اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

 دکتر خالد بیت سعید به عنوان رئیس شعبه خانه پرستار استان خوزستان منصوب گردید
شنبه، 26 تیر 1395 - 15:56
طبق ابلاغی از سوی رئیس کل خانه پرستار ، آقای دکتر خالد بیت سعید به عنوان رئیس شعبه خانه پرستار استان خوزستان منصوب گردید.
خشونت علیه پرستاران را محکوم کنید/ماجرای ضرب و شتم دو پرستار
شنبه، 26 تیر 1395 - 15:50
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، از نمایندگان خانه ملت خواست که در مقابل هتک حرمت و خشونت علیه پرستاران، واکنش نشان دهند و این قبیل رفتارها را محکوم کنند.
اظهارات رئیس سازمان نظام پرستاری مروج خشونت است/ مسئولان نظام پرستاری از مردم عذرخواهی کنند
شنبه، 26 تیر 1395 - 15:47
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهارات رئیس سازمان نظام پرستاری مبنی بر برخورد فیزیکی پرستاران با پزشکان را ترویج کننده خشونت خواند وگفت: به طور قطع این اظهارات در کمیسیون بهداشت بررسی و در صورت تایید با آن برخورد خواهد شد.
هزینه درمان سرپایی ۷۰ درصد بیشتر شده است
شنبه، 26 تیر 1395 - 07:24
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر علیجانی، اظهار داشت: ما فقط در بخش بستری در حال کمک کردن به مردم هستیم، در حالی که در بخش سرپایی ۷۰ درصد هزینه درمان از بخش خصوصی پرداخت می شود.
فشای حقوق مدیران دولتی
شنبه، 26 تیر 1395 - 07:17
مساله فیش‌های حقوقی باعث شد که مسوولان ضوابط جدیدی برای افزایش شفافیت در پرداخت‌ها اتخاذ کنند. یکی از واکنش‌ها تغییر مرز رازداری و افشای اطلاعات مدیران بوده است.
آقای ایوبی؛ در وزارت بهداشت همه پشت هم اند و هوای هم را دارند!
جمعه، 25 تیر 1395 - 22:41
جز جایگزینی تصویر پشت سر پدر توصیه‌ای نشنیدم... اساس کار نظام پزشکی ما بر «معرفت» است و اولین اولویت آن حفظ آبروی همکاران و بدنه نظام آن است. آنجا همه پشت هم‌اند و هوای هم را دارند. حتی اگر دست جراحی بلرزد و خطایی رخ دهد، باید برای حفظ جان بیمار و حفظ آبروی طبیب به یک میزان کوش...
حقوق‌های نامتعارف مدیران، سلامت روان مردم را بهم ریخته است
جمعه، 25 تیر 1395 - 16:11
ایلنا: رییس سازمان نظام روانشناسی گفت: انتشار فیش‌های ده‌ها میلیونی مدیران سلامت روان مردم را بهم ریخته است.
قائم مقام وزیر بهداشت: با دریافت کنندگان حقوق های نامتعارف برخورد می شود
جمعه، 25 تیر 1395 - 16:03
رشت - ایرنا - قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با دریافت کنندگان حقوق های نامتعارف برخورد قانونی می شود.
آیا عدم کنترل درامدها در کشور ما ناشی از عدم خواست دولتمردان نبوده و نمی باشد؟!
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 10:39
متاسفانه علی رغم افزایش های غیر منطقی تعرفه ها در قابل طرح تحول سلامت ، پدیده زشت زیرمیزی همچنان رواج داشته و طرح تحول و افزایش غیر معقول تعرفه ها در دو سال اخیر نیز نتوانست جلوی این پدیده را بگیرد و فقط بخش قابل توجهی از درآمد عمومی بیت المال از محل هدفمندی یارانه ها و درصدی از مالیات بر ارزش افزود...
استقبال مجلس از لایحه اصلاح نظام پرداخت حقوق و دستمزد
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 10:34
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه نباید ویژه خواری را محدود به حقوق های غیرمتعارف بدانیم، گفت: باید با نظارت دقیق جلوی هر گونه فسادی را بگیریم.
چگونگی گزارش برخوردهای تُند و خطای پرستاری / پرستاران مانع خطای پزشکان
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 10:18
رئیس سازمان نظام پرستاری با تشریح چگونگی گزارش برخورد و خطای پرستاری در بیمارستان‌ها گفت: تاکنون خطای پرستاری که باعث فوت و قطع عضو بیمار شود بسیار نادر بوده زیرا پرستاران به شخصه در کاهش خطا به پزشکان نیز کمک می‌کنند.
ماجرای جراح ارتوپدی که پول عمل نکرده و پروتز نگذاشته را از بیماران می‌گرفت
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 10:07
دکتر محمدحسین میردهقان در گفتگو با ایسنا در این باره گفت: به دنبال گزارشی درباره عدم تعبیه پروتز توسط یک جراح ارتوپد در یک بیمارستان در شهر تهران، به استحضار می‌رسانیم که این جراحی در یک بیمارستان غیردانشگاهی و وابسته به یکی از نهادهای عمومی غیردولتی انجام شده است.
مهمترین مشکلات پرستاران از زبان مسوولان
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 09:54
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: اگر حق پرستاران براساس قانون ارتقای بهره‌وری و کاهش ساعت کار ارائه شود و وزارت بهداشت پیگیر حقوق پرستاران از جمله قانون تعرفه ‌گذاری خدمات پرستاری باشد، حتم بدانید بخش عمه ای از مشکلات حل می شود.
طرح تحول سلامت خلاف قانون است
چهارشنبه، 23 تیر 1395 - 18:40
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت به اسم طرح تحول پرداخت از جیب مردم در بیمارستان‌های دولتی را کاهش داد اما اشکال اصلی خلاف قانون بودن نحوه اجرای طرح است. مسئولین وزارت بهداشت باید در حدود قانون عمل می‌کردند.
آمارهای ضد و نقيض مصدومان حادثه نوشهر/ چهار مصدوم سر صحنه درمان شدند
چهارشنبه، 23 تیر 1395 - 16:57
حادثه واژگوني يك دستگاه ون حامل سربازان نيروي دريايي ارتش ، در كل ١٢ نفر مصدوم داشته كه چهار نفر آنها در محل درمان شدند.پنج نفر از سربازان تاكنون مرخص شده اند و دو نفر آنها در مراكز درماني جان خود را از دست دادند.
صفحه 225 از 231ابتدا   قبلی   220  221  222  223  224  [225]  226  227  228  229  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی