اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

کلیه دستگاه‌ها نسبت به پرداخت‌های غیرمتعارف حساسیت نشان دهند
شنبه، 12 تیر 1395 - 15:23
در پی ارسال نامه معاون اول رییس جمهور به رهبر معظم انقلاب مبنی بر درخواست همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهای عمومی کشور با دولت در ایجاد انضباط به ویژه در امور مالی و رعایت کامل قوانین و مقررات و حرکت بر مدار قانون، مقام معظم رهبری به نامه دکتر جهانگیری پاسخ دادند.
حقوق‌های نجومی نتیجه روحیه اشرافی و سوء استفاده از جایگاه و قوانین است/دولت غده چرکین نظام اداری را اصلاح کند
شنبه، 12 تیر 1395 - 15:14
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دولت دهم با تأکید بر اینکه حقوق‌های نجومی نتیجه روحیه اشرافی و سوء استفاده از جایگاه و قوانین است، گفت: حقوق‌های نجومی فرصتی را بوجود آورده تا دولت این غده چرکین نظام اداری را اصلاح کند.
سومین نامه سرگشاده دبیر کل خانه پرستاربه رئیس جمهور/ایجاد طبقه ای نو ظهور در نظام سلامت
شنبه، 12 تیر 1395 - 12:52
اما در خصوص پرداخت های نجومی اگر در برخی از وزارتخانه ها، دستگاه ها و یا سازمان ها تعدادی انگشت شماری از افراد در بعضی از ماه ها دریافتی چند ده و شاید چند صد میلیون تومان در ماه داشته اند، این امر تعجب همگان را برانگیخته است حال آنکه به بهانه واقعی شدن تعرفه ها در مرحله سوم طرح تحول نظام سلامت در وز...
درآمدهای نجومی متخصصین زنان و زایمان
جمعه، 11 تیر 1395 - 18:49
یک شهروند تهرانی در مورد این اقدام پزشکان متخصص زنان و زایمان، می گوید: در هر بار مراجعه به مطب پزشک، همسرم حتما باید سونوگرافی انجام بدهد و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هزینه آن است. علاوه بر این، دوبار هم به دکتر متخصص زنان برای سونوگرافی غربالگری رفته که هر بار ۴۵۰ هزار تومان پرداخت نموده و با یک حساب سرا...
ضعف درارایه خدمات مراکز درمانی خصوصی و دولتی به بیماران/ انتقاد از افزایش تعرفه‌های بخش خصوصی
جمعه، 11 تیر 1395 - 18:33
جمالی درمخالفت با گفته های وزیر بهداشت مبنی براینکه نباید تصدی‌گری کرد، بلکه باید خرید خدمت نمودو سیاستگذاری داشت، گفت: درهمه کشورهای با اقتصاد آزاد در دنیا اگرچه حوزه های مختلف به بخش خصوصی  واگذار شده اما بخش درمان دراین کشورها همچنان تحت نظر حاکمیت است، متاسفانه درجامعه ما با سپردن بخش...
سراج: عده‌ای در مورد فیش‌های حقوقی مقاومت می‌کنند
جمعه، 11 تیر 1395 - 18:27
ایلنا: رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه عده‌ای در مورد فیش‌های حقوقی مقاومت می‌کنند، گفت:‌ بسیاری از این فیش‌های حقوقی در چارچوب قانون وضع شده است و نمی‌توانم به آن‌ها با عنوان پرونده کیفری نگاه کرد.
کسانی که حرفهای آنان تاثیر گذار است اجازه ندهند بیشتر از این تخریب صورت گیرد
جمعه، 11 تیر 1395 - 18:17
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: وقتی این موضوع تبدیل به ابزار می شود ، کار کرد آن اخلاقی نیست و نتیجه آن هیچ نفعی برای مردم ندارد و مردم فکر می کنند که که همه در حال خیانت و غارت هستند و این به صلاح نظام نیست و مردم در مورد بقیه پرونده هایی از این قبیل که مطرح بوده نیز خاطره ای جز این ندارند.
روز قدس روز بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی
جمعه، 11 تیر 1395 - 08:12
گفتمان انقلاب اسلامي داراي مؤلفه هاي سازنده اي نظير«عدالت خواهی»، «مردم سالاري»، «استقلال»، «آزادي»، «حمايت از مستضعفين» و «مبارزه با استكبار» است
«مدینه فاضله» وعده‌ای که در راه است/ احترام به بیماران با هزینه‌های کمتر
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:54
وزیر بهداشت گفت: با توجه به شرایط کشور و مدل‌های اقتصادی دنیا، به دنبال استفاده از منابع غیردولتی داخلی و خارجی رفته‌ایم و به این ترتیب در آینده سه بخش بیمارستان در کشور خواهیم داشت.
 بازنشستگی در مشاغل زیان آور خواسته قانونی پرستاران است
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:36
نماینده قانونی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور خواسته قانونی وبرحق جامعه پرستاری کشور است.
روایت مرگ تلخ یک پرستار/وقتی «پزشک» بالای سر «بیمار» نمی آید
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:33
پرستار یکی از بیمارستان های همدان، به دلیل شدت بیماری که از چند ماه قبل گرفتار آن شده بود، در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت.
چگونه یک نویسنده ، یک کارگردان، یک تهیه کننده و .... می تواند این قدر نا آگاه بر یک حرفه بتازد
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:28
معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری کشور؛ در طی شبهای گذشته تعدادی از همکاران محترم پرستار برایم پیغام گذاشتند تا سریال در حال پخش (کشیک قلب ) را از شبکه ی یک ببینم.
ترک شغل پرستاران گزارش نمی شود/پرستارانی با ۲۵ نوبت شیف شب در ماه
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:18
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در حال حاضر در کشور حرفه پرجاذبه‌ای نیست؛ ترک از کار و فوت پرستاران به دلیل سختی این شغل به وفور وجود دارد اما گزارش نمی‌شود.
هیچ اراده‌ای برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در وزارت بهداشت وجود ندارد
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 11:11
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: پس از گذشت 9 سال از تصویب قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری هنوز هیچ اراده‌ای برای اجرای آن در وزارت بهداشت دیده نمی‌شود.
ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی/مردم نابرابری‌ را هر روز لمس می‌کنند
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 08:26
ایلنا: یک جامعه‌شناس با اشاره به ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی برخی مدیران گفت: مردم نابرابری‌های اجتماعی را در زندگی روزمره خود هر روز حس می‌کنند.
صفحه 224 از 226ابتدا   قبلی   217  218  219  220  221  222  223  [224]  225  226  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی