اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

مردم پیش از دولت یازدهم کف زمین زایمان می‌کردند
شنبه، 02 مرداد 1395 - 16:04
وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات انجام‌شده دولت یازدهم در خصوص افزایش تخت‌های بیمارستانی در استان البرز گفت: واقعا موقعی که ما آمدیم، مردم کف زمین زایمان می‌کردند.
مجلس پیگیر ساماندهی شکاف دریافتی برخی پزشکان با جامعه پرستاری است
شنبه، 02 مرداد 1395 - 14:37
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود شکاف میان جامعه پزشکی و پرستاری در نظام پرداخت گفت: مجلس در ساماندهی فاصله حقوق های نجومی برخی پزشکان با جامعه پرستاری تردیدی ندارد.
آمادگی کمیسیون اصل نود برای بررسی شکاف پرداختی‌های جامعه پزشکی با پرستاری
شنبه، 02 مرداد 1395 - 14:32
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات رییس مجلس مبنی بر پیگیری حقوق های نجومی درکمیسیون اصل نود و پیشنهاد به جامعه پرستاری برای ارایه آمارهای خود به این کمیسیون برای کنترل حقوق‌های حوزه سلامت، گفت: کمیسیون ...
خروج نخبگان رشته فیزیوتراپی از ایران/ نیازمند ایجاد معاونت توانبخشی در وزارت بهداشت هستیم
شنبه، 02 مرداد 1395 - 14:09
مشاور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به این که مجموعه خدمات توان‌بخشی در کشور مورد بی‌مهری مسئولان قرار گرفته است، گفت: با تشکیل یک معاونت توان‌بخشی در وزارت بهداشت می‌توان نظریات همکاران را جهت رفع معضلات و مشکلات منعکس کرد.
 دلایل تعطیلی خانه سلامت در بیمارستان رسول اکرم(ص)/ مانع تراشی‌ها و مقاومت‌های موجود در بدنه پرستاری
پنجشنبه، 31 تیر 1395 - 16:46
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به دلایل تعطیلی خانه سلامت در بیمارستان رسول اکرم(ص) گفت: فعالیت سلامت‌یاران فقط از ساعت ۸ تا ۱۴ است و این افراد هیچ مسئولیتی برای ارائه خدمات به‌صورت شبانه روزی ندارند.
دست به گریبانی پزشکان تازه کار با چالش های پرشمار اشتغال
پنجشنبه، 31 تیر 1395 - 16:42
تهران- ایرنا- مشکل های زیربنایی در ساختار بهداشت و درمان کشور و همچنین وجود قوانین غیرروزآمد و اجرای طرح های غیرکارشناسی طی سال های گذشته باعث شده کم اشتغالی و بیکاری میان دانش آموختگان پزشکی، به ویژه پزشکان جوان عمومی به معضلی جدی تبدیل شود؛ معضلی که رفع آن در گروی دگرگونی های زیربنایی در نظام سلام...
 پروژه تبرئه پزشکان معالج کیارستمی آغاز شده؟
پنجشنبه، 31 تیر 1395 - 16:33
در حالی که این روزها مهم‌ترین بحث سینمای ایران روشن شدن ابعاد پرونده پزشکی عباس کیارستمی است، جامعه پزشکی و سینمایی به شدیدترین شکل ممکن در مقابل هم قرار گرفته‌اند.
تنزل جایگاه پرستاری درساختار جدید وزارت بهداشت / اختیارات پرستاری محدود شده است
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 18:38
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور از تنزل جایگاه پرستاری در معاونت پرستاری وزارت بهداشت به شدت گلایه کرد و گفت: به رغم ادعای دوستان مبنی بر ارتقای جایگاه پرستاری اما باید اذعان داشت اختیارات پرستاری در سطح مدیریت بیمارستان ها و دانشگاه ها محدود شده است.
جزئیات فوت بیمار 41 ساله در بیمارستان امام
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 18:32
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در حال حاضر جسد بیمار جهت کالبدشکافی به پزشکی قانونی ارسال شده و پرونده بیمار نیز در آن سازمان در حال بررسی است؛ ما منتظر نتایج بررسی‌های انجام شده در پزشکی قانونی هستیم.
ادامه طرح تحول سلامت بستگی به تصمیمات مجلس دارد
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 18:18
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه جلسه مشترک کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اظهار داشت: نظارت کارشناسی شده نمایندگان در ادامه اجرای طرح تحول سلامت به ویژه در رعایت حقوق مردم و عدالت در دسترسی به خدمات حوزه سلامت اعمال خواهد شد.
مناظره درباره فیش های حقوقی: احمدی نژاد «اشتباهی» بود/ کسی که به دنبال پول می رود، را اعدام کنید
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 18:10
اقتصاد > اقتصاد سیاسی - «پدیده فیش های حقوقی غیرمتعارف از کجا شکل گرفت؟» این سوالی است که در مناظره خبرگزاری خبرآنلاین مورد بررسی قرار گرفته است.
بلاتکلیفی ۸ ساله بازنشستگان
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 10:34
بهمن‌ماه سال گذشته، آخرین تجمع‌شان بود، تجمعی بزرگ در خیابان آزادی؛ درست مقابل ساختمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیخ گوش وزیر. پیگیری‌شان نتیجه‌ای نداد، مجلس دهم که روی کار آمد، بار دیگر پیگیری‌هایشان را از سر گرفتند.
 نقدی بر پرداخت های نامتعارف بهداشتی- درمانی
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 00:08
عدم تعادل اقتصادی در مجموعه ای مهم همچون وزارت بهداشت می تواند آسب های جدی و خطرناکی را به بار آورد. مسئولیت سلامت، مراقبت و برخورداری از بالاترین سطح خدمات مراقبتی و بهداشتی-درمانی جامعه وظیفه ی خطیری است که بایستی به جد مورد توجه قرار گیرد.
نارضایتی 98 درصدی پرستاران از عملکرد وزارت بهداشت
ﺳﻪشنبه، 29 تیر 1395 - 20:37
«مهاجرت پ...» در موتور جستجوگر گوگل کاربر اینترنتی را با تعداد بالای پیشنهادهای مهاجرت پرستاران به کشورهای مختلف مواجه می‌کند. این مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا، ترکیه، استرالیا و آمریکا بیشتر از همه دیده می‌شود. مسئله مهاجرت پرستاران داخلی به باقی کشورها چند وقتی است که موضو...
سپردن سلامت مردم به کمک پرستاران خطرناک است
ﺳﻪشنبه، 29 تیر 1395 - 15:45
سلامت نیوز:عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: دوره‌های یک‌ساله برای افرادی طراحی شده که به عنوان کمک‌پرستار به بیمارستان‌ها و حتی منازل بروند و خدمات یک کارشناس پرستاری را ارائه دهند که این خیانت به مردم بوده و بسیار خطرناک است. سلامت نیوز: س
صفحه 223 از 231ابتدا   قبلی   218  219  220  221  222  [223]  224  225  226  227  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی