عدیده ای مواجه اند.
بیماران بدون «بیهوشی» عمل می شوند/تبعات تبعیض تعرفه ای
جمعه، 10 شهریور 1396 - 07:01
متخصصین بیهوشی با توجه به کاهش ۲۵ درصدی تعرفه بیهوشی، اعتراض خود را به دیوان عدالت برده اند و عنوان داشته اند اگر پاسخ عادلانه ای از این تصمیم نگیرند، برخی بیماران را بیهوش نخواهند کرد.
پاسخی به رئیس جمهمور روحانی
پنجشنبه، 09 شهریور 1396 - 23:22
اگر به عنون رئیس دستگاه اجرایی کشور پرونده های استخدامی را مروری بفرمایید متوجه خواهید شد که دولت ها و مجالس کشور مردم را مجبور کرده اند که بمانند..
صدای شکستن استخوان‌های بازنشستگی
پنجشنبه، 09 شهریور 1396 - 23:04
طرحی که از حدود ٣٠‌سال قبل در کشورهای آمریکای لاتین و اروپای شرقی، آزمایشگاه‌های اجتماعی و اقتصادی دنیا، به اجرا درآمد و شکست خورد. طرحی برای خصوصی‌سازی بازنشستگی و جایگزینی صندوق‌های انفرادی به جای صندوق‌های عمومی یا به اصطلاح بیمه‌ای‌ها: از DB به DC از مزایای معی...
سه انتصاب و دو ابقا در وزارت بهداشت/ لاریجانی و ملک زاده ماندند
پنجشنبه، 09 شهریور 1396 - 16:20
وزیر بهداشت طاهر موهبتی را به عنوان مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، ابراهیم گلمکانی را به عنوان معاون حقوقی و علی حق‌بین را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منصوب
"یک انتخاب و یک تبریک" ابتدایی ترین اصل درکار صنفی
چهارشنبه، 08 شهریور 1396 - 16:57
معاونت پرستاری وزارت بهداشت که دردوره سوم شورای عالی سمت دوبل رییس کلی و معاونت پرستاری را به دوش می کشید، پس از برگزاری انتخابات دوره چهارم شورای عالی سازمان نظام پرستاري نه تنها پس یک روز و دو روز که پس از گذشته یک هفته و تا هنوز از بیان یک تبریک ساده به رییس کل جدید پرهیز کرده و هنوز بعد از گذشت ...
نگاهی گذرابه دلایل اعتراض متخصصین  بیهوشی  به تعرفه های سال 96
چهارشنبه، 08 شهریور 1396 - 12:14
وقتی تعرفه های سال ۹۶ در هیات وزیران تصویب و مشخص شد تعرفه برخی رشته ها از جمله بیهوشی کاهش یافت و موج اعتراضات به وزارت بهداشت شدت گرفت، اما این پایان ماجرا نبود.
لزوم ایجاد قانون جامع خدمات چشم‌پزشکی/ ضرورت تعامل چشم پزشکان و اپتومتریست‌ها
چهارشنبه، 08 شهریور 1396 - 12:18
مدیر دفتر سلامت چشم و پیشگیری از نابینایی وزارت بهداشت با اشاره به برخی از اختلافات بین جامعه اپتومتری و چشم پزشکی گفت: ایجاد قانون جامع خدمات چشم پزشکی و تعامل و گفت‌وگو بین این دو صنف می‌تواند اختلافات آنها را برطرف کند.
کمیسیون بهداشت اختلاف پاتولوژیست ها و دکترای علوم پایه در تاسیس آزمایشگاه را بررسی کرد
چهارشنبه، 08 شهریور 1396 - 08:12
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاف پاتولوژیست ها و دکترای علوم پایه در تاسیس آزمایشگاه در این کمیسیون بررسی شد.
سلامت بینایی مردم قربانی دیدگاه های صنفی نشود
چهارشنبه، 08 شهریور 1396 - 12:05
رییس انجمن اپتومتری ایران گفت: دیروز از رییس انجمن چشم پزشکی اخباری منتشر شده که پشتوانه علمی ندارد و بسیار متاسفم که اجازه می دهیم دیدگاه های صنفی جایگاهی در ذهن ما پیدا بکند و باعث شود.
اجرای طرح مهرورزی با هدف پایش سلامت پرستاران
ﺳﻪشنبه، 07 شهریور 1396 - 13:14
طرح چکاپ سلامت پرستاران و اعضای خانه کارگر در روزهای اعیاد قربان تا غدیر با همکاری سازمان نظام پرستاری تهران و بنیاد بیماری‌های نادر انجام می‌شود.
جلسات تعرفه بی نتیجه ماند/ متخصصان بیهوشی «رودست» خوردند
ﺳﻪشنبه، 07 شهریور 1396 - 08:26
وقتی تعرفه های سال ۹۶ در هیات وزیران تصویب و مشخص شد تعرفه برخی رشته ها از جمله بیهوشی کاهش یافت و موج اعتراضات به وزارت بهداشت شدت گرفت، اما این پایان ماجرا نبود.
مسئولیت در کشور ما چون برای خدمت به مردم است جز زحمت نیست
دوشنبه، 06 شهریور 1396 - 15:39
دکتر علی‌اکبر ولایتی در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی : اگر دکتر هاشمی به فکر رفاه و مادیات بود نباید برای دومین بار مسئولیت وزارت بهداشت را قبول می کرد.
بی‌توجهی به منتخبین پرستاری در دولت یازدهم/تغییر رویکرد وزارت بهداشت
دوشنبه، 06 شهریور 1396 - 15:31
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، مشکل ۴ سال گذشته در حوزه پرستاری را بی‌توجهی به نظرات کارشناسی منتخبین جامعه پرستاری برشمرد و افزود: این مشکل از نبود تعامل لازم میان وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری ناشی شد
محمد آقاجانی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد/ابلاغ سند درمان کشور
دوشنبه، 06 شهریور 1396 - 15:21
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سند درمان کشور ابلاغ شد و اکنون می دانیم که تا آخر قرن اخیر و آغاز قرن آینده به چه تعداد تخت بیمارستانی در اقصی نقاط کشور نیاز داریم.
صفحه 7 از 145ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد