جمعه 17 فروردین 1397
تعداد بازدید: 319
تعداد نظرات: 0

گلایه‌ سرپرست اورژانس کشور از پلیس راهور/آمارهای مصدومین تصادفات در نوروز واقعی نبود

گلایه‌ سرپرست اورژانس کشور از پلیس راهور/آمارهای مصدومین تصادفات در نوروز واقعی نبود
کولیوند: آیا واقعا 27 اسفند امسال 16 کشته سر صحنه تصادفات بیشتر از پارسال نداشتیم؟! چرا باید با آمارها بازی کرد و حقیقت را به مردم نگفت. سرپرست اورژانس کشور با تأکید بر اینکه تشخیص مصدومین به عهده ما است و هیچ دستگاهی نمی‌تواند در این زمینه اظهارنظر کند، خاطرنشان کرد: متاسفانه پلیس آمار مصدومین تصادفات نوروز را کمتر از میزان واقعی اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در ارتباط با آمار مصدومین تصادفات، اظهار داشت: آماری که پلیس در این زمینه در هفته اول تعطیلات اعلام کرده یعنی از 24 اسفند تا 7 روز پس از آن روند کاهشی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

وی افزود: آیا واقعا 27 اسفند امسال 16 کشته سر صحنه تصادفات بیشتر از پارسال نداشتیم؟! چرا باید با آمارها بازی کرد و حقیقت را به مردم نگفت.

سرپرست اورژانس کشور با تأکید بر اینکه تشخیص مصدومین به عهده ما است و هیچ دستگاهی نمی‌تواند در این زمینه اظهارنظر کند، خاطرنشان کرد: متاسفانه پلیس آمار مصدومین تصادفات نوروز را کمتر از میزان واقعی اعلام کرده است.

کولیوند گفت: در تعطیلات نوروز روزانه حدود 2 هزار مصدوم توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

تصاویر
  • گلایه‌ سرپرست اورژانس کشور از پلیس راهور/آمارهای مصدومین تصادفات در نوروز واقعی نبود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی