اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

واکنش به هزینه کرد پول وزارت بهداشت در طرح تحول/خبرهای خوش دارویی
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 13:00
حریرچی ادامه داد: توصیه سازمان های بین المللی و همچنین برنامه وزیر بهداشت در سیستم بیمارستانی مبتنی بر گروه های تشخیصی (DRG) و در سرپایی سرانه است.
وزارت بهداشت در تقدیم لایحه سلامت روان به مجلس تسریع کند/ ارائه خدمات بهداشت روان بر اساس نظام ارجاع باشد
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 12:58
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه ارائه خدمات بهداشت روان در لایحه سلامت روان باید بر اساس نظام ارجاع باشد، گفت: خدمات باید به شکل فراگیر و سازمان یافته در نظام سلامت ادغام شود.
تأخیر ۱۴ ماهه در پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران/ بدهی ۵ هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت به کارکنان/ سازمان برنامه راهکاری اتخاذ کند
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 21:05
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از تاخیر ۱۴ ماهه در پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران از سازمان برنامه و بودجه خواست در این خصوص راهکاری اتخاذ کند.
وابسته شدن به بودجه دولت یا اصلاح سیاست‌ها دو راهکار پیش روی صندوق های بازنشستگی است
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 19:43
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: «وابسته‌ شدن به بودجه دولت» یا «اصلاح سیاست‌ ها» دو راهکار پیش روی صندوق های بازنشستگی است، پس همه با هم برای رفع چالش صندوق های بازنشستگی تلاش کنیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری استعفا داد
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 18:40
به گزارش ایرنا، اسلامیان در این نامه بطور واضح به دلایل استعفای خود از مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری اشاره ای نکرده است.
نیروهای متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی ساماندهی می‌شوند
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 18:34
معاون آموزشی وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی و دبیرخانه‌های معاونت آموزشی ماموریت داد تا ضمن رسیدگی به وضعیت نیروهای متخصص متعهد به خدمت در دانشگاه‌ها، برنامه‌ریزی صحیحی برای نحوه کار و همچنین ارتقای علمی این نیروها انجام دهند.
درخواست فیزیوتراپیست های کشور از وزیر بهداشت
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 16:21
رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران، گفت: فیزیوتراپیست های کشور در انتظار دستور وزیر بهداشت، برای ایجاد دکتری حرفه ای فیزیوتراپی هستند.
 خدمات پزشكی و مراقبتی بايد «عادلانه» ارزش گذاری شود/ نبود عدالت در نظام سلامت كشور
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 16:37
خدمات پزشكي و مراقبتي بايستي در قالب يك پكيج به صورت واحد ديده شده و ارزش گذاري عادلانه اي برای آن انجام شود به عبارت ساده تر بايد به خدمات همه اعضاي تيم درمان اعم از پزشك، پرستار، بهيار، كمك بهيار و...، به اندازه ارزش واقعی در روند بهبودی بیمار بها داده شود. يك بخش از اين ارزشگذاري مسائل مادي و مال...
بیمه سلامت به دنبال کاهش بسته خدمتی به‌منظور کنترل هزینه‌های درمانی نیست/ پرداختی در بخش دولتی بیش از بخش خصوصی است
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 11:51
معاون بیمه خدمات سلامت با تاکید بر اینکه برای کنترل هزینه‌ها دنبال کاهش بسته خدمتی نیستیم، گفت: هدف از پذیرش رایگان دارندگان بیمه سلامت در بخش دولتیو پرداخت هزینه در مراکز خصوصی، شناسایی نقاط هزینه‌ساز و کنترل هزینه‌کرد منابع است.
طرح تحول سلامت باید بر مبنای درآمدهای پایدار مستقر باشد/مطالبات ۱۸هزارمیلیاردی این طرح باید ساماندهی شود
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 12:46
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه این طرح حدود ۱۸ هزار میلیارد تومان مطالبات دارد، گفت: به همین میزان نیز بدهی دارند که مربوط به قراردادهای شرکت‌های دارویی، کارانه پزشکان و کادرهای درمانی است.
دلایل پرداخت هزینه دارندگان بیمه سلامت در بخش خصوصی
یکشنبه، 14 آبان 1396 - 10:03
معاون سازمان بیمه سلامت، گفت: هدف از پذیرش رایگان دارندگان بیمه سلامت در بخش دولتی و پرداخت هزینه در مراکز خصوصی، شناسایی نقاط هزینه‌ساز و کنترل هزینه‌کرد منابع است.
الزامات اجرای قانون تعرفه پرستاری باید فراهم شود
شنبه، 13 آبان 1396 - 17:09
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، کمبود منابع و عدم تامین زیرساخت‌ها را عامل اصلی عدم اجرای قانون تعرفه پرستاری دانست.
در طی طرح تحول سلامت ۱۷۰۰ تعرفه جدید پزشکی خلق و به تعرفه های قبل افزوده شد/تعرفه های پرستاری ارزانتر تمام می شود
یکشنبه، 07 آبان 1396 - 09:27
 این ۱۷۰۰ تعرفه جدید پزشکی شامل مواردی چون تتو نیز شده است و سوالی که پیش میاید اینست که آیا تتو نیز یک عمل درمانی است که عنوان تعرفه پزشکی به آن تعلق گرفته است؟! در نتیجه برخی افراد که در مورد تعرفه های پرستاری اظهار نظر میکنند بدانند که با یک قشر فرهیخته و فهیم سر و کار دارند و مراقب اظهار نظ...
"احترام " در برابر " احترام"
ﺳﻪشنبه، 09 آبان 1396 - 08:37
سواي تمام بي عدالتيها جامعه پرستاري از " احترام متقابل" به شدت استقبال ميكند.احترام كه باشد بسياري از مشكلات قابل حل خواهد بود.ما در كنار ساير تيم درمان بر اساس احترام متقابل و ديده شدن جايگاهمان براي بهبود سلامت مردم در كنار دولت و وزارت بهداشت خواهيم بود.
دراصل حقوق پرداختی به پرسنل به جز تعدادی موارد اندک تاخیر وجود ندارد/تاخیر ۹ماهه در پرداخت کارانه و مطالبات دارویی
شنبه، 13 آبان 1396 - 15:39
دراکثر موارد نزدیک به یکسال بیمه ها در پرداخت ها دچار تاخیر هستند، همچنین بیش از 70 درصد اداره بیمارستان ها از پول بیمه ها و یا همان ارایه خدمت انجام می شود، اما دراصل حقوق پرداختی به پرسنل به جز تعدادی موارد اندک تاخیر وجود ندارد، بلکه در پرداخت کارانه و داروها تاخیر 9 ماه وجود دارد.
صفحه 5 از 163ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد