اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

وزیر بهداشت: افراد سودجو با ادعاهای مذهبی به حوزه طب سنتی رخنه کرده اند
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 12:06
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افراد سودجوی زیادی بدون اینکه هیچ مدرکی داشته باشند با استفاده از رانت های ارتباطی به حوزه طب سنتی نفوذ کرده اند. طب سنتی ایران نیازمند یک انقلاب اساسی است باید سازمان مستقل طب سنتی تشکیل شود و حتما حوزه علمیه هم باید دخالت کند.
ادعا نداریم طرح تحول سلامت بی نقص است/گلایه از بیمه ها
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 11:01
معاون سابق وزیر بهداشت، با عنوان این مطلب که تمام افتخارات طرح تحول سلامت متعلق به مردم است، گفت: ادعایی وجود ندارد که کار بی نقص است، قطعا کاستی ها وجود دارد.
معاش بازنشستگان نابسامان است/طرح تحول سلامت نباید از جیب کارگران هزینه شود
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 13:04
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می‌گوید: برخی می‌خواهند از خارج سازمان تامین اجتماعی برای ما تصمیم بگبرند که ما با این نوع رفتار برخورد خواهیم کرد.
چرا شرکتهای دارویی ورشکسته به فعالیت ادامه میدهند؟
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 08:41
کسی شرکت زیان ده را نمی خرد و صاحب کارخانه در بهترین شرایط باید آن را تحویل بانک دهد که اینکار اگر اغاز گردد ماراتون ورشکستگی دولت و ملت نامیده می شود .
بازگشت مدیران پرحاشیه «دیناروند» به سازمان غذا و دارو/ «عبداللهی اصل» مدیر کل فناوری اطلاعات و سامانه‌های سلامت شد
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 09:38
«اکبر عبداللهی اصل» با حکم رئیس سازمان غذا و دارو به عنوان «مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و سامانه‌های سلامت» سازمان غذا و دارو منصوب شد.
رویکرد اکثریت مجلس به کاهش سن بازنشستگی زنان مثبت خواهد بود/ سن پایان خدمت ملاک بازنشستگی نباشد
شنبه، 25 شهریور 1396 - 14:59
رویکرد اکثریت مجلس به کاهش سن بازنشستگی زنان مثبت خواهد بود/ سن پایان خدمت ملاک بازنشستگی نباشد
برخی از بسته‌های طرح تحول سلامت پالایش می‌شود
شنبه، 25 شهریور 1396 - 15:05
معاون جدید درمان وزارت بهداشت گفت: برخی از بسته‌های طرح تحول سلامت در طول زمان نیاز به پالایش و آسیب شناسی دارد و باید ببینیم که در کدام قسمت باید انرژی بیشتری گذاشت و یا در کدام موارد نیاز است کاهش هزینه داشته باشیم.
کتاب تعرفه های پزشکی دستکاری شده است
شنبه، 25 شهریور 1396 - 12:27
رئیس انجمن رادیولوژی استان البرز، گفت: وزارت بهداشت در اجرای راهنمایی بالینی کوتاهی کرده و تکالیف قانونی خود را انجام نداده است.
بی توجهی به بحث آموزش بهیاری بازی با سلامتی مردم است/مراکز درمانی به صرف داشتن گواهی بهیاری افراد اکتفا نکنند
پنجشنبه، 23 شهریور 1396 - 09:50
با توجه به افزایش صدور مدارک بهیاری غیر معتبر و گاهاً جعلی توسط مؤسسات و مراکز مختلف و یا اشخاص که با انگیزه مالی اقدام به این کار می نمایند و نیز با توجه به این که برخی مراکز بهداشتی درمانی دولتی و یا خصوصی دارندگان این گونه مدارک را به کار گرفته اند این موضوع احتمال وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر ب...
آسیب های طرح تحول سلامت/ درآمد برخی پزشکان چند برابر شد
پنجشنبه، 23 شهریور 1396 - 06:42
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ما به مسئولین اعلام کردیم که برای ادامه طرح تحول سلامت باید مطالعات و کارشناسی دقیق تری انجام بدهند تا شاهد نارضایتی های کمتری باشیم.
تمکین از قانون موجب اجرای عدالت در پرداختی های نظام سلامت می شود
پنجشنبه، 23 شهریور 1396 - 06:23
عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: بهترین شیوه برای رفع بی عدالتی در پرداخت ها در نظام سلامت تمکین به قانون است.
کاهش تعرفه های خدمات رادیولوژی - تصویربرداری غیر کارشناسی، ناعادلانه و غیر شفاف است
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 20:18
بر اساس مصوبه جدید که با پیشنهاد وزارت بهداشت و وزارت رفاه ارائه شده خدمات تصویربرداری مشمول کاهش تعرفه تا ٤٦ درصد شده است . این میزان درصد کاهش در قیمتها شاید در تاریخ بی سابقه باشد.
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 13:57
عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: تعرفه های طرح پرستار خانگی یا همان طرح خدمات پرستاری در منزل به تصویب شورای عالی بیمه رسیده است و اجرای محدود طرح پرستار خانگی نیز در تهران و برخی استان‌های کشور کلید خورده، اما هنوز این طرح با مشکلاتی مثل جذب ناکافی نیرو، مواجه است
بیمارانی که گروهی ویزیت می شوند!/معاینه بیماران توسط دستیارانِ پزشکان معروف
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 08:33
چيزي شبيه تبليغات بازرگاني؛‌ پزشكاني كه به برنامه‌هاي پر مخاطب تلويزيوني مي‌آيند. در برابر دوربين مي‌نشينند و لبخند مي‌زنند و در نهايت متن از پيش آماده شده‌اي را كنفرانس مي‌دهند و از اين طريق خودشان را به مخاطب معرفي مي‌كنند.
اظهارات جنجالی دکتر حافظی: آقایان بدانند کوچک‌ترین فساد در نظام پزشکی را به رسانه‌ها می‌کشانم
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 08:22
رحمت‌الله حافظی، عضو سابق شورای شهر که یک‌تنه بار افشای فساد و رانت و تخلفات شهرداری در دور قبل شورا را بر دوش کشید، چندی پیش به دلیل انتخابات نظام‌پزشکی کشور خبرساز شد؛ انتخاباتی که با هشدار علیه حافظی برگزار و در نهایت محمد فاضل به عنوان رییس این اتحادیه انتخاب شد.
صفحه 3 از 145ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد