شنبه 11 آذر 1396
تعداد بازدید: 449
تعداد نظرات: 0

سیگار کشیدن ،رئیس جمهور و سوگند راستش!؟!

سیگار کشیدن ،رئیس جمهور و سوگند راستش!؟!
لطفا کادر درمانی و مراکز درمانی ،به جای امیدواری برای دریافت مطالبات خود ، همان قسمت آخر سخنان رئیس جمهور را بشنوند که گفتند ،از این به بعد بیشتر به بهداشت و محیط زیست خواهیم پرداخت و تامین منابع ی بیمه ها که وعده دادند را جز اعجاز سخن و ایهام و ... فرض بفرمایند و جدی نگیرند، چون دولتش قادر به کنترل هزینه های افتضاح طرح تحول سلامت نیست... این را همان مسیر سه ساله ی قبل دولتش به ما می گوید و بهتر است به سخن مرحوم شریعتی،  توجه شود که گفت؛ یک مرد را زندگی او شهادت می دهد. کاری را که در سه سال، دولت روحانی نتوانسته انجام دهد  قبول نکنید که در سه ماه بتواند... 

به گزارش خبرنگار رصدفضای مجازی خانه پرستار مهدی اسفندیار در کانال تلگرامی نه به عوام فریبی نوشت:

 

سیگار کشیدن ،رئیس جمهور و سوگند راستش!؟!

مادری از پسرش پرسید:
تو سیگار می کشی !؟
 پسر پاسخ داد؛ خیر!؟
 مادر گفت: قسم بخور!؟ 
پسر با حالتی حق به جانب گفت: مادر!؟  این چه حرفیه!؟ به خدا قسم!؟ و به جان عزیزت، اگر سرم را ببرند، سیگار نخواهم کشید.
مادر روی پسر را بوسید و خیالش جمع شد.
وقتی مادر رفت، بردار پسر به او گفت؛ تو  جلوی من صدبار سیگار کشیده ای!؟ آن‌وقت چطور به جان عزیز مادر چنین قسمی خورده ای!؟ 
پسر جواب داد؛ من گفتم اگر سرم را ببرند ، سیگار نخواهم کشید!؟ آدم سر بریده مگر می تواند سیگار بکشد!؟
این داستان مرا به شدت یاد سخنان دکتر حسن روحانی در وعده های انتخاباتی و وعده ی اخیرش می اندازد،  وقتی به صراحت می گوید در دولت من برنامه های صد روزه و یکماهه برای حل مشکلات اقتصادی مردم وجود دارد و بعد می گوید ،ما گفتیم برنامه وجود دارد برای حل، نگفتیم که حل می شود!!؟
سخنان اخیرش در مورد تامین منابع بیمه ها نیز از آن دست سخنان است که قبلا تکنیکش را دیده ایم ، روز پزشک خبری در مورد پرداخت بدهی مراکز طرف قرارداد به سرعت در رسانه ها پخش شد ، همه امیدوار شدند و خوشحال، اما چند روز بعد تنها یک ماه از مطالبات تقریبا یکساله ی مراکز درمانی پرداخت شد!؟
به هرحال خیلی باید در سخنان رئیس جمهور و دولت مردانش دقت کرد،  آنها راست می گویند.... اما نه آن راست که ما را ذوق زده می کند،  پس لطفا کادر درمانی و مراکز درمانی ،به جای امیدواری برای دریافت مطالبات خود ، همان قسمت آخر سخنان رئیس جمهور را بشنوند که گفتند ،از این به بعد بیشتر به بهداشت و محیط زیست خواهیم پرداخت و تامین منابع ی بیمه ها که وعده دادند را جز اعجاز سخن و ایهام و ... فرض بفرمایند و جدی نگیرند، چون دولتش قادر به کنترل هزینه های افتضاح طرح تحول سلامت نیست... این را همان مسیر سه ساله ی قبل دولتش به ما می گوید و بهتر است به سخن مرحوم شریعتی،  توجه شود که گفت؛ یک مرد را زندگی او شهادت می دهد. کاری را که در سه سال، دولت روحانی نتوانسته انجام دهد  قبول نکنید که در سه ماه بتواند... 
مهدی اسفندیار 
تصاویر
  • سیگار کشیدن ،رئیس جمهور و سوگند راستش!؟!
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی