اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

«مدینه فاضله» وعده‌ای که در راه است/ احترام به بیماران با هزینه‌های کمتر
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:54
وزیر بهداشت گفت: با توجه به شرایط کشور و مدل‌های اقتصادی دنیا، به دنبال استفاده از منابع غیردولتی داخلی و خارجی رفته‌ایم و به این ترتیب در آینده سه بخش بیمارستان در کشور خواهیم داشت.
 بازنشستگی در مشاغل زیان آور خواسته قانونی پرستاران است
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:36
نماینده قانونی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور خواسته قانونی وبرحق جامعه پرستاری کشور است.
روایت مرگ تلخ یک پرستار/وقتی «پزشک» بالای سر «بیمار» نمی آید
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:33
پرستار یکی از بیمارستان های همدان، به دلیل شدت بیماری که از چند ماه قبل گرفتار آن شده بود، در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت.
چگونه یک نویسنده ، یک کارگردان، یک تهیه کننده و .... می تواند این قدر نا آگاه بر یک حرفه بتازد
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:28
معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری کشور؛ در طی شبهای گذشته تعدادی از همکاران محترم پرستار برایم پیغام گذاشتند تا سریال در حال پخش (کشیک قلب ) را از شبکه ی یک ببینم.
ترک شغل پرستاران گزارش نمی شود/پرستارانی با ۲۵ نوبت شیف شب در ماه
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 15:18
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در حال حاضر در کشور حرفه پرجاذبه‌ای نیست؛ ترک از کار و فوت پرستاران به دلیل سختی این شغل به وفور وجود دارد اما گزارش نمی‌شود.
هیچ اراده‌ای برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در وزارت بهداشت وجود ندارد
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 11:11
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: پس از گذشت 9 سال از تصویب قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری هنوز هیچ اراده‌ای برای اجرای آن در وزارت بهداشت دیده نمی‌شود.
ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی/مردم نابرابری‌ را هر روز لمس می‌کنند
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 08:26
ایلنا: یک جامعه‌شناس با اشاره به ایجاد تنفر در جامعه با انتشار فیش‌های حقوقی میلیونی برخی مدیران گفت: مردم نابرابری‌های اجتماعی را در زندگی روزمره خود هر روز حس می‌کنند.
وجود سندروم کاهش بازدهی در پرستاران/ افزایش بار مراجعات و ایجاد تقاضاهای القایی
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1395 - 13:05
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری در حال حاضر در کشور حرفه پرجاذبه‌ای نیست؛ ترک از کار و فوت پرستاران به دلیل سختی این شغل به وفور وجود دارد اما گزارش نمی‌شود.
سرنوشت مبهم قانون«ام المطالبات»پرستاران/ انتظار پرستاری ۹ ساله شد
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1395 - 07:27
۹ سال از زمان تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که از آن به عنوان «ام المطالبات» پرستاران یاد می کنند، می گذرد. اما هنوز خبری از اجرایی شدن این قانون نیست، درحالی که ۲۰۰ هزار پرستار کشور با هزاران امید و آرزو، منتظر هستند این قانون اجرایی شود تا آنها هم به حقوق قانونی خودشان برسند.
قاضی سراج: گزارش حقوق‌های غیرمتعارف امروز به سران قوا ارسال می‌شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 16:45
به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، قاضی «سراج» طی سخنانی در مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبودزمان آسیایی با حضور معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد: گزارش سازمان بازرسی در رابطه با حقوق‌های غیرمتعارف امروز به سران سه قوه ارسال می‌شود. در این گزارش نام و...
حقوق‌های نجومی باعث افزایش فاصله طبقاتی و کاهش اعتماد مردم می‌شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 16:15
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه حقوق‌های نجومی باعث افزایش فاصله طبقاتی می‌شود، گفت: متاسفانه حقوق‌های نجومی که در حکم کارگزینی برخی دیده می‌شود، امر بسیار نامناسبی است و در این خصوص رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند که رسیدگی شود.
شروط تازه نظام پرستاری برای"سلامت‌یاران"
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 14:04
نظام پرستاری همچنان نگران ورود سلامت‌یاران هلال احمر به بیمارستان‌ها است و با وجود اینکه رییس کل این سازمان چند روز پیش اعلام کرد که از شکایت به کمیته بین‌المللی صلیب سرخ صرف نظر کرده، اما گویا خیال این سازمان هنوز آسوده نشده‌ است.
بررسی علل افزایش ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران در مجلس/ زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری فراهم شود
دوشنبه، 07 تیر 1395 - 13:53
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر ضرورت واکاوی علل رشد ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران در دو ماه ابتدایی امسال تاکید کرد و افزود: اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در جلوگیری از مهاجرت پرستاران ضروری است.
انتظار جامعه از دولت درباره حقوق های نجومی
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 20:04
معاون اول رییس جمهور با اشاره به دریافت‌کنندگان حقوق‌های غیرقانونی گفت: انتظار جامعه و افکار عمومی از دولت این است که پرداخت‌های غیرقانونی به خزانه بازگردانده و کسانی که در این زمینه مرتکب تخلف شده اند، عزل شوند.
دچار رودربایستی با رفقا هستیم/ آقای جهانگیری درنگ جایز نیست
یکشنبه، 06 تیر 1395 - 18:17
اما اکنون از جناب دکتر جهانگیری که ریاست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را عهده دار است، انتظار می‌رود که اگر در اندیشه «برخورد عبرت‌آموز» است که با‌شناختی که از ایشان داریم قطعاً اینگونه است لازم است تحقیقاً به هر مصداقی که رسیدند به فوریت روال قانونی برکناری را طی کنند که ...
صفحه 230 از 231ابتدا   قبلی   222  223  224  225  226  227  228  229  [230]  231  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی