دوشنبه 20 دی 1395
تعداد بازدید: 257
تعداد نظرات: 0

پیام تسلیت خانه پرستار به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت خانه پرستار به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

دبیرکل خانه پرستار در پیامی ارتحال جانسوز و جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

 

دبیرکل خانه پرستار در پیامی ارتحال جانسوز و جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

 

به گزارش خبرنگار خانه پرستار، متن کامل پیام به شرح زیر می باشد:

انّا لله و انّا الیه راجعون

در ایام سوگ فاطمه معصومه(س) و شهادت مظلومانه امیر کبیر، ایران به سوگ سردار شایسته خویش نشست و قهرمان ملی مبارزه با استبداد و استعمار، سر بر آستان حق نهاد.

حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی فرزند ثابت قدم روح الله، همراه و همدل دیرین رهبری، چهره ممتاز و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و دلسوز واقعی مردم؛ پس از عمری مجاهدت و صبوری به ملاقات حق شتافت. تاریخ چه تقدیر پر معنایی داشت که آن اسطوره حلم و تحمل و ایمان و اعتدال، در روزی به دیدار خداوند متعال شتافت که نقطه آغاز خیزش و قیام ملت در دفاع از خمینی کبیر، بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

هاشمی ستون اعتدال انقلاب و کشور بود و اعتلای ایران و اسلام، حفظ وحدت، اقتدار نظام و رهبری هم دغدغه اصلی او بود.

بدون تردید خدمات ارزنده و ماندگار آن مجاهد نستوه در پیشبرد مبارزات تاریخی ملت بزرگ ایران و نیز کوشش خستگی‌ناپذیر در تاسیس و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در دیوان عدل الهی ثبت و ضبط شده و بر کارنامه پربار آن فقیه مبارز خواهد افزود.

امروز اسلام سرمایه‌ای پرارزش، ایران امیری بزرگ، انقلاب اسلامی پرچمداری شجاع و نظام مُدبری کم‌نظیر را از دست داد.

نام هاشمی بزرگتر از آن است که احدی بتواند نقش‌آفرینی و حضور موثر او را در برگ برگِ تاریخ نهضت اسلامی، از ابتدای مبارزات در دهه چهل تا پیروزی انقلاب، و از سابقه بی‌بدیل و درخشان او در مدیریت دفاع مقدس تا همه مقاطع حساس تا واپسین دقائق زندگانی ایشان، و حیات همیشگی او در قلب مردم قدرشناس ایران عزیز را انکار کند. که پیر و مراد همه ما خمینی عزیز قدس الله نفسه الزکیه فرمود: «بدخواهان بدانند که هاشمی زنده است چون نهضت زنده است».

خانه پرستار به نمایندگی از جامعه شریف پرستاری کشور، فقدان این عزیز از دست رفته را به مقام معظم رهبری، ملت ایران، همسر فداکار، فرزندان محترم و بستگان ایشان تسلیت عرض می نماید و از خداوند منان خواستاریم که  روح این مرد بزرگ را با انبیاء و اولیاء الهی و شهدای بزرگ تاریخ اسلام محشور گرداند. 

تصاویر
  • پیام تسلیت خانه پرستار به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی