شنبه 25 آذر 1396
تعداد بازدید: 503
تعداد نظرات: 0

بنده به دنبال پول و قدرت نیستم و با حرفه پزشکی می توانم با تعرفه دولتی ماهانه۵۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم/ربوی‌ترین بانک‌هادرایران هستند

بنده به دنبال پول و قدرت نیستم و با حرفه پزشکی می توانم با تعرفه دولتی ماهانه۵۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم/ربوی‌ترین بانک‌هادرایران هستند

پزشکیان: هیچ کس نمی تواند اتهامی وارد سازد که بنده برای خودم یا خانواده ام کیسه ای دوخته ام و در خصوص هر موضوعی که تخصص داشته ام ابراز نظر کرده و قصد خدمت رسانی داشتم. تنها انقلابی بودن مهم نیست و باید انقلابی ماند و کسی می تواند ادعای خدمت داشته باشد که قدرت در اختیار داشته اما سواستفاده نکند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان بعد از ظهر شنبه در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان اردبیل تصریح کرد: اینکه در جامعه اسلامی ۱۰ هزار میلیارد کسر شود و بگویند پول خرد است پسندیده نیست.

وی افزود: کسی که بیت المال را برداشته اینکه صرفا به زندان بیندازیم روند صحیحی نیست و چنین فردی باید محاکمه شده و پاسخگو باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس پیاده سازی سیستم داده با هدف به صفر رساندن دزدی و اختلاس دنبال می کنم، اضافه کرد: آن کسی که مشکلات بانکی را به وجود آورده می بایست پاسخگو باشد.

پزشکیان در پاسخ به سوالی در خصوص مواضع کاری و عملکرد خود ادامه داد: بنده به دنبال پول و قدرت نیستم و با حرفه پزشکی می توانم با تعرفه دولتی ماهانه۵۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم.

وی تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند اتهامی وارد سازد که بنده برای خودم یا خانواده ام کیسه ای دوخته ام و در خصوص هر موضوعی که تخصص داشته ام ابراز نظر کرده و قصد خدمت رسانی داشتم.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس متذکر شد: تنها انقلابی بودن مهم نیست و باید انقلابی ماند و کسی می تواند ادعای خدمت داشته باشد که قدرت در اختیار داشته اما سواستفاده نکند.

وی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان که آیا وقایع سال ۸۸ را تقلب می داند یا نه، اضافه کرد: بنده نمی دانم تقلبی کردند یا نه اما می دانم تخلف صورت گرفته است.

پزشکیان در خصوص قبول ناگهانی برجام توسط برخی نمایندگان نیز تصریح کرد: در معاهدات بین المللی جای بحث نیست و باید یا پذیرفت و یا رد کرد.

وی تاکید کرد: برجام دستاورد بزرگی است که امروز ترامپ به دنبال پاره کردن آن است و آنهایی که در کشور مخالف برجام هستند باید در دیدگاه خود تامل کنند.

وی جمع شدن دانشجویان و طرح مطالبات را از دستاوردهای نظام دانست و افزود: اینکه به عنوان مثال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اجازه ایجاد انجمن اسلامی را به مدت ۱۱ سال نداشتند قابل تامل است.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: امروز دانشجویان می بایست بیش از هر زمان دیگر برای خودسازی و ساخت جامعه اقدام کنند.

پزشکیان مشکل فعلی جامعه را مربوط به تک تک افراد آن دانست و بیان داشت: مشکل جامعه ما بیداری من و من هاست و اینکه به جای دنبال کردن ثروت و قدرت به دنبال خدمت باشیم.

وی با تاکید به اینکه جامعه با قلدری و زورگویی به جایی نمی رسد، ادامه داد: مشکل ما در جامعه پذیرش کار کارشناسی است.

وزیر سابق بهداشت در دولت اصلاحات تاکید کرد: زمانی بنده وزیر وزارت خانه ای بودم که برای درمان بیمار در ابتدا پول می خواستند.

پزشکیان با بیان اینکه با طرح پزشک خانواده به دنبال خدمت رسانی بودم، افزود: هیچگاه دنبال قدرت نبودم و حتی وزیری وزارت خانه ای که درمان فقیر را به بهانه عدم پرداخت هزینه متقبل نمی شد نمی خواستم.

وی تاکید کرد: امروز نیز جامعه نیازمند عقل و آگاهی است و ضروری است دانشجویان با خودسازی سرنوشت خود را به دست گیرند.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس به ضرورت اتحاد بخش های مختلف جامعه تاکید کرد و افزود: تنها وحدت رمز پیروزی ملت است.

در این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز به ضرورت ایجاد فضای توام با نشاط در دانشگاه تاکید کرد.

قدرت اخوان اکبری افزود: افزایش نشاط در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قویا دنبال می شود.

 

تصاویر
  • بنده به دنبال پول و قدرت نیستم و با حرفه پزشکی می توانم با تعرفه دولتی ماهانه۵۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم/ربوی‌ترین بانک‌هادرایران هستند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی