اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

از بحران کمبود ۱۷۰ هزار پرستار تا بلیط مستقیم مهاجرت به کِبِک کانادا!/ آیا ۹۷ سال پرتنشی برای پرستاران خواهد بود؟
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1397 - 15:53
«سال ۹۷ را سال بسیار نگران کننده در حوزه پرستاری می‌دانم و اعتراضات پرستاران اصلا دور از ذهن نیست. در حال حاضر سازمان نظام پرستاری متهم به سازش‌کاری با وزارت بهداشت شده است. اگر در سه ماهه اول سال آتی اتفاق خاصی نیفتد، سال پرتنشی برای پرستاران و وزارت بهداشت خواهد بود.» این سخن...
کدوم فساد؟! کدوم آش؟ کدوم کشک؟
شنبه، 29 اردیبهشت 1397 - 10:21
دکتر حریرچی و دکتر آقاجانی معتقدند که دلیل افزایش شدید هزینه ی بیمه ها؛ تبدیل زیر میزی به تعهدات بیمه بوده' حساب کردم دیدم حدود ده هزار میلیارد بیشتر از نرخ تورم به هزینه ی بیمه ها اضافه شد؛ یعنی این ده هزار میلیارد رو زیرمیزی می گرفتند؟! یعنی اتهام به این بزرگی ؟! با احتساب حداکثر ۲۰۰۰۰ جراح ' میشه...
استقبال از پیشنهاد رئیس نظام پرستاری ایران/تعیین حداقل پرداختی به پرستاران
جمعه، 28 اردیبهشت 1397 - 23:51
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، در نشست ژنو پیشنهاد داد تا حداقل پرداختی برای پرستاران بر اساس شرایط مالی کشورها به تصویب برسد.
 رشوه‌گرفتن از شرکت‌‌های تجهیزات پزشکی تقریبا به یک رویه تبدیل شده است.
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1397 - 15:06
خیلی از پزشکان‌ برای اینکه ردی از خود به‌جا نگذارند، یا به صورت نقدی پول می‌گیرند یا شماره کارت نزدیکانشان را به ما می‌دهند؛ همسر، فرزندان یا منشی‌های هر جراح به صورت میانگین در ماه حدود 20‌میلیون تومان رشوه از شرکت‌های تجهیزات پزشکی دریافت می‌کنند». فیش...
 ضرورت برخورد با پزشک نماها/ قصد تخریب جامعه پزشکی را دارند
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1397 - 14:20
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این مطلب که دست هایی به کار افتاده که جامعه پزشکی را تخریب کند، گفت: سازمان نظام پزشکی باید با پزشک نماها برخورد جدی داشته باشد.
انتخابات هیئت مرکزی و بازرسین خانه پرستار برگزار شد
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 17:20
عصر امروز و درحضور نماینده وزارت کشورانتخابات هیئت مرکزی و بازرسین خانه پرستار برگزار شد. همچنین دراین مراسم  اساسنامه جدید و مرام نامه خانه پرستار، در مجمع مطرح و به تصویب اعضای مجمع عمومی خانه پرستار رسید
دبیرکل خانه پرستار: سلامت یک حوزه سیاسی است/۱۶۰هزارمیلیارد تومان پول در نظام سلامت
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 16:32
محمد شریفی مقدم در کنگره عادی و فوق العاد خانه پرستار که عصر امروز درتالار فردوسی برگزار شد،گفت: بحث سلامت امروز در دنیا یک امر سیاسی شده و دولت ها، نگاه سیاسی به این حوزه دارند.
افزایش افسار گسیخته تعرفه های پزشکی منجر به شکست طرح تحول شده است
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 11:36
عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور با بیان این‌که رشد ۳۰۰ درصدی تعرفه‌های خدمات پزشکی علت ورشکستگی تحول نظام سلامت و کمبود نقدینگی است، گفت: این افزایش افسار گسیخته و ضریب کای پزشکی اقتصاد کشور را فلج کرد و فاصله طبقاتی را افزایش داد.
بحث داغ حقوق در جلسه علنی امروز مجلس / حداقل حقوق کارمندان ۲۰ درصد افزایش می‌یابد
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 11:26
نمایندگان مجلس با تصویب استفساریه تبصره‌ای از قانون بودجه سال ۹۷، مقرر کردند حداقل حقوق کارمندان ۲۰ درصد افزایش یابد.
استفساریه میزان افزایش حقوق کارکنان در سال 97 تصویب شد
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 09:41
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح استفساریه میزان افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 97 خبر داد.
طرح توسعه همکاری بیمارستان ها با دانشکده های پرستاری متوقف می شود/ خبر خوب برای جامعه پرستاری
ﺳﻪشنبه، 25 اردیبهشت 1397 - 13:22
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، از توافق با وزارت بهداشت برای توقف طرح توسعه همکاری بیمارستان ها با دانشکده های پرستاری خبر داد.
۹۵ درصد جامعه پزشکی درآمد خوبی ندارند/ خطر ورشکستگی بیمارستان‌ها
ﺳﻪشنبه، 25 اردیبهشت 1397 - 12:20
رئیس انجمن متخصصین داخلی ایران با اشاره به اینکه ۹۵ درصد جامعه پزشکی درآمد خوبی ندارند، گفت: اکثر بیمارستان‌های درجه سه و چهار سال گذشته را با بدهی تمام کردند و اگر این وضع ادامه یابد بسیاری از آنها ورشکسته خواهند شد.
دعوت قاضی‌پور از وزیر بهداشت برای مناظره تلویزیونی/ مردم درباره موضوع قضاوت کنند
ﺳﻪشنبه، 25 اردیبهشت 1397 - 11:19
قاضی پور در خصوص شکایت قاضی زاده، وزیر بهداشت و درمان از وی، گفت: انتقاد بنده از وزیر بهداشت درخصوص عدم توجه کافی وزارت بهداشت به استفاده از تولیدات داخلی است و در این راستا حاضرم با آقای قاضی زاده  با حضور کارشناسان در مناظره تلویزیونی شرکت کنم تا مردم درباره موضوع قضاوت کنند.
مشاور عالی رئیس کل و معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری کشور منصوب شد
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 15:58
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور با صدور حکمی محمد شریفی مقدم را همزمان به عنوان مشاور عالی و معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری کشور منصوب کرد.
پرچم پرستاری را با قدرت به اهتزاز در خواهیم آورد
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 15:54
رئیس کل جدید سازمان نظام پرستاری، بر ضرورت دفاع از حقوق پرستاری به عنوان پیشقراولان نظام سلامت تاکید کرد و گفت: پرچم پرستاری را با قدرت به اهتزاز در خواهیم آورد.
صفحه 7 از 221ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی