اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

مسئولان وزارت بهداشت باید پاسخگوی اتحادیه تجهیزات پزشکی باشند/همه از جمله مردم، بیماران، پزشکان و مسئولان از طرح تحول ناراضی هستند
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 08:55
کواکبیان: طرح تحول سلامت یک شمشیر دو لبه است که بخشی از آن مردم و در بخشی دیگر دست‌اندرکاران بهداشت و درمان قرار دارند. اینکه برای طرحی هزینه‌های بسیاری دریافت کنیم در حالی که مردم ناراضی باشند درست نیست ولی هم اکنون شاهد هستیم که همه از جمله مردم، بیماران، پزشکان و مسئولان ناراضی هستند.
برای اینکه در مقابل مشکلات طرح تحول سلامت بایستیم به هم‌اندیشی نیاز است
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 08:38
رئیس اتحادیه‌های اصناف تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی کشور گفت: برای اینکه در مقابل مشکلات طرح تحول سلامت بایستیم به هم‌اندیشی نیاز است، وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کالای قاچاق تصمیم گرفتند تا تعدادی از کالاها از تاریخ 97.1.1 بدون برچست اصالت ارائه نشود.
پیگیری قضائی توهین به پرستاران/ ضرورت احترام به کادر پرستاری
شنبه، 19 اسفند 1396 - 11:50
در پی اجرای برنامه طنزی با محتوای توهین آمیز نسبت به پرستاران در برنامه ای که به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و برای بزرگداشت مقام بانوان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد التهابات و اعتراضات گسترده ای در سطح جامعه پرستاری کشور شکل گرفت. از این رو قائم مقام سازمان نظام پرستا...
بیانیه اعضای شورایعالی نظام پرستاری در خصوص توهین مجری برنامه طنز پخش شده به جامعه خدوم پرستاری
شنبه، 19 اسفند 1396 - 10:23
در پی اجرای برنامه طنزی با موضوع پرستاری در برنامه ای که به مناسبت فرا رسیدن سالروز خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، اعتراضات گسترده ای در جامعه پرستاری کشور شکل گرفت که واکنش های مدیران و مسئولان پرستاری را در پی داشت. در همین خصوص شورایعالی نظام ...
برنامه پزشک خانواده تا ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت/اجرا در ۱۲ گام
شنبه، 19 اسفند 1396 - 08:21
معاون بهداشت وزارت بهداشت در خصوص اولویت های اصلی حوزه بهداشت، گفت: برنامه پزشک خانواده در سال ۹۷ گام به گام اجرا خواهد شد و در این راستا ۱۲ برنامه را دنبال خواهیم کرد.
 انباشت ثروت و قدرت، پایه‌های بی‌عدالتی در نظام سلامت
جمعه، 18 اسفند 1396 - 08:26
طرح تحول سلامت، ‌ادامه طرح نوین خودگردانی بیمارستان‌ها بود با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اعتراضات گروه‌های مختلف جامعه پزشکی ازجمله پرستاران نسبت به تاخیرهای طولانی در دریافت مطالبات و بی‌عدالتی در نظام اقتصادی حوزه سلامت بیشتر شنیده می‌شود. به‌خصوص پس از قول مساع...
صنعت سلامت درگیر بحران/ طرح تحول یکجانبه دیده شد
جمعه، 18 اسفند 1396 - 08:10
مدیرعامل یک شرکت پخش دارو با اشاره به ایجاد بحران در صنعت سلامت گفت: طرح تحول سلامت به صورت یک‌جانبه در نظر گرفته شد و این مسئله مشکلات زیادی در حوزه سلامت به وجود آورده است.
بروکراسی؛سدّ راه کارآفرینی/برنامه‌ دولت برای حمایت از استارتاپ‌ها
جمعه، 18 اسفند 1396 - 08:00
مدیر کل توسعه کارآفرینی وزارت کار با اشاره به سردرگمی متقاضیان کسب وکارهای نوپا در بوروکراسی بین دستگاههای دولتی، برنامه‌های این وزارتخانه برای حمایت از فعالیت‌های استارتاپی را تشریح کرد.
ضرورت مشارکت مدیران پرستاری در بیمارستان های هیات امنایی
جمعه، 18 اسفند 1396 - 07:33
نماینده وزیر بهداشت، موفقیت بیمارستان های هیات امنایی را در گرو مشارکت مدیران پرستاری دانست.
آموزش ۵.۵ میلیون سفیر سلامت خانوار در کشور
جمعه، 18 اسفند 1396 - 07:19
مدیرکل دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت، از جذب و آموزش بیش از پنج و نیم میلیون سفیر سلامت خانوار تا پایان دی ماه ۹۶ خبر داد.
ضرورت ایجاد شرایط مناسب جذب پرستار/ توجه به دانشکده های پرستاری
جمعه، 18 اسفند 1396 - 07:10
نائب رئیس شورایعالی نظام پرستاری کشور معتقد است باید شرایط مناسب برای جذب پرستار پیش از تربیت پرستار فراهم شود.
طرح تحول سلامت با خطای کمتری ادامه می یابد
جمعه، 18 اسفند 1396 - 05:39
وزیر بهداشت گفت: طرح تحول سلامت با خطای کمتر و تاثیر بیشتر ادامه پیدا می کند و امیدوارم در ادامه دولت دوازدهم نیز همانند پنج سال گذشته، ارائه خدمات به مردم را ادامه دهیم.
تسهیل دریافت کمک‌های مردمی برای توسعه خدمات سلامت الکترونیک
جمعه، 18 اسفند 1396 - 05:00
پس از ارائه خدمات دولت الکترونیک در حوزه سلامت، برای توسعه خدمات این حوزه امکان تسهیل دریافت و مدیریت یکپارچه کمک‌های مردمی فراهم شد.
معوقات پرستاران تالشی از فروردین 96 پرداخت نشده است
پنجشنبه، 17 اسفند 1396 - 07:51
آخرین بخش از معوقاتی که پرستاران تالشی دریافت کردند مربوط به کارانه فروردین 96 به همراه 3 ماه حق مسکن بوده است و پس از آن مبلغ دیگری به عنوان معوقه به پرستاران تالشی پرداخت نشده است.
احتمال توقف فعالیت پزشکان تمام وقت در بیمارستان ها
پنجشنبه، 17 اسفند 1396 - 06:47
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: احتمال توقف فعالیت پزشکان تمام وقت به دلیل بی توجهی به پرداخت مطالبات وجود دارد.
صفحه 10 از 211ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی