چهارشنبه 08 آذر 1396
تعداد بازدید: 388
تعداد نظرات: 0

اختلاس نوین/چطور می شود یک نفر مثلا 3000 میلیارد اختلاس می کند

اختلاس نوین/چطور می شود یک نفر مثلا 3000 میلیارد اختلاس می کند

همیشه فکر می کردم که چطور می شود یک نفر مثلا 3000 میلیارد اختلاس می کند و این همه سیستمهای نظارتی و ... متوجه نمی شوند . واقعا عجیب بود برایم که چطور این همه پول توسط یک نفر یا مجموعه ی چند نفر مرتب جابجا می شود و هیچ کس ککش هم نمی گزد !!!!

لینک گروه: #اجرای_قانون_تعرفه_گذاری_پرستاری

به گزارش خبرنگار رصد فضای مجازی خانه پرستار امیر علوی فعال صنفی در گروه تلگرامی پیگیری طالبات پرستاری نوشت:

همیشه فکر می کردم که چطور می شود یک نفر مثلا 3000 میلیارد اختلاس می کند و این همه سیستمهای نظارتی و ... متوجه نمی شوند . واقعا عجیب بود برایم که چطور این همه پول توسط یک نفر یا مجموعه ی چند نفر مرتب جابجا می شود و هیچ کس ککش هم نمی گزد !!!!

در این بهت بودم که یاد ماجرای پرستاری و پرستاران افاذتم و تقریبا قضیه در مقیاسی کوچکتر برایم حل شد  شما هم دقت کنید تا خیلی از سوالات بی جوابتان را همینجا از ذهنتان پاک کنید :

 

در سال 82 سازمانی ثبت می شود به نام سازمان نظام پرستاری و حدود 150 هزار نفر عضو می گیرد یا بالقوه می تواند عضو بگیرد و  در نوع خود یک سازمان معتبر است بخصوص برای اعضای ساده  دل و بی پیرایه اش یا کسانی که می توانند عضو آن سازمان شوند .

 

همان سال اول یک معامله ی بزرگ به نام سازمان نظام پرستاری انجام می دهند و به نام سازمان فراخوان می زنند و کلی از پرستاران بابت یک پروژه پول جمع می کنند و.....

 

شرکت تعاونی ثبت می کنند و برای پروژه های غیر اجرایی آن از سازمان نظام پرستاری مایه می گذارند و از اعتبار آن با تبلیغ در سایت نظام و واغلب واریز مبالغ اولیه به حساب نظام پرستاری یا هیاتهای  خاص  میلیارد میلیارد پول جمع می کنند و ....... هیچ آجری هم روی آجری نمی گذارند .

 

بگذریم که از تمام این شرکتهای اقماریو تعاونی و ..... حقوق و دستمزد می گیرند و حق جلسه و .... 

 

در نهایت در سالی که  می بینند از سازمان طرد شده اند می آیند و  اسناد مالکیتی ملکی بزرگ به نام پروژه ی ایمان را غیر مستقیم به نام خود منتقل می کنند و با سهامداران 24 میلیارد حساب می کنند و مجدد اضافه بهایش را به خود صاحبان آن به مبالغ بسیار گزاف و تا حدود 100 میلیارد می فروشند و ....

 

هییییچ آب از آب تکان نمی خورد ... 

 

در وزارت بهداشت یک معاونت بهشان هبه می شود و بلافاصله دست به کار می شوند و یک رده ی مجعول با استفاده از اعتبار وزارت بهداشت اعلام وابلاغ می کنندو بلافصله و با سرعت مافوق نور شروع می کنند به فروختن سلامتی مردم  و تخریب بخشهای سالم مانده ی جان بیمارانی که به مراکز ناامن وزارت بهداشت مراجعه م ی کنند ، زود از ریاست هیات مدیره ی تعاونی کسب و کارشان استعفا می دهد و یک قرارداد انحصاری با تعاونی به مدیرعاملی مدیر کل ارتقائشان تنظیم  میکنند (گو که بعدا  انحصاربا اعتراضات می شکند ) و تاسف بارتر اینکه مجوز رانتانه را به افراد می فروشند بی توجه به اهمیت محل و موضوع  کار و کیفیت آموزش ... ....... بی شک در وزارت بهداشت خیلی از مسئولان این موضوع را می دانند از جمله معاون پرستاری و ..

 

تعداد حدود 20 هزار جوان بیکار را به بازی می گیرند و چیزی بالغ بر 100 میلیارد تومان گردش مالی ایجاد می کنند و  و در حسابهای افرادی خاص می چرخد و .... آب  از آب تکان  نمی خورد .  

 

تازه شورای سیاستگزای برای این بیچاره ها درست می کنند در حد المپیک ....  پروفسور عابدی  که شاید مجلسش را مدیون این فریب جوانان بوده است  و خانم سالمی که کتابهایش را در این کلاسهای جعلی به بهای گزاف فروخته ، البته به همراه پروفسور عابدی ..... خانم دکتر مداح که فقط حق نظارت ماهی  شاید چند میلیون گرفته اند و مدیون ایشانند و .... 

 

دکتر عباس زاده که معلوم نیست  آیا دبیر بورد پرستاری است یا نه دبیر بورد فرمایش حضرات است که هر چه به خردش ریختند ببلعد و .... واقعا دبیر بورد پرستاری در شورای سیاستگزاری کمک پرستاری چه می کند و چرا برایش این همه بلایای طبیعی و غیر طبیعی بر سر پرستاری آمده هییییچ اهمیتی نداشته و ندارد !!!!!!

 

حالا می فهمم که بی شک اختلاسها در سکوت انجام نمی شود و اتفاقا خیلیها هم متوجه موضوع از همان بدو ماجرا می شوند  و فقط می گویند :

 

گرگ از ما دور باشد خوراکش همه دنبه باشد ... 

 

فارغ از این که این گرگ بره خوار همه ی گله ها را آلوده می کند .

 

واقعا کجایند ناظران  سلامت بانی مردم ، حافظان حریم حرمت سلامت مردم در خدمات پرستاری و حافظان حریم پرستاری !!!

 

کجایند ناظران اختلاس و رانت و  در کل تخلف جوی حقیقت یاب؟ 

 

باور کنید این رانتها و این مسائل را همه در وزارت بهداشت لااقل می دانند و تازه موقعیتهای جدیدی برای توانستن پیش بردن اهداف بع افراد را هم ایجاد می کنند ....

 

نهایتا فکر نکنید و فکر نکنیم که این رانتهارا کسی نمی داند و کسی نمی شناسد و کسی اطلاع ندارد ! نه !! ابدا !! اتفاقا خیلیها خیلی زود متوجه  می شوند و در عجبم که اصلا هم سهیم در منابع آن نیستند اما چرا هیچ اتفاقی رخ نمی دهد؟؟

 

پروژه ی ایمان مشهد یک چیزی  در حد 60 میلیارد ، پروژه ی فریب با کلمه ی بهیاری  چیزی بالای 100 میلیارد  و سایر پروژه های و پولهای اخذ شده از پرستاران .......بماند 

 

در کل ببینیم این اعتبار وزارت بهداشت این بار توسط این افراد که اتفاقا در جای جای وزارت پخشتر هم شده اند  این بار از کدام آستین و در کدام نقطه مورد استناد و استعمال قرار خواهد گرفت؟ 

از ایجاد شرکت آوا سلامت  برای به کارگیری پرستار شرکتی با رانت گرفته تا سایر مسایل !!! 

 

آسوده بخوابید که  عده ای بیدارند و هوشیار  و در حال خرج کردن از اعتبار نظام پرستاری و وزارت بهداشت و دولت و ... اسلام !!

 

فاتحه !!(به فتح ح ) 

 

والسلام

لینک گروه: #اجرای_قانون_تعرفه_گذاری_پرستاری

تصاویر
  • اختلاس نوین/چطور می شود یک نفر مثلا 3000 میلیارد اختلاس می کند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی