اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

ترک شغل پرستاران گزارش نمی شود/پرستارانی با ۲۵ نوبت شیف شب در ماه
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:18
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در حال حاضر در کشور حرفه پرجاذبه‌ای نیست؛ ترک از کار و فوت پرستاران به دلیل سختی این شغل به وفور وجود دارد اما گزارش نمی‌شود.
هیچ اراده‌ای برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در وزارت بهداشت وجود ندارد
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 11:11
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: پس از گذشت 9 سال از تصویب قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری هنوز هیچ اراده‌ای برای اجرای آن در وزارت بهداشت دیده نمی‌شود.
ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی/مردم نابرابری‌ را هر روز لمس می‌کنند
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 08:26
ایلنا: یک جامعه‌شناس با اشاره به ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی برخی مدیران گفت: مردم نابرابری‌های اجتماعی را در زندگی روزمره خود هر روز حس می‌کنند.
وجود سندروم کاهش بازدهی در پرستاران/ افزایش بار مراجعات و ایجاد تقاضاهای القایی
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1395 - 13:05
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در حال حاضر در کشور حرفه پرجاذبه‌ای نیست؛ ترک از کار و فوت پرستاران به دلیل سختی این شغل به وفور وجود دارد اما گزارش نمی‌شود.
سرنوشت مبهم قانون«ام المطالبات»پرستاران/ انتظار پرستاری ۹ ساله شد
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1395 - 07:27
۹ سال از زمان تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که از آن به عنوان «ام المطالبات» پرستاران یاد می کنند، می گذرد. اما هنوز خبری از اجرایی شدن این قانون نیست، درحالی که ۲۰۰ هزار پرستار کشور با هزاران امید و آرزو، منتظر هستند این قانون اجرایی شود تا آنها هم به حقوق قانونی خودشان برسند.
قاضی سراج: گزارش حقوق‌های غیرمتعارف امروز به سران قوا ارسال می‌شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 16:45
به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، قاضی «سراج» طی سخنانی در مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبودزمان آسیایی با حضور معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد: گزارش سازمان بازرسی در رابطه با حقوق‌های غیرمتعارف امروز به سران سه قوه ارسال می‌شود. در این گزارش نام و...
حقوق‌های نجومی باعث افزایش فاصله طبقاتی و کاهش اعتماد مردم می‌شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 16:15
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه حقوق‌های نجومی باعث افزایش فاصله طبقاتی می‌شود، گفت: متاسفانه حقوق‌های نجومی که در حکم کارگزینی برخی دیده می‌شود، امر بسیار نامناسبی است و در این خصوص رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند که رسیدگی شود.
شروط تازه نظام پرستاری برای"سلامت‌یاران"
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 14:04
نظام پرستاری همچنان نگران ورود سلامت‌یاران هلال احمر به بیمارستان‌ها است و با وجود اینکه رییس کل این سازمان چند روز پیش اعلام کرد که از شکایت به کمیته بین‌المللی صلیب سرخ صرف نظر کرده، اما گویا خیال این سازمان هنوز آسوده نشده‌ است.
بررسی علل افزایش ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران در مجلس/ زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری فراهم شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 13:53
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر ضرورت واکاوی علل رشد ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران در دو ماه ابتدایی امسال تاکید کرد و افزود: اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در جلوگیری از مهاجرت پرستاران ضروری است.
انتظار جامعه از دولت درباره حقوق های نجومی
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 20:04
معاون اول رییس جمهور با اشاره به دریافت‌کنندگان حقوق‌های غیرقانونی گفت: انتظار جامعه و افکار عمومی از دولت این است که پرداخت‌های غیرقانونی به خزانه بازگردانده و کسانی که در این زمینه مرتکب تخلف شده اند، عزل شوند.
دچار رودربایستی با رفقا هستیم/ آقای جهانگیری درنگ جایز نیست
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 18:17
اما اکنون از جناب دکتر جهانگیری که ریاست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را عهده دار است، انتظار می‌رود که اگر در اندیشه «برخورد عبرت‌آموز» است که با‌شناختی که از ایشان داریم قطعاً اینگونه است لازم است تحقیقاً به هر مصداقی که رسیدند به فوریت روال قانونی برکناری را طی کنند که ...
 پرداختی‌ها باید سقف و کف داشته باشند
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 18:01
به گزارش افکارنیوز، اکبر رنجبرزاده درباره فیش های میلیونی برخی از پزشکان که از سوی رسانه ها منتشر شد، افزود: در اجرای طرح تحول سلامت تلاش شد تا پزشکان را در بخش دولتی نگه داریم که این اقدام نیازمند آن بود تا رضایتمندی نسبی این قشر از جامعه فراهم شود
یک سریال تلویزیونی دوباره انتقادها را برانگیخت/صحنه عجیب و نادر از رفتار پرستاران در شبهای قدر
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 15:25
حال انتظار جامعه پرستاری از مسئولین رسانه ملی که در تهیه اخبار حوزه سلامت تلاش می‌کنند، این است که چهره واقعی پرستاری را در برنامه‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی و رادیویی همان طور که در مراکز درمانی شاهد تلاش خستگی ناپذیر این قشر زحمت کش هستیم، به تصویر بکشند.»
پرستاران همچنان درگیر مشکلات معیشتی
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 10:06
پرستاری شغل سخت و طاقت فرسایی است. شغلی است که روح بلند می خواهد و جسم آماده. شغلی که به راستی سخت و طاقت فرساست. از شیفت های شبانه و شیفت های روز تعطیلش گرفته تا حفظ کردن روحیه در برابر بیمارانی که ممکن است فردا روز عمرشان به دنیا نباشد.
دولت براي تامين مالي طرح تحول سلامت امضا داده بود.
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 07:44
سلامت نیوز: كمتر از يك سال به انتخابات دوازدهم رياست‌جمهوري باقي مانده و وزير بهداشت از امضا و تضمين اعضاي دولت پاي تامين اعتبارات طرح تحول سلامت مي‌گويد. امضاهايي كه دولت را نسبت به تامين هزينه‌هاي مهم‌ترين طرح ملي دولت يازدهم متعهد كرده است. رييس‌جمهوري، رييس سازمان مديريت...
صفحه 228 از 229ابتدا   قبلی   220  221  222  223  224  225  226  227  [228]  229  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی