اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

برخی مانع اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری می شوند
شنبه، 23 مرداد 1395 - 07:10
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نظام پرستاری، حیدرعلی عابدی اظهار داشت: در تلاش هستم تا تمام کسانیکه از نظر قانونی مسئول اجرای این قانون هستند را به کمیسیون دعوت کنم تا راهکارها و مشکلات عدم اجرای این قانون بررسی و حل شود.
«پرستاران» فردا کلید می‌خورد/ بازیگران اصلی جلوی دوربین
جمعه، 22 مرداد 1395 - 13:11
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «پرستاران» فردا با حضور مهمانانی از وزارت بهداشت کلید می‌خورد.
۲۲الی۲۶ فروردین زمان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ۹۶/ ۲۰روز فرصت تبلیغات
جمعه، 22 مرداد 1395 - 09:21
مدیرکل انتخابات وزارت کشور از مشخص شدن زمان ثبت‌نام و تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
انتن سازمان نطام پرستاری بر روی افکار عمومی جامعه پرستاری تنظیم شده است
پنجشنبه، 21 مرداد 1395 - 10:06
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به همه موانع و کارشکنی‌ها گفت: با همه این موارد سازمان توانست صادقانه فارغ از حاشیه کار به شاخص سازمان همان حفظ حقوق و منافع پرستاران کشور دست یابد چون دفاع از حقوق پرستار تأمین حقوق مردم برای دریافت خدمات مناسب است.
ربیعی: حقوق‌های نجومی مهار شد/ حاجی‌بابایی: فریاد ۴میلیون کارمند از بی‌عدالتی در حقوق‌ها بلند است
پنجشنبه، 21 مرداد 1395 - 09:59
به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی ربیعی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه اکنون پرداخت های بالا به مدیران با مصوبه شورای عالی اداری مهار شده است، افزود: دولت می خواهد حقوق بازنشستگان را پله پله افزایش دهد اما به دلیل بار مالی این موضوع باید آن را باید در یک یا دو برنامه، اجرا کرد.
پس از سوختن 13 نوزاد در بیمارستانی در بغداد؛ وزیر بهداشت عراق استعفا کرد
پنجشنبه، 21 مرداد 1395 - 09:41
در پی این فاجعه احتمالا اتهامات در زمینه گسترش فساد افزایش یابد و عدیله حمود،‌وزیر بهداشت خود پیشنهاد استعفایش را در صورت اثبات اهمال‌کاری وزاتخانه‌اش مطرح و مدیر بیمارستان مذکور را عزل کرد.
قصه و غصه اقتدارگرایی پزشکی در ایران
پنجشنبه، 21 مرداد 1395 - 09:31
محدثی گفت: در جوامع پیشرفته، به‌گونه‌ای قانونگذاری می‌شود که پزشک به همراه تیمش و مرکز پزشکی بیشتر به عنوان خادم بیمار عمل می‌کنند نه حاکم بر بیمار و وابستگانش. البته، به خاطر داشته باشیم که نیروهای پزشکی در ایران یکدست و یکسان نیستند.
هر کسی حرام‌خواری کرده باید به دست قانون سپرده شود/ دعوت به رعایت اخلاق و انصاف
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - 23:17
وزیر بهداشت در ارتباط با موضوع حقوق‌های نجومی گفت: اینکه فیش حقوقی برخی از افراد دست به دست میان مردم بچرخد آبرو و حیثیت مردم را دچار خدشه می‌کند و اگر کسی حرام خواری کرده باید به دست قانون سپرده شود.
سازمان نظام پرستاری را با صندوق خالی تحویل گرفتیم/مسائل رفاهی پرستاران در اولویت باشد
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - 17:21
رئیس کل سازمان نظام پرستاری: سازمان نظام پرستاری را با صندوق خالی تحویل گرفتیم/مسائل رفاهی پرستاران در اولویت باشد رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، با اشاره به مشکلات عدیده ای که در آغاز دوره چهارم فعالیت این سازمان با آنها مواجه بودند، گفت: سازمان را با صندوق خالی تحویل گرفتیم.
دفاع از حقوق پرستاران به خاطر منافع مردم است/آثار کاهش اختلاف پرداختی پزشک و پرستار
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - 17:12
قائم مقام سازمان نظام پرستاری: دفاع از حقوق پرستاران به خاطر منافع مردم است/آثار کاهش اختلاف پرداختی پزشک و پرستار قائم مقام سازما نظام پرستاری کشور، دفاع صنفی از حقوق پرستاران را در راستای تامین حقوق مردم دانست.
صفحه 107 از 126ابتدا   قبلی   102  103  104  105  106  [107]  108  109  110  111  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد