اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

محول شدن برخی از وظایف پزشکان به پرستاران در کشورهای توسعه‌یافته / دارو تنها باید توسط پزشک تجویز شود
شنبه، 23 تیر 1397 - 11:55
سخنگویی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه پرستاران نمی‌توانند جایگزین پزشکان درحیطه تجویز دارو بطور کامل شوند،گفت:اقدامات درمانی مشترک پرستاران و پزشک ممانعتی برای اجرا ندارد.
کشور در حال پیر شدن است/ کمبود شدید پرستار
شنبه، 23 تیر 1397 - 09:56
معاون پرستاری وزارت بهداشت، با بیان اینکه جمعیت ایران به سمت سالمندی در حرکت است، گفت: با کمبود شدید نیروی پرستاری در کشور مواجه هستیم.
شورایعالی برنامه ریزی وزارت بهداشت نباید کوریکولوم 《کارشناسی مراقبت سلامت》 پیشنهادی معاونت بهداشتی را تصویب کند
جمعه، 22 تیر 1397 - 20:20
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، در واکنش به برخی تصمیم گیری های غیر کارشناسی در حوزه پرستاری، گفت: طرح پیشنهادی کارشناسی مراقبت سلامت، نباید در شورايعالي برنامه ريزي تصویب شود.
نظام سلامت ما استراتژی درستی ندارد و ساختار و سیاستهای نظام سلامت ما انحصارا در دست بزرگواران گروه پزشکی است
جمعه، 22 تیر 1397 - 16:09
رئیس خانه پرستار سنندج با بیان این که نظام سلامت ما استراتژی درستی ندارد و ساختار و سیاستهای نظام سلامت ما انحصارا در دست بزرگواران گروه پزشکی است، خاطر نشان کرد: اقتصاد درمان ما و سیاستهای پرداختی ما در این ساختار فی فور سرویس قرار دارد و این باعث یک پارادوکس کشنده و ویرانگر شده است که از یک طرف ما...
بروجردی: رابطه پزشک و بیمار در کشور مطلوب نیست
پنجشنبه، 21 تیر 1397 - 19:26
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «متاسفانه رابطه پزشک و بیمار در کشور مطلوب نیست» گفت: این درحالیست که پزشک باید با بیمار ارتباط معنوی برقرار کند و وقت بگذارد.
دبیر پیشین شورای آموزش پزشکی عمومی کشور/ پزشکان عمومی تنها روی کاغذ کاپیتان تیم سلامت هستند
پنجشنبه، 21 تیر 1397 - 11:23
دبیر پیشین شورای آموزش پزشکی عمومی کشور با اشاره به سند توانمندسازی پزشکان عمومی گفت: بر اساس این سند پزشکان عمومی تنها بر روی کاغذ می‌توانند کاپیتان تیم سلامت باشند.
اجرای پوشش بیمه‌ای خدمات پرستاری در منزل در آستانه اجرای آزمایشی
چهارشنبه، 20 تیر 1397 - 15:37
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری تصویب طرح پوشش بیمه‌ای مراقبت پرستاری در منزل را گامی در جهت اشتغال پرستاران عنوان کرد و گفت اجرای آزمایشی این طرح به زودی در تعدادی از بیمارستان‌های وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی و تعدادی از مراکز منتخب مراقبت در منزل آغاز می&zwn...
ارتقای سطح پرستاری از سالمندان در پی اجرای برنامه ششم توسعه/ غفلت دستگاه‌های حمایتی از توسعه خدمات توان‌بخشی
چهارشنبه، 20 تیر 1397 - 11:07
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، با بیان اینکه اجرای برنامه ششم درجهت پرستاری از سالمندان در منزل فراتر از برنامه سازمان بهزیستی است یادآورشد که مجلس با این اقدام تامین سلامت جامعه سالمندی را پیش‌بینی کرده است.
آخرین اقدامات دولت برای پرداخت بدهی ۵۰ هزار میلیاردی تأمین اجتماعی/پرداخت مطالبات در انتظار تصویب آیین‌نامه اجرایی
ﺳﻪشنبه، 19 تیر 1397 - 13:33
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: پرداخت ۵۰ هزارمیلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی به اجرای قانون همسان سازی بازنشستگان کمک می کند.
علت خروج فارغ اتحصیلان از حرفه پرستاری چیست؟/کشور با کمبود نیروی پرستار مواجه است
ﺳﻪشنبه، 19 تیر 1397 - 12:42
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: با برنامه ریزی مناسب در حوزه پرستاری میتوان فارغ التحصیلان این رشته را به فعالیت و کار در راستای رشته و تخصص خودشان علاقه مند‌تر بکنیم.
در برنامه ششم توسعه دولت مکلف شده است که قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری را اجرا کند
ﺳﻪشنبه، 19 تیر 1397 - 09:45
شریفی مقدم عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه دولت مکلف شده است که قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری را اجرا کند، اما هنوز هیچ خبری از انجام طرح تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در کشور دیده نمی‌شود.
خدمات پرستاری به منزل می آید
دوشنبه، 18 تیر 1397 - 14:19
پرستاری در منزل را می‌توان خدمات نوین بهداشتی و درمانی دانست که با سالمند شدن جامعه مورد توجه قرار گرفته است. موضوعی که بالاخره بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.
تشریح جزئیات بخشنامه استفاده مجدد از وسایل پزشکی در اتاق های عمل
دوشنبه، 18 تیر 1397 - 11:02
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: وزارت بهداشت در حفظ سلامت مردم به هیچ وجه کوتاهی نخواهد کرد و در زمینه وسایل جراحی نیز، این وسایل با ایمن سازی و استریل، مجدد استفاده می شوند.
ویزیت بیمار توسط پرستاران امکان پذیر نیست/ تداخل وظایف سلامت بیماران را در معرض خطر قرار می دهد
دوشنبه، 18 تیر 1397 - 10:12
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه فلسفه ارائه خدمات پزشک و پرستار متفاوت است،گفت: باز کردن فضای کسب وکار در بخش خصوصی برای فارغ التحصیلان پرستاری الزامی است.
ارائه توضیحات در خصوص ویزیت بیماران توسط پرستاران
یکشنبه، 17 تیر 1397 - 15:52
توضیحات رئیس کل سازمان نظام پرستاری، در خصوص ویزیت بیماران توسط پرستاران، ويزيت و غربالگري سلامت و ويزيت بعنوان نيروهاي مكمل سلامت 
صفحه 8 از 231ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی