اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

بیانیه جمعی از پرستاران خطاب به مردم ایران
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 13:28
جمعی از پرستاران در اعتراض به اجرا نشدن قانون تعرفه‌های پرستاری توسط وزارت بهداشت، خطاب به مردم بیانیه‌ای نوشته و از ایشان و مسئولان خواستند در تقاضای اجرای این قانون با ایشان همراه شوند.
ساماندهی حوزه پرستاری با ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای/ مدرک دانشگاهی تنها ملاک فعالیت پرستاران نباشد
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 08:12
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان‌ اینکه پرستاران نباید با هر سطحی از مهارت و تنها به دلیل داشتن مدرک دانشگاهی وارد مراکز درمانی شوند، ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای را ضروری دانست.
موازی کاری در ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای پرستاران / بروز تخلف در حوزه پرستاری نتیجه سیاست های غیرکارشناسی
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 07:07
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای پرستاران در کنار فعالیت سازمان نظام پرستاری را نوعی موازی‌کاری دانست که زمینه بروز تخلف در این حوزه را فراهم می‌کند.
بلاتکلیفی سهام 1300 میلیارد تومانی وزارت بهداشت / صنعت دارو در اغما؛ وزارت بهداشت به‌دنبال پالایشگاه‌ نفت
دوشنبه، 08 مرداد 1397 - 16:48
در حالی که صنعت دارو در حالت اغما به سر می‌برد و نظام سلامت از کمبود بودجه در حال ورشکستگی است، وزارت بهداشت همچنان در یک حوزه غیر تخصصی و غیر مرتبط به عنوان بزرگترین سهام‌دار پالایشگاه اصفهان در حال فعالیت اقتصادی است.
عضو انجمن اقتصاد سلامت ایران: ریشه‌ بی‌پولی‌های نظام سلامت کجاست؟
دوشنبه، 08 مرداد 1397 - 15:50
چندین سال است که «پول»، کلید واژه نگرانی‌های حوزه سلامت شده؛ با اجرای طرح تحول سلامت و انجام کارهای برزمین مانده و قوانین اجرا نشده، این دغدغه وجود دارد که دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت تحت تاثیر بی‌پولی‌های این حوزه قرار گیرد.
پرستاران فراتر از شرح وظایف خدمات ارائه می دهند/ فرسودگی شغلی در حرفه پرستاری
یکشنبه، 07 مرداد 1397 - 23:53
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری، نسبت به شرح وظایف پرستاران در بیمارستان ها انتقاد کرد و گفت: بعضا، نیروهای پرستاری خدماتی ارائه می دهند که در شرح وظایف آنها تعریف نشده است.
ردپای رانت در تاسیس مراکز آموزش کمک بهیاری و پرستاری /  وزارت بهداشت برای نظارت و برخورد با موسسات رانتی اراده کافی ندارد
شنبه، 06 مرداد 1397 - 16:12
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تصریح کرد: افرادی با استفاده از رانت اقدام به تاسیس مراکز آموزشی با ارائه مدارک کمک بهیاری یا پرستاری می‌کنند و در نتیجه افراد بدون وجود بازار کار مشخصی وارد جامعه می‌شوند و باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. وزارت بهداشت برای نظارت و برخورد با موسسات رانتی اراده ...
دلخوری پرستاران از اضافه کاری های تحمیلی/ کمبود نیروی پرستاری جدی است
شنبه، 06 مرداد 1397 - 16:02
نایب رئیس نظام پرستاری تهران، یکی از علل نارضایتی در حرفه پرستاری را ، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز در مراکز درمانی کشور دانست.
مراقبین سلامت در همه کشورها پرستاران هستند/ زمینه جذب پرستاران فراهم شود
جمعه، 05 مرداد 1397 - 18:58
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مراقبین سلامت در همه کشورها پرستاران هستند، گفت: وزارت بهداشت نیروهای مختلفی را در مراکز بهداشتی و درمانی تربیت کرده است اما هیچکدام از آنها تا به حال نتوانسته‌اند مشکلات اصلی سلامت در جامعه را برطرف کنند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:  تربیت مراقب سلامت در تقابل با پرستاری قرار دارد
جمعه، 05 مرداد 1397 - 14:56
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ایجاد دوره کارشناسی تربیت مراقبین سلامت را مغایر با جایگاه پرستاری در کشور دانست.
مراقبت سلامت جزو شرح وظایف پرستاری است /تشریح گزارش عملکرد سازمان نظام پرستاری
پنجشنبه، 04 مرداد 1397 - 22:05
رئیس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که طرح رشته مراقبین سلامت از بنیاد بی پایه و اساس است گفت: مراقبت جزو شرح وظایف پرستاری است بنابراین جامعه پرستاری با راه اندازی این رشته مخالفت صریح خود را اعلام کرده است.
انتقاد از عدم پرداخت مطالبات معوق پرستاری/ آسیب پرستاری از طرح های غیرکارشناسی
چهارشنبه، 03 مرداد 1397 - 18:49
رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات معوق پرستاری، از ارائه طرح های غیرکارشناسی در حوزه پرستاری گلایه کرد.
تربیت مراقبین سلامت موازی کاری با پرستاری است/ ایده ای غیرعلمی و فاقد پشتوانه کارشناسی
چهارشنبه، 03 مرداد 1397 - 17:45
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری با اشاره به موضع شورای عالی نظام پرستاری در خصوص رشته مراقبین سلامت گفت: هیچ گونه ضرورتی برای تاسیس و راه اندازی این رشته ندارد و فارغ التحصیلان آن به هیچ وجه صلاحیت لازم برای اهدافی که در این دوره فرا گرفته‌اند نخواهند داشت و برای پر کردن ظرفیت لازم خانه های ب...
تبعات وجود مراکز غیرمجاز خدمات پرستاری در منزل/سلامت مردم آسیب می بیند
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 15:56
مسئول مرکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل، وجود مراکز غیرمجاز خدمات پرستاری در منزل را سد راه توسعه و گسترش مراکز مجاز دانست.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: در تهران ۴۰۰ پزشک، بنگاه معاملات ملکی دارند
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 15:51
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: ۴۰۰ پزشک در تهران داریم که همزمان با کار طبابت، در حوزه واسطه گری ملک نیز فعال هستند و مجوز بنگاه معاملات املاک دارند.
صفحه 3 از 229ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی