اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

باید آماده مقابله با ظالمانه ترین تحریم ها باشیم
جمعه، 29 تیر 1397 - 05:41
وزیر بهداشت با عنوان این مطلب که می خواهند ظالمانه ترین تحریم ها را تحمیل کنند ، گفت: ما سخت تر از این مشکلات را پشت سر گذاشته ایم.
۴۰ هزار میلیارد ریال، کسری بیمه سلامت!
جمعه، 29 تیر 1397 - 05:00
طاهر موهبتی: متاسفانه بخشی از مردم تنها زمانی که نیاز به درمان داشته باشند اقدام به بیمه شدن می کنند و همین مساله باعث شده تا با توجه به رایگان بودن این نوع بیمه برای افراد نیازمند آمار دقیقی در خصوص بیمه شدگان کشور نداشته باشیم. در حال حاضر ۴۰ میلیون بیمه شده به همراه افراد کمیته امداد تحت پوش...
دکتر هاشمی لطفا آدرس اشتباه ندهید: طوفان پیش رو نتیجه عملکرد شماست نه تحریم ها!
پنجشنبه، 28 تیر 1397 - 08:15
داغ شدن بحث تحریمها و ترس از بحران قریب، فرصتی تازه برای دکتر هاشمی بود. او که همواره نشان داده در فرصت طلبی و موقعیت شناسی سیاست مداری کم نظیر است ترجیح داد تا سوار بر موج تحریمها شود و با فرار به جلو مانع از روشن شدن نتیجه سیاست گذاری هایش شود. .
 ایا انجمن صنفی پزشکی حق تائید تبلیغات تلویزیونی دارد؟/انجمنهای صنفی پزشکی بخاطر پول سلامت مردم را ذبح نکنند
پنجشنبه، 28 تیر 1397 - 06:09
تقابل انجمن های صنفی پزشکی و انجمن علمی پزشکان بالاخره کار دست سلامت مردم میدهد
مراقبت پرستاری در منزل منجر به کاهش هزینه‌های سلامت خانواده ها می شود
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 18:11
عضو شورای عالی نظام پرستاری، اجرای طرح مراقبت پرستاری در منزل را در راستای کاهش هزینه‌های سلامت خانواده ها دانست.
پزشکان سرشناس تمایلی به بیمه شدن ویزیت ندارند
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 17:09
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بیماراورژانسی برای ویزیت نیازی به دفترچه ندارد،گفت: دردسرهای دیر کرد بهای ویزیت مانع تعامل برخی از پزشکان سرشناس بابیمه است.
ضرورت واگذاری امور پرستاری به سازمان صنفی/اهمیت آموزش ضمن خدمت
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 16:08
رئیس نظام پرستاری شهرستان یاسوج، خواستار واگذاری کامل امور مربوط به صدور پروانه صلاحیت حرفه ای، به سازمان صنفی پرستاران شد.
تربیت کارشناسی مراقبت سلامت همپوشانی با فعالیت پرستار حرفه ای است
ﺳﻪشنبه، 26 تیر 1397 - 16:47
نایب رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری تهران، تربیت کارشناس مراقبت سلامت را همپوشانی با فعالیت های پرستاری، عنوان کرد.
کارتن خوابی از نوع بیمارستانی/حاشیه های دو بیمارستان شلوغ پایتخت
ﺳﻪشنبه، 26 تیر 1397 - 10:18
مراجعه بیماران شهرستانی به بیمارستان های بزرگ تهران، مشکلاتی را برای اسکان همراهان آنها ایجاد کرده که ساخت مهمانسرا در جوار این بیمارستان ها هم پاسخگو نیست.
انتقاد از عدم بکارگیری دانشجویان پرستاری در مراکز درمانی/ ارسال نامه شورای مرکزی دانشجویی نظام پرستاری به معاونت پرستاری
دوشنبه، 25 تیر 1397 - 14:27
رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری  کرمانشاه، نسبت به عدم بکارگیری دانشجویان پرستاری در مراکز درمانی انتقاد کرد و گفت: شورای مرکزی دانشجویی سازمان نظام پرستاری نامه ای در خصوص پیگیری این موضوع به معاونت پرستاری وزارت بهداشت ارسال کرده است.
ماجرای تحریک مستمری بگیران تامین اجتماعی علیه وزارت بهداشت
دوشنبه، 25 تیر 1397 - 13:40
سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به تجمع تعدادی از مستمری بگیران تامین اجتماعی در مقابل ساختمان وزارت بهداشت، گفت: پشت پرده این تحرکات و تحریک کردن این تعداد افراد محدود را می دانیم.
پرستاران از وعده ها خسته اند/ سختی های حرفه پرستاری
یکشنبه، 24 تیر 1397 - 22:59
در حالی که پرستاری یکی از حوزه‌های مهم در جهت رفع آلام و رنج بیماران به شمار می‌رود و با سلامت مردم در ارتباط است ولی با گذشت ۱۱ سال از تصویب قانون تعرفه‌گذاری پرستاران هنوز این قانون اجرایی نشده و مشکلات پرستاران را با وجود سختی کار برای آنها مضاعف کرده است.
انتقاد رئیس انجمن علمی پرستاری ایران / برنامه آموزشی مراقب سلامت نادیده گرفتن نقش پرستاران است
یکشنبه، 24 تیر 1397 - 11:18
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران، در نامه ای به دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، در خصوص برنامه «آموزشی رشته مراقبت سلامت در مقطع کارشناسی»، توضیحاتی ارائه داد و خواستار تجدیدنظر پیرامون این برنامه شد.
اگر برای شب عملیات آماده نیستیم، باید برویم/ موضوع تحریم‌ها جدی است مدیران را در غفلت نگه نداریم
شنبه، 23 تیر 1397 - 18:12
هاشمی با بیان اینکه عزم طرف مقابل یعنی آمریکا، کاملا جزم است و با هر زبانی می خواهد بگوید بی‌رحمانه‌ ترین تحریم‌ های مالی طول ‏تاریخ را در مورد ایران اعمال خواهد کرد، گفت: مسئولیت دارو و تجهیزات و سلامت مردم به عهده ما است، آیا باید در این شرایط بنشینیم و نگاه کنیم؟ باید از هم اکن...
مغفول ماندن پزشک خانواده در طرح تحول سلامت/ اجرای کامل پزشک خانواده منوط به ایجاد زیرساخت ها است
شنبه، 23 تیر 1397 - 14:48
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: وزارت بهداشت درطی یکسال گذشته اقدامات موثری را با هدف اجرای پزشک خانواده انجام داده است.
صفحه 7 از 231ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی