اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

بهبود شرایط پرستاران با اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری / پرستاری را دریابید
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 16:45
رئیس نظام پرستاری قوچان گفت: پرستاران در سخت ترین شرایط کاری به مردم و بیماران خدمت می کنند بنابراین مسئولین نیز باید پرستاران را دریابند.
اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری از بی عدالتی در پرداخت ها می کاهد
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 10:31
رئیس نظام پرستاری کنگان گفت: اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری از بی عدالتی در پرداخت های پرستاری می کاهد.
کاهش تعرفه رادیولوژی ناعادلانه است/آماده ایم مناظره کنیم
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 11:29
دبیر انجمن رادیولوژی ایران، گفت: بر اساس مصوبه جدید که با پیشنهاد وزارت بهداشت و وزارت رفاه ارائه شده خدمات تصویربرداری مشمول کاهش تعرفه تا ٤٦ درصد شده که در تاریخ بی سابقه است.
وزارت بهداشت 10هزار میلیارد تومان از سازمانهای بیمه گر طلبکار است/لزوم قطع رابطه مالی میان بیمار و پزشک
دوشنبه، 20 شهریور 1396 - 08:23
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: این وزارتخانه از سازمانهای بیمه گر و سایر منابع 10 هزار میلیارد تومان طلبکار است.
پرونده بیهوشی ها زیر دست جهانگیری/ وزیر کوتاه نیامد
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 09:02
جلسه اخیر وزیر بهداشت با هیات بورد بیهوشی، بدون هیچ توافقی به پایان رسید و قرار شد، معاون اول رئیس جمهوری، وارد پرونده کاهش تعرفه بیهوشی شود.
آسیب های طرح تحول سلامت/ درآمد برخی پزشکان چند برابر شد
ﺳﻪشنبه، 21 شهریور 1396 - 08:17
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ما به مسئولین اعلام کردیم که برای ادامه طرح تحول سلامت باید مطالعات و کارشناسی دقیق تری انجام بدهند تا شاهد نارضایتی های کمتری باشیم.
صندوق بازنشستگی کشوری تاوان گذشته را می دهد
دوشنبه، 20 شهریور 1396 - 09:37
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه مشکلات امروز صندوق ریشه در گذشته دارد، گفت: نهاد دولت و مجلس در گذشته 28 تصمیم اشتباه گرفته است که دولت یازدهم و دوازدهم با مشکلات آنها مواجه شده اند.
انتصابات جدید در سازمان غذا و دارو انجام شد
دوشنبه، 20 شهریور 1396 - 09:17
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، چند حکم انتصاب برای مدیران سازمان تحت مدیریت خویش صادر کرد.
تکذیب اخبار افشاگری تعرفه‌ها از سوی سازمان بیمه سلامت ایران
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 08:34
معاون سازمان بیمه سلامت ایران اخبار مربوط به افشاگری تعرفه‌ها را تکذیب کرد.
اعتراض متخصصین بیهوشی به نبود عدالت تعرفه ای
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 07:53
متخصصین بیهوشی به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت بهداشت که عنوان کرده بود کاهش تعرفه بیهوشی در راستای عدالت در نظام سلامت است، واکنش نشان دادند.
ویزیت همزمان چند بیمار در مطب با هدف کسب درآمد بیشتر
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 09:15
یک نماینده مجلس با تاکید بر اختصاص حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زمان ویزیت یک بیمار در مطب، گفت: برخی پزشکان با ویزیت همزمان چند بیمار، به دنبال درآمدزایی بیشتر هستند.
تخصیص ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت بدهی حوزه درمان و سلامت
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 09:00
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت بدهی حوزه درمان و سلامت توسط مجلس شورای اسلامی خبر داد و با اشاره به عدم توان مالی دولت، از افراد و موسسات خیّر در جهت تامین هزینه های بنیاد بیماریهای خاص در شهرستان، دعوت کرد.
در حوزه بهداشت و درمان، در انجام وظایف، کوتاهی نمی کنیم سلامت نیوز: در حوزه بهداشت و درمان، در انجام وظایف، کوتاهی نمی کنیم
شنبه، 18 شهریور 1396 - 19:53
  سلامت نیوز:وزیر بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هرکاری از دستمان بربیاید، کوتاهی نمی کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگانها و نهادها، بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد. سلامت نیوز: در
افشاگری معاون بیمه سلامت از پشت پرده تعیین تعرفه ها
شنبه، 18 شهریور 1396 - 19:45
به گزارش خبرنگار مهر، اعتراضات گسترده متخصصین و دستیاران بیهوشی به کاهش تعرفه بیهوشی، با واکنش هایی در این روزها همراه بوده است که برخی اظهارنظرها از سوی مقامات وزارت بهداشت، موجب شده که برخی مسئولان بیمه ای روزه سکوت را شکسته و به جریانات تصمیم گیری در تعیین تعرفه ها بپردازند.
«بیمارستان‌های تبریز به زندان شبیهند»!
شنبه، 18 شهریور 1396 - 19:33
به گزارش خبرآنلاین، مسعود پزشکیان در جلسه مشترک با مسئولان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم ایجاد زیرساخت های وسایل نقلیه عمومی در اطراف بیمارستان جنرال تبریز گفت: تامین اجتماعی و بیمارستان موظف نیست با هزینه خود برای وسایل نقلیه شخصی مراجعان پارکینگ احداث کند و به جای آن می تواند زیرسا...
صفحه 4 از 145ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد