اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

رئیس شعبه خانه پرستار درسنندج منصوب شد
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 15:40
طی حکمی از سوی دبیرکل خانه پرستار،علی اشرف رحمان پناه به سمت رئیس شعبه خانه پرستار سنندج منصوب شد
بیمه ها از انجام سونوگرافی های غیر ضروری جلوگیری کنند
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 07:43
مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی، بر جلوگیری از ارائه خدمات غیرضروری توسط بیمه ها تاکید کرد و گفت: بیمه باید اعتماد را برای گیرنده و ارائه دهنده خدمت فراهم کند به نحوی که با طراحی فرآیندهایی از تقاضاها و مداخلات غیر ضروری از جمله سونوگرافی، آزمایش‌ها و اقدامات پاراکلینیکی جلوگیری کند، چرا که یک...
راهکار اجرای تعرفه های پرستاری/ انتقاد از وزارت بهداشت
شنبه، 12 خرداد 1397 - 15:51
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اتفاق نظر معاونت پرستاری و نظام پرستاری راهگشای وضعیت کنونی قانون تعرفه‌های خدمات پرستاری است.
پرداخت ۲ هزار و ۸۰ میلیارد تومان یارانه به سیستم دارویی/ مابه التفاوت نرخ ارز دارو ۴۸۰ میلیارد تومان است
شنبه، 12 خرداد 1397 - 13:59
وی با بیان اینکه درحال حاضر هزار و ششصد میلیارد تومان تحت عنوان یارانه به سازمان غذا و دارو پرداخت می شود، افزود: سپس این یارانه به سازمان های بیمه گر پرداخت شده که به دنبال آن پوشش بیمه ای برخی داروها تا 96 درصد افزایش پیدا می کند، یعنی معمولا 70 درصد پوشش بیمه ای برای خدمات سرپایی و 90 درصد برای ا...
استقلال بیمارستان ها منوط به اداره هیات امنایی است
جمعه، 11 خرداد 1397 - 19:36
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه وزارت بهداشت حجم زیادی از بدنه دولت را در بر گرفته است، استقلال بیمارستان‌ها را منوط به اداره آنها در قالب هیات امنایی دانست.
تداوم ضرب و شتم پرستاران در بیمارستان ها/تهدید حرفه پرستاری
جمعه، 11 خرداد 1397 - 14:23
ضرب و شتم نیروهای پرستاری در بیمارستان های کشور، حاشیه امنیت حرفه پرستاری را زیر سئوال برده است. زیرا، بعضا اخباری از حمله به پرستاران توسط همراه بیمار یا حتی خود بیمار، به گوش می رسد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشدار داد: احتمال ورشکستگی شرکت‌های تجهیزات پزشکی
جمعه، 11 خرداد 1397 - 08:45
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه بخش خصوصی تا حد ممکن از بیمارستان ها حمایت می کند به خانه ملت گفت: دولت باید منابع موردنیاز برای اجرای طرح تحول سلامت را به طورکامل دراختیار حوزه سلامت قرار دهد، دراین شرایط است که می توان تجهیزات و دارو را به میزان کافی در اختیار قرار داد؛ درغیر این صو...
بررسی تخلفات هیات امنای ارزی با حضور وزیر بهداشت/ به کارگیری بستگان درجه یک درمجموعه هیات امنای ارزی
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - 12:37
این نماینده مردم درمجلس دهم، درخصوص موارد مطرحی، گفت: یکی از مسائل بحث نقض ماده 598 قانون مجازات اسلامی ، نقض ماده 52 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 و بند ج ماده 45 این قانون درخصوص حمایت از تولیدات داخلی و همچنین به کارگیری بستگان درجه یک درمجموعه هیات امنای ارزی مورد بحث نمایندگان بود.
دلیلی ندارد عمل پیوند افراد پولدار رایگان باشد
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - 07:51
وزیر بهداشت خطاب به رسانه ها بیان داشت: اگر شما بتوانید هزینه پیوند را از افرادی که تمکن مالی دارند بگیرید و حتی تشویق کنید که به صندوق کمک کنند و هزینه دارو را که به مدت طولانی بعد از پیوند باید استفاده کنند پوشش دهند، بسیار ممنون می شویم.
خروج سالانه حدود هزار پرستار از کشور/ ابتلای برخی پرستاران به ایدز و هپاتیت به دلیل ارائه خدمات به بیماران / آمار 85 درصدی توهین و هتک حرمت به پرستاران
چهارشنبه، 09 خرداد 1397 - 15:00
دبیرکل خانه پرستار از خروج سالانه حدود هزار پرستار از کشور خبر داد و گفت: آمار دقیقی در خصوص مهاجرت پرستاران به کشورهای دیگر وجود ندارد اما به طور تقریبی سالانه حدود هزار پرستار به اشکال مختلف از کشور خارج می‌شوند که علت آن کم توجهی مسئولان وزارت بهداشت است.
مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگان تا سال 95 حل شد
چهارشنبه، 09 خرداد 1397 - 13:01
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگانی که تا سال 1395 در دستگاه های دولتی مختلف بازنشسته شده اند، با رایزنی ها و اقدامات کارشناسی مرتفع شده است و پس از محاسبه، مبالغ مربوطه به آنها بازگردانده خواهد شد.
64 درصد درآمد اختصاصی بیمارستان‌ها با اجرای طرح تحول به جیب پزشکان رفت/ لزوم باز تعریف نظام سلامت در کشور
چهارشنبه، 09 خرداد 1397 - 09:00
رئیس سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه درآمد در بیمارستان‌ها با اجرای این طرح تا 64 درصد درصد آن برای پزشکان ایجاد شد، گفت: 25 درصد دیگر به پرستاران و غیرپرستاران اختصاص یافت و این مسئله شکاف درآمدی را به همراه داشت.
جعفرزاده خطاب به وزیر بهداشت: ما باید به فکر بهشت و جهنم خود باشیم یا آقایان؟
ﺳﻪشنبه، 08 خرداد 1397 - 12:03
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درجلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) و در جریان طرح سوال خود از وزیر بهداشتکه وی را توصیه به اخلاق می‌کرد، گفت: وزیر به ما درس اخلاق می‌دهد و ما را به راه اسلام هدایت می‌کند. ما باید به فکر بهشت و جهنم خود باشیم یا آقایان؟
 طرح تحول پشتوانه کارشناسی لازم را نداشت/ لزوم گسترش کلینیک‌های تخصصی پرستاری در سطح کشور
دوشنبه، 07 خرداد 1397 - 11:47
دالوندی: برای شفافیت محیط حرفه پرستاری باید تکلیف پرستاری کشور را مشخص کنیم هیچ نهادی اعم از نظام مهندسی، پزشکی، روانشناسی و ... بدون داشتن پروانه صلاحیت حق فعالیت ندارند. تنها جایی که سازمان وجود دارد ولی افراد بدون پروانه در آن کار می‌کنند حرفه پرستاری است. پرستاری که مستقیم با جان مردم سر و ...
مکانیسم‌های پرداخت متخصصین پزشکی خانواده در نظام سلامت
دوشنبه، 07 خرداد 1397 - 09:48
از آنجا که موضوع درآمد پزشکان به عنوان یکی از موضوعات مورد مناقشه در نظام سلامت مطرح بوده است خبرگزاری فارس در گزارشی به بررسی روش‌های پرداخت این درآمدها پرداخت.
صفحه 5 از 221ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی