دوشنبه 24 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 68
تعداد نظرات: 0

پرداخت بدهی های تامین اجتماعی خرداد ماه به نقطه مطلوب می رسد

پرداخت بدهی های تامین اجتماعی خرداد ماه به نقطه مطلوب می رسد

رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: در زمینه پرداخت بدهی این سازمان به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز طرف قرارداد و نیز تحقق مطالبات اقدام های خوبی صورت گرفته و انتظار می رود وضعیت خردادماه به نقطه مطلوب برسد.

سید تقی نوربخش روز شنبه در حاشیه سفر به اردبیل به خبرنگاران افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی 50 هزار میلیارد ریال برای این منظور مصوب کرده بود که 30 هزار میلیارد ریال آن اسفند پارسال محقق شد. 
وی بیان کرد: در اسفندماه بدهی های شش ماهه مراکز طرف قرارداد به صورت یکجا پرداخت شد و در صورت تحقق 20 هزار میلیارد ریال تعهدی دولت تا خرداد ماه وضعیت بدهی های تامین اجتماعی به نقطه مطلوب می رسد. 
نوربخش گفت: این سازمان 43 تا 44 هزار میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز طرف قرارداد بدهی دارد اما 18 هزار میلیارد ریال نیز از شرکت های دارویی طلب دارد و در تلاش هستیم که هم بدهی ها و هم طلب های خود را سامان دهیم. 
رئیس سازمان تامین اجتماعی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا در باره موضوع بیمه اضافه کار کارکنان دولت گفت: این موضوع جنبه حقوقی دارد اما به هر حال در این زمینه ما تابع تصمیم های سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستیم و براساس آن عمل می کنیم. 
نوربخش برای بررسی مسایل و مشکلات تامین اجتماعی در استان و افتتاح و بازدید از چند طرح این سازمان به اردبیل سفر کرده است. 
تصاویر
  • پرداخت بدهی های تامین اجتماعی خرداد ماه به نقطه مطلوب می رسد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی