اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

گلایه پرستاران از انباشت مطالبات/ انتقاد از بی اعتنایی به اجرای تعرفه‌های پرستاری
جمعه، 12 مرداد 1397 - 11:05
رئیس نظام پرستاری قزوین، با انتقاد از عدم اجرای قانون تعرفه های پرستاری، گفت: مهم ترین چالش حوزه پرستاری، انباشت مطالبات است.
خدمات موازی مراقبین سلامت با پرستاری/شرح وظایف پرستاری مشخص نیست
پنجشنبه، 11 مرداد 1397 - 18:19
عضو شورای عالی نظام پرستاری، نسبت به آموزش نیروهای مراقبین سلامت انتقاد کرد و گفت: خدمات این رشته موازی با پرستاری است.
تربیت پرستار بیمارستانی خاتمه یافته است/ پرستاران نگران نباشند
پنجشنبه، 11 مرداد 1397 - 12:04
معاون پرستاری وزارت بهداشت، در واکنش به اعتراض جامعه پرستاری نسبت به کد رشته های پرستاری در آزمون سراسری، گفت: موضوع پرستار بیمارستانی را خاتمه یافته بدانید.
۵۰ درصد مردم دچار فقر مطلق شده اند/۶ میلیون تومان، نرخ خط فقر در تیر ماه
چهارشنبه، 10 مرداد 1397 - 17:10
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در یک سال اخیر فقر مطلق در کشور از ۱۲ درصد به ۵۰ درصد افزایش یافته است و نرخ خط فقر به نزدیک ۶ میلیون تومان رسیده است.
راهکار برون رفت از مشکلات پرستاری/روش های کلاسیک جواب نمی دهد
چهارشنبه، 10 مرداد 1397 - 15:46
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری، بر ضرورت استفاده از روش های نوین مدیریتی برای برون رفت از مشکلات و چالش های پرستاری تاکید کرد.
بیانیه جمعی از پرستاران خطاب به مردم ایران
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 13:28
جمعی از پرستاران در اعتراض به اجرا نشدن قانون تعرفه‌های پرستاری توسط وزارت بهداشت، خطاب به مردم بیانیه‌ای نوشته و از ایشان و مسئولان خواستند در تقاضای اجرای این قانون با ایشان همراه شوند.
ساماندهی حوزه پرستاری با ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای/ مدرک دانشگاهی تنها ملاک فعالیت پرستاران نباشد
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 08:12
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان‌ اینکه پرستاران نباید با هر سطحی از مهارت و تنها به دلیل داشتن مدرک دانشگاهی وارد مراکز درمانی شوند، ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای را ضروری دانست.
موازی کاری در ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای پرستاران / بروز تخلف در حوزه پرستاری نتیجه سیاست های غیرکارشناسی
ﺳﻪشنبه، 09 مرداد 1397 - 07:07
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ایجاد شورای هماهنگی صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای پرستاران در کنار فعالیت سازمان نظام پرستاری را نوعی موازی‌کاری دانست که زمینه بروز تخلف در این حوزه را فراهم می‌کند.
بلاتکلیفی سهام 1300 میلیارد تومانی وزارت بهداشت / صنعت دارو در اغما؛ وزارت بهداشت به‌دنبال پالایشگاه‌ نفت
دوشنبه، 08 مرداد 1397 - 16:48
در حالی که صنعت دارو در حالت اغما به سر می‌برد و نظام سلامت از کمبود بودجه در حال ورشکستگی است، وزارت بهداشت همچنان در یک حوزه غیر تخصصی و غیر مرتبط به عنوان بزرگترین سهام‌دار پالایشگاه اصفهان در حال فعالیت اقتصادی است.
عضو انجمن اقتصاد سلامت ایران: ریشه‌ بی‌پولی‌های نظام سلامت کجاست؟
دوشنبه، 08 مرداد 1397 - 15:50
چندین سال است که «پول»، کلید واژه نگرانی‌های حوزه سلامت شده؛ با اجرای طرح تحول سلامت و انجام کارهای برزمین مانده و قوانین اجرا نشده، این دغدغه وجود دارد که دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت تحت تاثیر بی‌پولی‌های این حوزه قرار گیرد.
پرستاران فراتر از شرح وظایف خدمات ارائه می دهند/ فرسودگی شغلی در حرفه پرستاری
یکشنبه، 07 مرداد 1397 - 23:53
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری، نسبت به شرح وظایف پرستاران در بیمارستان ها انتقاد کرد و گفت: بعضا، نیروهای پرستاری خدماتی ارائه می دهند که در شرح وظایف آنها تعریف نشده است.
ردپای رانت در تاسیس مراکز آموزش کمک بهیاری و پرستاری /  وزارت بهداشت برای نظارت و برخورد با موسسات رانتی اراده کافی ندارد
شنبه، 06 مرداد 1397 - 16:12
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تصریح کرد: افرادی با استفاده از رانت اقدام به تاسیس مراکز آموزشی با ارائه مدارک کمک بهیاری یا پرستاری می‌کنند و در نتیجه افراد بدون وجود بازار کار مشخصی وارد جامعه می‌شوند و باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. وزارت بهداشت برای نظارت و برخورد با موسسات رانتی اراده ...
دلخوری پرستاران از اضافه کاری های تحمیلی/ کمبود نیروی پرستاری جدی است
شنبه، 06 مرداد 1397 - 16:02
نایب رئیس نظام پرستاری تهران، یکی از علل نارضایتی در حرفه پرستاری را ، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز در مراکز درمانی کشور دانست.
مراقبین سلامت در همه کشورها پرستاران هستند/ زمینه جذب پرستاران فراهم شود
جمعه، 05 مرداد 1397 - 18:58
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مراقبین سلامت در همه کشورها پرستاران هستند، گفت: وزارت بهداشت نیروهای مختلفی را در مراکز بهداشتی و درمانی تربیت کرده است اما هیچکدام از آنها تا به حال نتوانسته‌اند مشکلات اصلی سلامت در جامعه را برطرف کنند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:  تربیت مراقب سلامت در تقابل با پرستاری قرار دارد
جمعه، 05 مرداد 1397 - 14:56
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ایجاد دوره کارشناسی تربیت مراقبین سلامت را مغایر با جایگاه پرستاری در کشور دانست.
صفحه 5 از 231ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی