اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

مراقبت سلامت جزو شرح وظایف پرستاری است /تشریح گزارش عملکرد سازمان نظام پرستاری
پنجشنبه، 04 مرداد 1397 - 22:05
رئیس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که طرح رشته مراقبین سلامت از بنیاد بی پایه و اساس است گفت: مراقبت جزو شرح وظایف پرستاری است بنابراین جامعه پرستاری با راه اندازی این رشته مخالفت صریح خود را اعلام کرده است.
انتقاد از عدم پرداخت مطالبات معوق پرستاری/ آسیب پرستاری از طرح های غیرکارشناسی
چهارشنبه، 03 مرداد 1397 - 18:49
رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات معوق پرستاری، از ارائه طرح های غیرکارشناسی در حوزه پرستاری گلایه کرد.
تربیت مراقبین سلامت موازی کاری با پرستاری است/ ایده ای غیرعلمی و فاقد پشتوانه کارشناسی
چهارشنبه، 03 مرداد 1397 - 17:45
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری با اشاره به موضع شورای عالی نظام پرستاری در خصوص رشته مراقبین سلامت گفت: هیچ گونه ضرورتی برای تاسیس و راه اندازی این رشته ندارد و فارغ التحصیلان آن به هیچ وجه صلاحیت لازم برای اهدافی که در این دوره فرا گرفته‌اند نخواهند داشت و برای پر کردن ظرفیت لازم خانه های ب...
تبعات وجود مراکز غیرمجاز خدمات پرستاری در منزل/سلامت مردم آسیب می بیند
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 15:56
مسئول مرکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل، وجود مراکز غیرمجاز خدمات پرستاری در منزل را سد راه توسعه و گسترش مراکز مجاز دانست.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: در تهران ۴۰۰ پزشک، بنگاه معاملات ملکی دارند
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 15:51
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: ۴۰۰ پزشک در تهران داریم که همزمان با کار طبابت، در حوزه واسطه گری ملک نیز فعال هستند و مجوز بنگاه معاملات املاک دارند.
در زوایای تاریک نظام سلامت چه می‌گذرد؟ / نهادهای نظارتی منافع گروه های خاص در طرح تحول سلامت را ردیابی کنند
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 11:50
مزدک دانشوردندانپزشک و انسان‌شناس پزشکی: از آنجا که عنوان این جلسه «کالاپنداری سلامت» است، من هم به اقتصاد سیاسی طرح تحول سلامت اشاره‌ای خواهم داشت و تلاش می‌کنم به این سوال پاسخ دهم که چرا سیاستمداران و سیاستگزاران ما در هدف‌گذاری‌هایی که انجام دادند، به سمت کاه...
وزارت بهداشت دست از تصويب رشته مراقبت سلامت بردارد/ آماده تامین نیروی مورد نیاز نظام سلامت هستیم
ﺳﻪشنبه، 02 مرداد 1397 - 07:28
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، خواستار موضع شفاف وزارت بهداشت در قبال حرفه پرستاری شد و گفت: و‌زارت بهداشت اگر نیاز به مراقبت سلامت دارد، می تواند از پرستاران آماده کار استفاده کند.
جلوگیری از مراجعات تکراری با توسعه طرح پزشک خانواده/ تجمیع بیمه‌ها در گرو توسعه زیر ساخت‌های لازم و رفع هم پوشانی
دوشنبه، 01 مرداد 1397 - 12:25
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه جلوگیری از مراجعات تکراری با توسعه طرح پزشک خانواده امکان پذیر است،گفت: تجمیع بیمه‌ها در گرو توسعه زیر ساخت‌ های لازم و رفع هم پوشانی است.
تهدید سلامت مردم با آموزش های غیر حرفه ای در حوزه سلامت شهروندان/سازمان نظام پرستاری مداخله کند
یکشنبه، 31 تیر 1397 - 16:40
رئیس نظام پرستاری قزوین، نسبت به تبعات و آسیب های آموزش غیر حرفه ای تزریقات و پانسمان توسط برخی نهادها و ارگان ها، هشدار داد.
جایگاه دبیرخانه شورای عالی بیمه در وزارت کار و تامین اجتماعی است/ سازمان نظام پزشکی تصرفی دراصل تعرفه ها ندارد
یکشنبه، 31 تیر 1397 - 12:59
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: سازمان نظام پزشکی باید ترجمه کتاب تعرفه گذاری را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جایگاه اصلی دبیرخانه شورای عالی بیمه ارسال نماید.
پدیده‌ای شایع در بیمارستان‌ها/به اسم استاد و به دست دستیار/ "دانستن" حق بیمار است
یکشنبه، 31 تیر 1397 - 08:23
« م.ع» یکی از هزاران بیماری است که هر روز برای درمان از شهرهای دیگر به تهران می‌آیند تا شانس خود را برای داشتن درمانی با کیفیت بهتر، امتحان کنند. او اوایل تیرماه از خرم آباد به تهران آمد تا در یکی از بیمارستان‌های آموزشی بینی خود را جراحی و انحراف آن را اصلاح کند، اما چند دقیقه...
سوءمدیریت در بیمه سلامت/هزینه های بدون حساب و کتاب
شنبه، 30 تیر 1397 - 16:24
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: سازمان بیمه سلامت به دلیل اینکه بتواند از محل هدفمندی یارانه ها سهم بیشتری بگیرد تعداد بیمه شده ها را بدون حساب و کتاب بالا برد.
برچیده شدن بساط پرستاران جعلی با صدور پروانه صلاحیت حرفه ای/نباید بذر ناامیدی پاشید
شنبه، 30 تیر 1397 - 14:20
عضو شورای عالی نظام پرستاری، یکی از مزایای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری را، برچیده شدن پرستاران قلابی عنوان کرد.
پیش‌بینی «طوفان» باید از ابتدای «طرح تحول سلامت» صورت می‌گرفت
شنبه، 30 تیر 1397 - 12:17
عضو انجمن ارتوپدی ایران گفت: باید دید مدیریت حوزه بهداشت و درمان کشور طی سال‌های گذشته برای پیشگیری از تکرار مجدد مشکلات ناشی از تحریم چه اقداماتی صورت داده است.
تعادلي بين كار و زندگی پرستاران وجود ندارد/ آسیب های شغل پرستاران
جمعه، 29 تیر 1397 - 10:05
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، نسبت به تبعات اجتماعی شغل شريف پرستاري و داشتن شيف هاي شب کاری و  گردشی و اضافه كاريهاي اجباري زندگي پرستاران را در معرض اسيب قرار داده است و بايد براي تعادل بخشيدن به اين عرصه مهم و حياتي فكري كرد. خاصه اينكه بيش از دو سوم پرستاران كشور خانم و بسياري از انهاداراي ف...
صفحه 6 از 231ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی