اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

بیماران مزمن بعد از ترخیص از بیمارستان نیازمند خدمات هستند
شنبه، 23 دی 1396 - 17:29
  با توجه به اینکه انجام مراقبت نیازمند دستور پزشک است و زمانی که بیمار از بیمارستان مرخص می شود، برگه خلاصه پرونده خواهد داشت و موظف به مصرف داروهایی در منزل است، در این هنگام بیمار با همان برگه می تواندبه دفاتر مشاوره مراجعه کند و از خدمات پرستاری بهره مند شود.
ممنوعیت افزایش حقوق کارکنان با دریافتی بیش از ۵ میلیون تومان در ماه/حداکثر افزایش حقوق کارکنان در سال آینده 18 درصد خواهد بود
شنبه، 23 دی 1396 - 17:14
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه حداکثر افزایش حقوق کارکنان در سال آینده 18 درصد خواهد بود، افزود: افزایش حقوق کارمندانی که ماهانه زیر 5 میلیون تومان دریافت می‌کنند به صورت پلکانی نزولی خواهد بود به نحوی که اشخاصی که حقوق آنها نزدیک به رقم 5 میلیون تومان در ماه است با درصد از رشد روبرو ...
نرم افزار دسترسی به پرونده الکترونیک سلامت شهروندان وجود ندارد
شنبه، 23 دی 1396 - 16:26
رییس دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: هیچ گونه نرم افزاری مبنی بر دسترسی به پرونده الکترونیک سلامت شهروندان وجود ندارد.
تامین کمبود پرستار با بهیار در بیمارستان ها غیرقانونی است
شنبه، 23 دی 1396 - 15:24
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت:‌ آموزش پرستاری به بهیاران در مراکز درمانی جایگاه پرستاری را تنزل می دهد.
رییس کمیته­ دارو، تجهیزات و لوازم پزشکی دبیرخانه ستاد کشوری تحول سلامت منصوب شد
شنبه، 23 دی 1396 - 14:22
وزیر بهداشت در حکمی رییس سازمان غذا و دارو را به عنوان رییس کمیته­ دارو، تجهیزات و لوازم پزشکی دبیرخانه ستاد کشوری تحول سلامت منصوب کرد.
رئیس کمیته بیمه دبیرخانه ستاد کشوری تحول سلامت منصوب شد
شنبه، 23 دی 1396 - 13:20
وزیر بهداشت در حکمی مهندس طاهر موهبتی را به عنوان رئیس کمیتۀ بیمۀ دبیرخانۀ ستاد کشوری تحول سلامت منصوب کرد.
طرح DRG به تعرفه گذاری خدمات پرستاری نزدیک تر است
شنبه، 23 دی 1396 - 12:00
عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور با بیان این که طرح DRG به تعرفه گذاری خدمات پرستاری نزدیک تر است ،گفت: این طرح کاملاً با طرح قاصدک متفاوت است.
تورم حوزه سلامت ۲ برابر تورم عمومی جامعه / عدم انطباق بودجه سلامت با تعرفه های پزشکی سال ۹۷
شنبه، 23 دی 1396 - 10:57
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به ضرورت توجه سازمان برنامه به تورم هزینه های درمانی، گفت: تاخیر در اعلام تعرفه ها برنامه ریزی را برای سازوکارهای بودجه ای با مشکل روبه رو می کند.
اختصاص ۱۰ درصد از منابع هدفمندی در سال۹۷ به حوزه سلامت/اعتبارات وزارت بهداشت امسال از محل یارانه ها محقق نشد/سهم ۱۶ درصدی هزینه های درمان در بروز فقر
شنبه، 23 دی 1396 - 09:53
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درصورت کاهش سهم سلامت از محل هدفمندی برخی خدمات در طرح تحول حذف می شود.
خدمات پرستاری باید مثل پزشکان تعرفه داشته باشد/ حمایت نمایندگان از قوانین پرستاری
شنبه، 23 دی 1396 - 09:49
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پرداختی پرستاران براساس قانون تعرفه گذاری تاکید کرد و گفت: خدمات پرستاران باید مثل پزشکان تعرفه داشته باشد.
بودجه احزاب وابستگی یا کارآمدی/ آسیب ها و مزایای اختصاص بودجه به احزاب
شنبه، 23 دی 1396 - 08:34
نمایندگان مجلس اغلب معتقدند اختصاص بودجه به احزاب به خودی خود نمی‌تواند باعث رشد و بالندگی آنها شود و احزاب باید بدون وابستگی به بودجه دولتی از محل دیگری کسب اعتبار کنند.
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی
شنبه، 23 دی 1396 - 07:29
‎نایب رئیس مجلس شوراى اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی اش توضیح داد: در خبری که از سخنرانی من در کنگره حزب همبستگی منتشر شد جمله‌ای درباره ضرورت پرداخت مالیات از سوی بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آمده بود در حالی که چنین جمله‌ای در صحبت‌های من وجود نداشت.این دو ن...
تشکیل کمیته حمایت از طرح تحول سلامت در مجلس  کمیسیون بهداشت و درمان مجلس
جمعه، 22 دی 1396 - 11:40
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته حمایت از طرح تحول سلامت در این کمیسیون خبر داد و افزود: کمیته ای در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس تشکیل شده است.
جذب دانشجوی پرستاری دربیمارستان متوقف شود/انتقاد از نقض تفاهمنامه
پنجشنبه، 21 دی 1396 - 19:28
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به نقض تفاهمنامه جذب دانشجوی پرستاری در بیمارستان ها خواستار توقف این طرح شد.
کاهش پرداختی از جیب مردم در حوزه سلامت، یک ضرورت است
پنجشنبه، 21 دی 1396 - 07:28
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اقدامات بسیار موثر دولت و مجلس، جلب رضایت عمومی مردم در قالب طرح تحول سلامت بود که توانسته آرامش مناسبی را در سطح جامعه برقرار کند.
صفحه 3 از 186ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها