اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

شاید رییس جمهور بخواند
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 17:46
«حسین اکبری» از فعالان صنفی کارگری مستقل در یادداشت پیشروی خود مهمترین مطالبات صنفی کارگران ایران را از دولت دوازدهم مطرح می‌کند.
واکنش وزیر بهداشت در انتقادات کارشناسان طرح تحول سلامت  دروغ اسـت!
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 17:32
وزیر بهداشت که این روزها با تمام قوا از عملکرد دوره وزارت خود و اجرای طرح تحول سلامت دفاع کرده و هیچ‌یک از انتقاداتی که از جانب کارشناسان مختلف نسبت به این طرح مطرح می‌شود را نمی‌پذیرد، در گفت‌وگویی مفصل با خبرگزاری ایرنا، انتقادات مطرح‌شده را «دروغ» و «تخر...
افزایش ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درصدی دستمزد پزشکان
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 17:19
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، عبدالرضا مصری با اشاره به اینکه مهم ترین دغدغه کارگران درحال حاضر پایداری شغلی است، گفت: به طور حتم پایداری شغلی تنها از راه حمایت از تولید داخل امکانپذیر است، یعنی مشکلات جامعه کارگری، اشتغال، رونق اقتصادی با تولید رابطه مستقیم داشته و اگر تولید مورد حم...
مرگ کیارستمی بازیچه سیاسی و انتخاباتی آقای وزیر/ وقتی همه دنیا با خبر و هاشمی بی‌خبر است
چهارشنبه، 30 فروردین 1396 - 13:16
در حالی که رئیس دادگاه بدوی رسیدگی به پرونده مرحوم کیارستمی در نظام پزشکی می‌گوید ما به صورت دائم جزئیات پرونده کیارستمی را اعلام کرده‌ایم، وزیر بهداشت از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و آن را مشابه پرونده کوی دانشگاه و کهریزک می‌داند.
حقوق شهروندی در بن بست مطب پزشکان
چهارشنبه، 30 فروردین 1396 - 12:28
هم در زمینه نقض حریم شهروندان و هم امکانات و تسهیلات در دسترس بیماران، جامعه ما با مشکلات جدی روبه‌روست؛ از‌جمله این‌که وضعیت سالمندان در مطب‌ها بسیار نامطلوب است یا در مواردی که بیماران سرطانی در مطب‌ها شیمی‌درمانی می‌شوند، شاهدیم که بیماران باید ساعات انتظار طولا...
 در یک‌سال به اندازه کل درآمد نفت، هزینه کرده ‌اند
چهارشنبه، 30 فروردین 1396 - 09:29
در آخرین لحظات گفتند برای مناظره تلویزیونی تشریف نیاورید  ابتدای هفته جاری از رسانه ملی اعلام شد که مناظره‌ای درخصوص عملکرد وزارت بهداشت در اجرای طرح تحول سلامت برگزار می‌شود. ترکیب شرکت‌کنندگان در این مناظره از یک سو محمدحسین قربانی نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت مجلس و از مدافع...
حق اعتراض از پرستاران قراردادی گرفته شده است
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 13:09
دبیرکل خانه پرستار عنوان کرد: حق اعتراض از پرستاران قراردادی گرفته شده است دبیرکل خانه پرستار گفت: پرستاران در محیط پرخطر و تنش‌زا فعالیت دارند و آنقدر فشار کار بالاست که فرصت رعایت مسائل ایمنی را هم ندارند.
دست یابی به هویت و بیداری جامعه پرستاری اتفاق خوشایند سال گذشته
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 12:07
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اراک عنوان کرد:  دست یابی به هویت و بیداری جامعه پرستاری اتفاق خوشایند سال گذشته  رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اراک گفت: اتفاق خوشایند سال گذشته برای پرستاران دست یابی به هویت و بیداری این قشر بود.
تکلیف پرونده آقای کیارستمی چه شد؟/ چرا در قوانینی که داریم اینقدر ناتوان هستیم
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 12:53
وزیر بهداشت گفت: اگرچه من هم اکنون مسئولم و باید پاسخگو باشم می‌خواهم بپرسم تکلیف پرونده آقای کیارستمی چه شد و چرا در قوانینی که داریم اینقدر ناتوان هستیم و در یک سلسله باطلی گرفتار می شویم.
پزشک خانواده تا پایان ۹۶هم اجرایی نمی‌شود
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 11:23
پزشک خانواده که سال‌هاست از بندهای اصلی برنامه‌های توسعه کشور است و ۵۵ سال از اجرای آزمایشی آن در ۲ استان فارس و مازندران می‌گذرد، با وجود فراهم شدن زیرساخت‌ها در سایر استان‌های کشور اجرایی نخواهد شد.
افزایش 700 درصدی، 800 درصدی و هزار درصدی دستمزد پزشکان /اما برای کارگران تنها نیم درصد افزایش دستمزد
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 10:56
 عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: در حالی که بسیاری از تعرفه های پزشکی افزایش 7 تا 8 داشته به طوری که افزایش 700 درصدی، 800 درصدی و هزار درصدی در دستمزد پزشکان دیده می شود، اما برای کارگران تنها نیم درصد افزایش دستمزد در نظر گرفته می شود.
ماجرای افزایش حقوق فرهنگیان در سال96
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 10:15
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش، ماجرای افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان حقوق معلمان در سال ۱۳۹۶ را تشریح کرد.
انتقاد مجلس به طرح تحول سلامت منصفانه است
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 09:36
طرح تحول سلامت برای این کمیسیون بسیار مهم است و به عملکرد آن همانند عملکرد بودجه توجه می کنیم از طرفی از اجرای این طرح خوشحال هستیم.
 کمبود پرستاراصلی ترین کاستی وزارت بهداشت
ﺳﻪشنبه، 29 فروردین 1396 - 09:06
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه عدم پایداری منابع چالش پیش روی طرح تحول سلامت است، گفت: از سویی دیگر کمبود نیروی انسانی پزشک و پرستار اصلی ترین کاستی وزارت بهداشت به شمار می رود.
گزارش فارس از ابهام در پرونده فوت یک بازیگر:«عارف لرستانی» قربانی در حاشیه‌
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 13:10
شاید آن روز که وزیر بهداشت در نامه‌ای از رئیس سازمان صدا و سیما خواست تا جلوی پخش سریال «در حاشیه» گرفته شود فکرش را هم نمی‌کرد که یکی از بهترین بازیگران این سریال، گرفتار حاشیه‌های نظام سلامت شود و خود موضوع اصلی و حقیقی «درحاشیه» باشد.
صفحه 2 از 99ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد