ﺳﻪشنبه 21 دی 1395
تعداد بازدید: 223
تعداد نظرات: 0

کسب فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار توسط یک پرستار

کسب فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار توسط یک پرستار
موفقیتی دیگر در پرستاری؛

کسب فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار توسط یک پرستار

حجت ا... عدالت پناه پرستار با سابقه وکارگردان و نویسنده فیلم " داد " موفق به کسب جایزه فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار شد.

حجت ا... عدالت پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص جسنواره فیلم عمار اظهار داشت:  جشنواره عمار یک جشنواره فرهنگ محسوب می شود که بهترین آثار را که در طول سال ساخته می شوند به داوری گذاشته می شود  و داوران عرصه های هنری این آثار را نقد و بررسی می نمایند و برترین آثار را به سراسر کشور ارسال می نمایند و در تمامی شهرها و روستاهای دور و نزدیک به اکران می گذارند.


 وی تصریح کرد: داستان فیلم بدینگونه است که تعدادی از دانشجویان عدالتخواه به همراه یک مستند ساز پیگیر برخوردهای امنیتی و قضایی ناروایی که با اعتراضات صنفی مختلف در سالهای اخیر اتفاق افتاده است از جمله اعتراض رانندگان در بندر عباس و شلاق خوردن کارگران معترض معدن آق دره و معلمان  می پردازند و در پی حل کردن معادله سه مجهولی جمهوریت، امنیت و عدالت هستند.


کارگردان فیلم مستند “داد” عنوان کرد: جشنواره عمار در موارد متعدد خط شکن بوده و امیدواریم امسال نیز با حمایتی که از این مستند داشتند، جریانی در کشور ایجاد شود که گامی هر چند کوچک ما را به عدالت در جامعه نزدیکتر کند.


وی اظهار داشت: در هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار حدود 2900 اثر با موضوعات مختلف اکران گردید که  خوشبختانه فیلم " داد " نیز در این دوره از جشنواره  اکران شد که بسیار مورد استقبال عام و خاص قرار گرفت . این فیلم علاوه بر دریافت فانوس طلایی جشنواره در بخش نقد درون گفتمانی نیز موفق به کسب جایزه ویژه این جشنواره شد .

تصاویر
  • کسب فانوس طلایی جشنواره فیلم عمار توسط یک پرستار
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی