اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

پزشکان سرشناس تمایلی به بیمه شدن ویزیت ندارند
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 17:09
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بیماراورژانسی برای ویزیت نیازی به دفترچه ندارد،گفت: دردسرهای دیر کرد بهای ویزیت مانع تعامل برخی از پزشکان سرشناس بابیمه است.
ضرورت واگذاری امور پرستاری به سازمان صنفی/اهمیت آموزش ضمن خدمت
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 16:08
رئیس نظام پرستاری شهرستان یاسوج، خواستار واگذاری کامل امور مربوط به صدور پروانه صلاحیت حرفه ای، به سازمان صنفی پرستاران شد.
تربیت کارشناسی مراقبت سلامت همپوشانی با فعالیت پرستار حرفه ای است
ﺳﻪشنبه، 26 تیر 1397 - 16:47
نایب رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری تهران، تربیت کارشناس مراقبت سلامت را همپوشانی با فعالیت های پرستاری، عنوان کرد.
کارتن خوابی از نوع بیمارستانی/حاشیه های دو بیمارستان شلوغ پایتخت
ﺳﻪشنبه، 26 تیر 1397 - 10:18
مراجعه بیماران شهرستانی به بیمارستان های بزرگ تهران، مشکلاتی را برای اسکان همراهان آنها ایجاد کرده که ساخت مهمانسرا در جوار این بیمارستان ها هم پاسخگو نیست.
انتقاد از عدم بکارگیری دانشجویان پرستاری در مراکز درمانی/ ارسال نامه شورای مرکزی دانشجویی نظام پرستاری به معاونت پرستاری
دوشنبه، 25 تیر 1397 - 14:27
رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری  کرمانشاه، نسبت به عدم بکارگیری دانشجویان پرستاری در مراکز درمانی انتقاد کرد و گفت: شورای مرکزی دانشجویی سازمان نظام پرستاری نامه ای در خصوص پیگیری این موضوع به معاونت پرستاری وزارت بهداشت ارسال کرده است.
ماجرای تحریک مستمری بگیران تامین اجتماعی علیه وزارت بهداشت
دوشنبه، 25 تیر 1397 - 13:40
سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به تجمع تعدادی از مستمری بگیران تامین اجتماعی در مقابل ساختمان وزارت بهداشت، گفت: پشت پرده این تحرکات و تحریک کردن این تعداد افراد محدود را می دانیم.
پرستاران از وعده ها خسته اند/ سختی های حرفه پرستاری
یکشنبه، 24 تیر 1397 - 22:59
در حالی که پرستاری یکی از حوزه‌های مهم در جهت رفع آلام و رنج بیماران به شمار می‌رود و با سلامت مردم در ارتباط است ولی با گذشت ۱۱ سال از تصویب قانون تعرفه‌گذاری پرستاران هنوز این قانون اجرایی نشده و مشکلات پرستاران را با وجود سختی کار برای آنها مضاعف کرده است.
انتقاد رئیس انجمن علمی پرستاری ایران / برنامه آموزشی مراقب سلامت نادیده گرفتن نقش پرستاران است
یکشنبه، 24 تیر 1397 - 11:18
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران، در نامه ای به دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، در خصوص برنامه «آموزشی رشته مراقبت سلامت در مقطع کارشناسی»، توضیحاتی ارائه داد و خواستار تجدیدنظر پیرامون این برنامه شد.
اگر برای شب عملیات آماده نیستیم، باید برویم/ موضوع تحریم‌ها جدی است مدیران را در غفلت نگه نداریم
شنبه، 23 تیر 1397 - 18:12
هاشمی با بیان اینکه عزم طرف مقابل یعنی آمریکا، کاملا جزم است و با هر زبانی می خواهد بگوید بی‌رحمانه‌ ترین تحریم‌ های مالی طول ‏تاریخ را در مورد ایران اعمال خواهد کرد، گفت: مسئولیت دارو و تجهیزات و سلامت مردم به عهده ما است، آیا باید در این شرایط بنشینیم و نگاه کنیم؟ باید از هم اکن...
مغفول ماندن پزشک خانواده در طرح تحول سلامت/ اجرای کامل پزشک خانواده منوط به ایجاد زیرساخت ها است
شنبه، 23 تیر 1397 - 14:48
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: وزارت بهداشت درطی یکسال گذشته اقدامات موثری را با هدف اجرای پزشک خانواده انجام داده است.
محول شدن برخی از وظایف پزشکان به پرستاران در کشورهای توسعه‌یافته / دارو تنها باید توسط پزشک تجویز شود
شنبه، 23 تیر 1397 - 11:55
سخنگویی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه پرستاران نمی‌توانند جایگزین پزشکان درحیطه تجویز دارو بطور کامل شوند،گفت:اقدامات درمانی مشترک پرستاران و پزشک ممانعتی برای اجرا ندارد.
کشور در حال پیر شدن است/ کمبود شدید پرستار
شنبه، 23 تیر 1397 - 09:56
معاون پرستاری وزارت بهداشت، با بیان اینکه جمعیت ایران به سمت سالمندی در حرکت است، گفت: با کمبود شدید نیروی پرستاری در کشور مواجه هستیم.
شورایعالی برنامه ریزی وزارت بهداشت نباید کوریکولوم 《کارشناسی مراقبت سلامت》 پیشنهادی معاونت بهداشتی را تصویب کند
جمعه، 22 تیر 1397 - 20:20
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، در واکنش به برخی تصمیم گیری های غیر کارشناسی در حوزه پرستاری، گفت: طرح پیشنهادی کارشناسی مراقبت سلامت، نباید در شورايعالي برنامه ريزي تصویب شود.
نظام سلامت ما استراتژی درستی ندارد و ساختار و سیاستهای نظام سلامت ما انحصارا در دست بزرگواران گروه پزشکی است
جمعه، 22 تیر 1397 - 16:09
رئیس خانه پرستار سنندج با بیان این که نظام سلامت ما استراتژی درستی ندارد و ساختار و سیاستهای نظام سلامت ما انحصارا در دست بزرگواران گروه پزشکی است، خاطر نشان کرد: اقتصاد درمان ما و سیاستهای پرداختی ما در این ساختار فی فور سرویس قرار دارد و این باعث یک پارادوکس کشنده و ویرانگر شده است که از یک طرف ما...
بروجردی: رابطه پزشک و بیمار در کشور مطلوب نیست
پنجشنبه، 21 تیر 1397 - 19:26
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «متاسفانه رابطه پزشک و بیمار در کشور مطلوب نیست» گفت: این درحالیست که پزشک باید با بیمار ارتباط معنوی برقرار کند و وقت بگذارد.
صفحه 5 از 229ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی