اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

ازسوی ربیعی ؛ بخشنامه دستمزد سال 97 ابلاغ شد
دوشنبه، 27 فروردین 1397 - 09:26
بخشنامه حداقل دستمزد سال 97که به تصویب شورای عالی کار رسید، با امضای علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد.
نارضایتی بیماران و کمبود پزشک و پرستار در هرمزگان
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 12:16
از طرفی تعویق در پرداخت کارانه و... هم گه‌گاهی باعث گلایه‌های این قشر می‌شود، این وضعیت کمبود نیروی انسانی باعث می‌شود که پرستاران حتی در زمانی که با مشکلی مواجه شده و یا بیمار می‌شوند هم در بیشتر مواقع نمی‌توانند از مرخصی استفاده نموده و حتی گاهی برخی با مشکلات خانوادگ...
کتاب ارزش های نسبی خدمات سلامت به صورت جامع اجرایی می شود
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 12:11
معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی گفت: یکی از مهم ترین برنامه های این سازمان در سال 97 این است که کتاب ارزش های نسبی خدمات سلامت به صورت جامع و کامل برای مردم اجرایی شود.
ارائه خدمات درمانی با پرداخت حق بیمه مردم همخوانی ندارد
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 11:16
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر ایجاد تناسب میان سهم حق بیمه و خدمات درمانی، گفت: در حال حاضر به دلیل حقوق ناچیز بیمه شدگان اجرای این موضوع به نفع مردم نیست.
چه تعداد پرستار برای کار به قطر مهاجرت کرده اند؟/اعراب با مهاجرت دائم ایرانی ها موافقت نمی کنند
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 10:03
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با تاکید بر اینکه کشورهای عربی همسایه برای مدت کوتاهی به خرید خدمت پرستاران ایرانی می‌پردازند از آن تحت عنوان فرصت مناسبی برای تجربه‌اندوزی به منظور تصرف بازارهای آینده یاد کرد.
برنامه ی نبض سیما و سوالات پرت و پلا
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 08:10
حاشیه ها _پریدن وسط صحبت میهمانی تلفنی و بهم زدن تعادل وی و اعتراض این نماینده به این برخورد. _دبیر شورای عالی بیمه از اجرای طرح تحول سلامت در دو الی سه سال اخیر گفت؛ در حالیکه از ابتدای سال ۹۳ تا کنون چهارسال از اجرای طرح تحول سلامت گذشته است؟! _ مجری آنچنان به اپوزیسون نماینده ی مجلس تبدیل ...
ردپای بیمه ها در تعیین تعرفه های پزشکی/وضعیت بودجه سلامت
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 07:53
دکتر محمد حسین قربانی نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بر کسی پوشیده نیست که مجلس و دولت در زمینه افزایش تعرفه ها تحولی اساسی را رقم زده است. عموما دولت ها بر اساس منابعی که در اختیار دارند تعرفه ها را تعیین می کنند که اگر بیش از حد منابع تعیین شود عملا قابل وصول نخواهد بود.
در پی فراخوان اتحادیه های کاری، پرستاران ایتالیایی اعتصاب کردند
شنبه، 25 فروردین 1397 - 06:57
پرستاران ایتالیایی در پی فراخوان اتحادیه های کاری این بخش، در اعتراض به قراردادهای کاری جدید، به مدت دو روز دست از کار کشیدند. این پرستاران پس از گذشت کمتر از دو ماه، بار دیگر به میدان بازگشته و در اعتراض به سیاست های اقتصادی دولت، برای بهبود شرایط کاری، افزایش دستمزدها و قراردادهای جدید دست به اعتص...
بلاتکلیفی 19 ساله تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل/ مردم به خدمات پرستاری در منزل نیازمند هستند/ تعرفه ها واقعی نیست
جمعه، 24 فروردین 1397 - 17:09
قائم مقام سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل باید واقعی تعیین شود، گفت: منظور از واقعی بودن تعرفه‌ها این است که باید نسبت به دوری و نزدیکی مسیر از مرکز و زمان ارائه خدمت در نظر گرفته شود. از طرفی تعرفه‌ها در نقاط مختلف کشور باید متفاوت باشد. اگر این موار...
ارقام مطالبات وزارت بهداشت از بیمه ها صحیح نیست/وزارت بهداشت باید نحوه پرداخت هزینه‌ها را در چارچوب قانون مدیریت کرده تا بتواند در استفاده از منابع تعیین‌شده صرفه‌جویی کند
جمعه، 24 فروردین 1397 - 16:25
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، در واکنش به خبر طلب ۱۳ هزار و ۸۹۹ میلیارد تومانی وزارت بهداشت از ۴ سازمان بیمه‌گر طلب، گفت: این ارقام صحیح نیست چرا که مجلس بیشترین میزان حمایت از وزارت بهداشت را هم در روند اجرای طرح تحول سلامت و هم انتقال پایه بیمه سلامت داشته است.
بیمه سلامت بر اساس سقف اعتبارات خرید کند/بودجه ای که به سازمان بیمه سلامت ایران اختصاص داده شده است واقعی نیست
جمعه، 24 فروردین 1397 - 15:45
وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی دردیدار با مدیران وپرسنل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: فرهنگ بیمه کشور بایدارتقایافته وسازو کاری تعبیه شود که پرداخت حق بیمه و مالیات سلامت به درستی انجام شود.
اعزام پرسنل عملیاتی به مراکز تخصصی اورژانس آلمان
جمعه، 24 فروردین 1397 - 12:41
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: کارشناسان و پرسنل عملیاتی اورژانس ایران را برای بالا بردن مهارت فنی به مراکز تخصصی وزارت کشور و اورژانس آلمان اعزام می کنیم.
قصور وزارت بهداشت در ارائه گزارش تعیین تعرفه ها به مجلس
جمعه، 24 فروردین 1397 - 10:40
یک نماینده مجلس با بیان‌ اینکه چهارماه فرصت برای ابلاغ مصوبه شورای‌ عالی بیمه وجود داشته، بی‌توجهی مسئولان مربوطه برای ارائه گزارش به مجلس را عامل اصلی بی‌نظمی در دریافت تعرفه‌ها دانست.
رفع مشکلات حوزه سلامت در گروی تحقق اعتبارات ۶۴هزار میلیاردتومانی این بخش
پنجشنبه، 23 فروردین 1397 - 10:20
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری تعیین منابع ۶۴هزار میلیاردی برای حوزه سلامت از دولت خواست تا به تکالیف قانونی خود درجهت تحقق اعتبارات وزارت بهداشت عمل کند.
بحران آبي براي 37 ميليون نفر/خالی بودن سدهای خوزستان و اصفهان
پنجشنبه، 23 فروردین 1397 - 09:32
سدهايي كه مسئولان روزگاري تصور مي‌كردند معجزه‌اي براي دوران خشكسالي باشند و مهم‌ترين دليل احداث آن‌ها مديريت منابع آبي كشور بود؛ هم‌اكنون خالي هستند.
صفحه 3 از 211ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی