اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

چه کسانی در آستانه روز پرستار کام پرستاری کشور را تلخ کردند؟
پنجشنبه، 14 بهمن 1395 - 11:42
نامه یک فعال صنفی؛ چه کسانی در آستانه روز پرستار کام پرستاری کشور را تلخ کردند؟ در حالی مسولین سازمان نظام پرستاری کشور با دعوت رسمی از طرف ریس شورای عالی بیمه به عنوان میهمان شورا در جلسه حضور داشتن عجب صاحب جلسه حرمت میهمان را بجا آورد و عجب مدعیان دفاع از پرستاری کشور در لباس معاونین وزیر حرم...
 وزیر بهداشت باید از خدا بترسد و اینقدر به تولید داخلی با واردات بی‌رویه لطمه نزند.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 21:45
در حالی شاهد واردات بی‌رویه صافی دیالیز هستیم که در کشور 4 میلیون مصرف داریم و در مقابل 10 میلیون تولید باکیفیت و با قیمت مناسب.
صلاحیت حرفه ای باید درست اجرا شود
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 17:42
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: صلاحیت حرفه ای باید درست اجرا شود قائم مقام سازمان سازمان نظام پرستاری گفت: برای اجرای آیین نامه صلاحیت حرفه ای پرستاران باید ساز و کارهای مناسبی صورت گیرد.
بالا بودن خشونت علیه پرستاران در اورژانس مراکز درمانی ارومیه
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 17:10
نتایج پژوهش پرستاری نشان می دهد:  بالا بودن خشونت علیه پرستاران در اورژانس مراکز درمانی ارومیه  با توجه به‌مواجهه مکرر پرستاران با خشونت در محیط کار در بخش‌های اورژانس و بالا بودن میزان خشونت کلامی و خشونت از جانب همراه بیماران پیشنهاد می‌شود با دادن آموزش یا دستورالعم...
ضرورت تربیت پرستار آماده خدمت در بحران و شرایط اضطرار
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 15:35
بخش مهم و اصلی خدمات سلامت را، پرستاران تشکیل می‌دهد و همواره پرستاری به عنوان بخش اصلی در بالین بیمار، بهداشت، درمان، پیشگیری و توانبخشی دیده شده است.
تربیت پرستار بیمارستانی به آرامش بیماران آسیب می زند
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 15:33
رئيس سابق سازمان نظام پرستاري شيراز عنوان کرد؛ تربیت پرستار بیمارستانی به آرامش بیماران آسیب می زند رئيس سابق سازمان نظام پرستاري شيراز گفت: با تربيت و آموزش پرستار در بيمارستان‌ها به‌دليل ورود تعداد زيادي دانشجو به محيط باليني، عملا آرامش بيماران به‌هم‌خورده و سبب نارضايتی...
خدمات پرستاری تنها دادن دارو به بیمار نیست/حمایت روانی از بیماران
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 14:30
پرستاران با عشق و اعتقادی وافر به خدمت به همنوعان خود به صورت شبانه روزی از بیماران مراقبت کرده و به آن ها خدمات ارائه می دهند و این خدمات بدون چشم داشت ارائه می شود و حقوق دریافتی پرستاران نسبت به خدماتی که ارائه می شود، بسیار ناچیز است.
تلاش برای رفع مشکلات جامعه پرستاری
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 10:22
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد:  تلاش برای رفع مشکلات جامعه پرستاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به برخی مشکلات جامعه پرستاری گفت: این مشکلات در حال پیگیری است و امیدواریم هرچه سریع‌تر به سرانجام برسد که البته اقدامات خوبی نیز دراین راستا شده است.
گزارش مشروح همایش روز پرستار/همه پرستار بودند
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 08:18
سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س) بزرگداشتی با عنوان بزرگداشت روز پرستار برگزار کرد.
پزشک خاطی از پرستار عذرخواهی کرد/ پیشنهاد رئیس بیمارستان
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 16:47
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری تهران، از جامعه پرستاری درخواست کرد چنانچه در محیط بیمارستانی، مورد تهدید لفظی و فیزیکی قرار می گیرند، موضوع را به نظام پرستاری و مراجع انتظامی اطلاع دهند.
صفحه 10 از 126ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد