اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

اولتیماتوم به وزیر برای لغو ابلاغیه تربیت پرستار بیمارستانی
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 13:44
عضو مجمع تشکل‌های مردم‌نهاد پرستاری، گفت: ما با هر گونه آموزش پرستاری خارج از سیستم آکادمی مخالفیم و تا شخص وزیر ابلاغیه را لغو نکند از پای نمی‌نشینیم. قدر صبوری جامعه پرستاری را بدانید.
ایستادگی جامعه پرستاری تا لغو ابلاغیه وزیر / وزارت بهداشت توان جذب نیروی پرستاری را ندارد
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 17:35
قائم مقام سازمان نظام پرستاری تصریح کرد: ما اجازه نخواهیم داد که بذر تربیت پرستار بیمارستانی کاشته شود و وزیر بهداشت باید ابلاغیه 23 اردیبهشت ماه را لغو نماید و تا زمانی که لغو نشود جامعه پرستاری در صحنه حضور خواهد داشت و به شکل های مختلف جلوی این طرح را خواهد گرفت.
کمبود پرستار، ادعایی که هیچ‌وقت ثابت نشد
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 17:32
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قزوین با بیان این‌که میزان اضافه‌کار همکاران در بیمارستان‌ها افزایش یافته و این موضوع به کیفیت خدمات آسیب زده است، افزود: در چند سال اخیر معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر طرحی را ایجاد کرده است بیشتر مشکل بوده تا مشکلی را برطرف کند و از ...
 پرستاران قربانی اختلاف نظر وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری در ارتباط با «کمبود پرستار» می شوند
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 16:46
  قائم مقام سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه ما در بیمارستان با کمبود پرستار مواجه هستیم اما نظر سازمان نظام پرستاری با وزارت بهداشت متفاون است، می گوید: «وزارت بهداشت به خوبی روی این موضوع مانور می‌دهد و قصد حل کردن آن را دارد اما راهی که آن ها در پیش گرفته اند مورد تایید ما نی...
وزارت بهداشت آیین نامه آموزش پرستاری را دور زد
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 16:36
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی محمد آدابی روز دوشنبه در همایش نقد و بررسی طرح تربیت پرستار بیمارستانی، اظهارداشت: انحراف در پرداختی های حوزه سلامت از زمانی به وجود آمد که پرداخت کارانه آغاز شد و باعث اختلاف بین پزشک و غیر پزشک گردید.
 طرح تحول سلامت رضایت حداقلی ایجاد کرد
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 16:23
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نیک فرد با اشاره به مشکل ایجاد شده ابراز امیدواری کرد، فضای مهربانی ایجاد شود و دولت، مجلس، ملت و پرستار در این فضا قرار بگیرند و به حرفهای یکدیگر گوش کنند.
 پشت پرده اصرار وزارت بهداشت برای حذف آموزش آکادمیک پرستاری چیست؟/ پول بازی!
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 14:57
طرح وزارت بهداشت موسوم به «تربیت پرستار بیمارستانی» مدتی است در محافل آموزشی و درمانی کشور حاشیه‌ساز شده است. خبرگزاری دانشجو در گزارشی به بررسی نظرات موافقان و مخالفان این طرح پرداخته است.
سهم پرستاری از طرح تحول سلامت/پرستاران کف زمین می خوابند
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 13:41
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران، گفت: سهم پرستاری از طرح تحول سلامت تنها یک دستگاه «مایکرویو» بوده است.
نیمی از پرستاران فارغ‌التحصیل بیکار هستند/ مسئولان وزارت بهداشت پاسخ منطقی برای اجرای طرح تربیت پرستار بیمارستانی داشته باشند
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 11:40
  قائم مقام سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه اجرای طرح تربیت پرستار بیمارستانی به هیچ عنوان کارشناسی شده نیست، گفت: تعداد موافقان اجرای این طرح انگشت‌شمارند.
اعتراض جمعی از پرستاران بیمارستان کوثر مقابل استانداری سمنان +تصاویر
دوشنبه، 26 تیر 1396 - 07:52
جمعی از پرستاران بیمارستان کوثر سمنان با تجمع مقابل استانداری سمنان نسبت به عدم پرداخت مطالبات خود اعتراض کردند.
وزارت بهداشت به دنبال بیگاری کشیدن از پرستاران است
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 11:30
دکتر ناوی‌پور، عضو مجمع تشکل‌های مردم نهاد پرستاری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در مورد طرح تربیت پرستار بیمارستانی گفت: گروه پزشکی دو بخش آموزش تئوری و بالینی دارند و از اواخر سال ۹۴ ابلاغیه ای توسط وزارت بهداشت به عنوان استفاده از ظرفیت های بیمارستانی در آموزش بالی...
پرستاران بیمارستانی، تضییع حقوق پرستار و بیمار
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 11:22
به نظر می‌رسد تربیت پرستار بیمارستانی که اخیراً از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار قرارگرفته است، با مشکلات زیادی برای جامعه پرستاری و بیماران همراه خواهد بود.
طراحی سناریوی تضعیف پرستاری/کمیسیون اصل ۹۰ ورود کند
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 10:59
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی محمد آدابی روز یکشنبه در نشست خبری که در محل سازمان نظام پرستاری برگزار شد، گفت: وارد دهمین سال تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شده ایم و این در حالی است که طرز مرموز و رمزآلودی، یک دهه است که از اجرایی شدن این قانون جلوگیری شده و بر زمین مانده است.
طرح پرستارستیز «تربیت پرستار بیمارستانی» بایستی متوقف شود
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 11:10
حسین علی‌نسایی با انتقاد از اجرایی شدن طرح تربیت پرستار بیمارستانی می‌گوید: این طرح نه تنها پرستاری آکادمیک را نابود می‌کند؛ بلکه در آینده‌ای نه چندان دور خطرات بسیاری متوجه ساختار بهداشتی و درمانی کشور خواهد کرد.
واکنش به بیکاری فارغ التحصیلان پرستاری
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 11:05
به گزارش شفا آنلاین،میرزابیگی معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به برخی اخبار مبنی بر بیکاری فارغ التحصیلان کارشناسی پرستاری و انتقادها نسبت به تربیت پرستار در بیمارستان ها با وجود بیکاری(Unemployment) کارشناسان پرستاری گفت: این اخبار درست نیست و هر تعداد پرستار از یک تا چند هزار نفر که به ­­ما مر...
صفحه 3 از 129ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد