اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

بدعهدی دولت در پرداخت سهم بیمه مشاغل سخت/بی‌توجهی دولت صندوق‌های بازنشستگی را به زمین می‌زند
شنبه، 20 آبان 1396 - 14:44
وضعیت نرمال صندوق در حالت بیست و پنج بر روی یک ایجاد می‌شود، به این معنا که باید بیست و پنج نفر به عنوان ورودی پرداخت کنند، تا صندوق بتواند پاسخگوی بازنشستگان خود باشد و هر چه رقم صورت کسری پایین‌تر رود، نشان می‌دهد فشار بر صندوق‌ها بیشتر شده است، کما اینکه در شرایط کنونی تعدادی ...
بیمه ها با وزارت بهداشت همکاری نمی کنند/۱۲هزار میلیارد تومان طلب
شنبه، 20 آبان 1396 - 14:12
رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: در هیچ دوره ای بدهی ها صفر نبوده و ما همواره در یک شرایط بدهی قرار داشته ایم، اما در حال حاضر شرکت های بیمه ای با ما همکاری نمی کنند.
امضای سه وزیر پای طرح ۸ ساله دکترای حرفه ای فیزیوتراپی
شنبه، 20 آبان 1396 - 13:28
عضو هیات مدیره انجمن علمی فیزیوتراپی ایران، گفت: طرح ۸ ساله دکترای حرفه ای فیزیوتراپی با امضای سه وزیر در انتظار اقدام معاونت آموزشی وزارت بهداشت است.
تبعات بی توجهی به پزشک خانواده/طرح تحول سلامت دچار مشکل می شود
شنبه، 20 آبان 1396 - 12:17
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از عدم توجه به پزشک خانواده در حوزه سلامت، گفت: درحال حاضر ۲۰ تا ۲۵ هزار پرستار باید در وزارت بهداشت جذب شوند.
اجرای تعرفه پرستاری به نفع بیمه ها و مردم/ تضمین تداوم طرح تحول سلامت
شنبه، 20 آبان 1396 - 11:13
رئیس نظام پرستاری میناب، اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری را در راستای تداوم طرح تحول سلامت دانست و گفت: تعرفه های پرستاری، هزینه های بیمه ها و مردم را کاهش می دهد.
پرستاران در ایران هیچ وقت بازنشسته نمی شود
شنبه، 20 آبان 1396 - 10:20
عضوشورای عالی نظام پرستاری گفت: براساس عدم اجرای صحیح قانون ارتقاء بهره وری ، پرستاران در ایران هیچ وقت بازنشسته نمی شوند.
اصرار نظام پزشکی بر بازنگری کتاب تعرفه‌ها/برگزاری نخستین جلسه تعیین تعرفه‌های 97
شنبه، 20 آبان 1396 - 10:34
معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی موضع و اقدامات این سازمان را درباره بازگشت به کتاب ارزش‌گذاری نسبی کالیفرنیا تشریح کرد.
تعداد پزشک و پرستار و نیز سایر کارکنان، متناسب با استانداردهای جهانی نیست/نیاز به ۱۷۰هزار نیروی غیرهیات‌علمی
شنبه، 20 آبان 1396 - 09:04
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، وضعیت مجوزهای وزارت بهداشت برای استخدام نیرو در سال جاری را تشریح کرد و گفت: در سال گذشته مجوز استخدام ۱۶ هزار نیروی غیرهیات‌علمی و ۱۰۰۰ نیروی هیات علمی صادر شد و برای سال جاری هم مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نیرو را در برنامه داریم.
در نظام پرداختی که "تاتو" تعرفه پزشکی دارد هنوز خدمات ارزشمند پرستاری بدون تعرفه مانده اند
جمعه، 19 آبان 1396 - 08:44
با توجه به فراهم آمدن همه مقدمات لازم برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری همچنان شورایعالی بیمه بدون وجود بهانه از طرح این موضوع  در جلسات رسمی این شورا ممانعت می کند. این در حالی است که در برنامه ششم توسعه بر اجرای این قانون کلیدی تاکید شده است اما مشخص نیست چرا دست های پشت پرده از اجرا...
اجرای تعرفه گذاری و رسیدگی به معوقات مهمترین خواسته جامعه پرستاری کشور
جمعه، 19 آبان 1396 - 07:37
با توجه به پیگیری های به عمل آمده از سوی سازمان نظام پرستاری کشور و همچنین انتظار 10 ساله پرستاران برای اجرای قانون کلیدی تعرفه گذاری اکنون زمان آن رسیده است که شاهد اجرایی شدن ام المطالبات خانواده بزرگ پرستاری کشورمان باشیم. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری علیرضا آذرپناه در...
نشست نمایندگان پرستاری با وزیر/ تعامل برای حل مشکلات پرستاران
پنجشنبه، 18 آبان 1396 - 15:09
قائم مقام سازمان نظام پرستاری، جزئیات نشست دو ساعته مسئولان ارشد نظام پرستاری با وزیر بهداشت را تشریح کرد.
وضعیت آموزش پرستاری هر چه زودتر تعیین و تکلیف شود/ سرنوشت طرح غیر کارشناسی پرستار بیمارستانی
پنجشنبه، 18 آبان 1396 - 08:42
نایب رئیس شورای مرکزی دانشجویی سازمان نظام پرستاری با اشاره به تشکیل کارگروه های مختلف پیرامون مسائل حرفه  پرستاری به خصوص موضوع آموزش پرستاری در بیمارستان ها که محل چالش بوده است، گفت: دانشجویان پرستاری بی صبرانه منتظر اعلام مواضع رسمی وزارت بهداشت در خصوص نتایج کارگروه های متشکل در بحث های مخ...
نقش پرستاری در کنترل بحران های اجتماعی/ضرورت توجه به پرستاری جامعه نگر
پنجشنبه، 18 آبان 1396 - 07:10
عضو شورای عالی نظام پرستاری توجه بر نقش پرستاری در کنترل و پیشگیری از بحران های اجتماعی در جامعه تاکید کرد.
کاهش هزینه های دولت با اعمال پرستاری از بیمار در منازل / ناکارآمدی وزارت بهداشت در راه اندزای مراکز مجوزدار
پنجشنبه، 18 آبان 1396 - 06:36
قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در خانه یکی از شیوه‌های مرسوم برای کاهش هزینه‌های دولت و تخت‌های بیمارستانی محسوب می شود بر این اساس مجوز 1000 مرکز درمانی به منظور ارائه خدمات پرستاری صادر شده اما وزارت بهداشت تاکنون عملکرد مناسبی در این زمینه نداشته است .
افزایش سهم دولت و بیمه‌ها به ۵۲ درصد هزینه‌های سلامت
پنجشنبه، 18 آبان 1396 - 07:05
قائم مقام وزارت بهداشت گفت: برای نخستین بار در ۵۰ سال اخیر با هدف کاهش پرداختی از جیب مردم توانستیم نقش دولت و بیمه‌ها را افزایش دهیم.
صفحه 3 از 163ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد