اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

دردسرهای طرح تحول سلامت برای سازمان تامین اجتماعی
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 13:04
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: دولت در حال حاضر بیش از 130 هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است که قرار شده ظرف پنج سال آینده و در قالب برنامه ششم توسعه آن را به سازمان پرداخت کند.
قائم مقام وزیر بهداشت: کمبود پزشک در برخی رشته ها جدی است
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 11:51
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در رشته های تخصصی پزشکی همچون اورتوپدی، رادیولوژی و جراحی مغز و اعصاب با کمبود جدی پزشک مواجه بوده و تقریبا در شرایط بحران هستیم.
آغاز آموزش آکادمیک کارشناسی پرستاری در بیمارستانها/500 دانشجوی پرستاری در بیمارستان پذیرش شدند
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 10:48
حمید اکبری در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا افزود: متاسفانه در گذشته نیازسنجی درستی از نیاز جامعه به رشته های علوم پزشکی از جمله پرستاری و مامایی نشده بود، به همین علت اکنون با کمبود شدید نیروی پرستار و مازاد نیرو رشته مامایی در کشور مواجه هستیم.
پرستار ایرانی قله 6475 متری را در هیمالیا فتح کرد
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 12:46
مصطفی احمدی، پرستار 35 ساله بخش آی سی یو بیمارستان بقیه الله تهران و عضو باشگاه کوهنوری سها به همراه یک تیم 9 نفره پس از دو هفته از شروع صعود توانست، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را بر فراز قله مراپیک در هیمالیا برافراشته کند.
مجلس دولت را ملزم به پرداخت هر گونه کارانه در قالب تعرفه خدمات پرستاری کرده است
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 09:18
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری با بیان اینکه مجلس دولت را ملزم به پرداخت هر گونه کارانه در قالب تعرفه خدمات پرستاری کرده است، گفت: با اجرای این قانون بخش عمده ای از مشکلات پرستاران رفع شده و عدالت در پرداخت ها را نیز به دنبال دارد...
یک بام و دو هوای وزارت فخیمه بهداشت و درمان/حق پارکینگ اروپائی
چهارشنبه، 17 آبان 1396 - 08:19
نمی شود یک قسمت از وزارت بهداشت اروپایی اداره شود و قسمت دیگر جهان سومی و دلخواه وزارت نشینان، اروپایی به ما حقوق بدهید و اروپایی هم از ما حق پارکینگ بگیرید جناب دکتر!
"تهدید و بازخواست" پاسخ معترضین به سوء مدیریت دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ﺳﻪشنبه، 16 آبان 1396 - 16:40
چند هفته قبل بود که تجمع اعتراضی کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در اعتراض به مطالبات معوقه و سوء مدیریت رئیس دانشگاه که در مقابل ساختمان استانداری و مجموعه دانشگاه صورت گرفت، موجی از حمایت ها را در بین افکار عمومی برانگیخت. حالا و بعد از گذشت چند هفته از تجمع فوق، خبر رسیده رئیس و مسئولین دانش...
زنگ خطر توقف اجرای طرح تحول سلامت/بی‌توجهی به سطح‌بندی خدمات طرح را به مرز شکست رساند
ﺳﻪشنبه، 16 آبان 1396 - 12:13
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه زنگ خطر توقف اجرای طرح تحول سلامت به صدا درآمده، از عدم توجه به سطح‌بندی در نحوه ارائه خدمات به عنوان عامل اصلی شکست این طرح یاد کرد.
شرط لازم برای پیاده‌سازی "برنامه عملیاتی و پایش" در سازمان بیمه سلامت ایران
ﺳﻪشنبه، 16 آبان 1396 - 11:27
معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، گفت: اگر قرار است در سازمان بیمه سلامت سیستمی به نام برنامه عملیاتی و پایش طراحی و پیاده‌سازی شود، بدون در نظر گرفتن زیرساخت‌های لازم احتمال تاثیرگذاری برای آن وجود ندارد.
ضرورت بازنگری و تدوین برنامه عملیاتی سازمان بیمه سلامت/چالش جدی کشور در "ارزیابی و پایش"
ﺳﻪشنبه، 16 آبان 1396 - 10:09
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با تاکید بر ضرورت تدوین برنامه عملیاتی در برنامه‌های استراتژیک این سازمان بیمه‌گر، اظهار کرد: مشکل جدی ما در کشور نبود برنامه‌ای برای اجرا، پایش و ارزیابی است.
طرح تحول نظام سلامت قدری شکننده شده است/ در کشور تخصصی به نام پرستار بهداشت جامعه وجود ندارد
ﺳﻪشنبه، 16 آبان 1396 - 09:04
عضو پرستارکمیسیون بهداشت و درمانگفت: در رابطه با بهداشت روان یک فضای خالی وجود دارد. اگر آموزش و پرورش و خانواده توان ورود به این بحث را داشتند امروز مشکلی نداشتیم مشکل اصلی این است که در کشور تخصصی به نام پرستاربهداشت جامعه وجود ندارد.
اخلاق پرستاری شناسایی و احترام به حقوق پرستار و بیمار است
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 13:35
رئیس نظام پرستاری کشور با اشاره به اهمیت اخلاق پرستاری گفت: اگر افراد حقوق یکدیگر را شناسایی، آن را به رسمیت شناخته و رعایت کنند نه تنها در روابط و مناسبت‌های پرستاری بلکه در سایر مناسبت‌های سیاسی اجتماعی ما شاهد بالندگی جامعه خواهیم بود.
۱۴ هزار پرستار جویای کار هستند/ جاذبه‌های پرستاری در بیمارستان‌ها بیشتر شود
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 11:40
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه کار شرکتی با دستمزد کم در شان پرستاران نیست از بلاتکلیفی ۱۴ هزار پرستار در کشور خبر داد.
پرستاری از قوانین بر زمین مانده رنج می برد/تراکم بالای وظایف پرستاران
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 13:38
رئیس نظام پرستاری شهرستان دورود، تنها راه کاهش مخاطرات حرفه پرستاری را اجرای قوانین بر زمین مانده در این حوزه دانست.
30 درصد بازنشستگان تامین اجتماعی کمتر از 50 سال دارند
دوشنبه، 15 آبان 1396 - 13:33
حوزه مستمری ها، بحث بازنگری و اصلاح شرایط بازنشستگی و نحوه محاسبه مستمریها در جهت پایداری مالی و تقویت عدالت در بهره مندی از مزایا را به عنوان یکی از برنامه های سالجاری مد نظر قرار داده است که این موضوع توسط موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی با همکاری محققین دانشگاهی در حال پژوهش و بررسی است.
صفحه 4 از 163ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد