اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

طرح تخلفات حرفه ای پزشکی در دادگاه های عمومی حیرت آور است / نظر وزیربهداشت یک نظر شخصی است / ما ایجاد زاویه بین جامعه پزشکی و وزارت بهداشت را به صلاح پزشکی مملکت نمی‌دانیم
ﺳﻪشنبه، 06 شهریور 1397 - 10:29
رئیس نظام پزشکی: مطرح کردن این مسئله مهم که تخلفات حرفه‌ای پزشکان هم می‌بایست در دادگاه‌های عمومی مطرح شوند به عنوان یک نظریه فردی از یک شخصیت حقیقی قابل طرح است، ولی از طرف وزیر محترم بهداشت که مسئول مسائل بخش سلامت و واسطه جامعه پزشکی با دولت کریمه است بسیار تعجب‌آور و سئوال بر...
اعتراض جامعه فیزیوتراپی به الحاقیه بیمه نیروهای مسلح
دوشنبه، 05 شهریور 1397 - 16:57
بیمه نیروهای مسلح از تیر ماه امسال، الحاقیه ای را برای مراکز طرف قرارداد فیزیوتراپی در سطح کشور در نظر گرفته که مورد اعتراض گسترده انجمن و جامعه فیزیوتراپی قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی / شستا 50 هزار میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری می کند
دوشنبه، 05 شهریور 1397 - 16:40
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: این شرکت درحال سرمایه گذاری در بخش های مختلف در داخل کشور به مبلغ 50 هزار میلیارد تومان است که چهار هزار میلیارد تومان آن را آورده این شرکت شامل می شود.
سرمایه‌گذاری مبهم وزارت بهداشت در سینما/ این جشنواره «سلامت» است؟
دوشنبه، 05 شهریور 1397 - 10:31
جشنواره فیلم «سلامت» در حالی سومین دوره برگزاری خود را پشت‌سر می‌گذارد که اهداف و دستاوردهای آن جدی‌تر از قبل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
دانشگاه هاي علوم پزشكي نبايد مطالبات معوقه را به صورت اوراق بهادار پرداخت كنند
یکشنبه، 04 شهریور 1397 - 15:49
در پي انتشار خبري مبني بر پيشنهاد پرداخت مطالبات معوقه پرستاران و پزشكان اروميه اي به صورت اوراق بهادار، معاونت درمان وزارت بهداشت بلافاصله نامه اي صادر و در آن بر ممانعت دانشگاه هاي علوم پزشكي از اين كار تاكيد كرد.
قصور وزارت بهداشت در اجرای قوانین پرستاری
یکشنبه، 04 شهریور 1397 - 13:46
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اجرا نشدن قانون ارتقای بهره وری نیروهای بالینی نظام سلامت را متوجه مجری قانون و وزارت بهداشت دانست.
متن کامل پیش نویس «لایحه جامع شفافیت» منتشر شد
یکشنبه، 04 شهریور 1397 - 11:24
متن کامل پیش نویس لایحه جامع شفافیت که توسط مرکز بررسی های استراتژیک و معاونت حقوقی ریاست جمهوری تدوین شده است، منتشر شد.
افزایش سهم ۵هزار میلیاردی حوزه سلامت از مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار مجلس/تامین سلامت مردم وظیفه اصلی حاکمیت است
شنبه، 03 شهریور 1397 - 14:45
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با تاکید بر اینکه تامین سلامت و امنیت عمومی وظیفه اصلی حاکمیت است از تلاش مجلس برای افزایش سهم حوزه سلامت از مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.
انتقاد سازمان نظام پرستاری از ایجاد رشته «مراقبت سلامت»
شنبه، 03 شهریور 1397 - 14:39
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری با انتقاد از ایجاد رشته «مراقبت سلامت» گفت : برای ایجاد این رشته دانشگاهی نظر سازمان نظام پرستاری اخذ نشده است و ایجاد آن موجب تنش میان جامعه دانشجویان پرستاری شده است.
تاثیرات مخرب دوره دوساله سربازی برای پزشکان!!! / زمان و علمشان را از دست می‌دهند
شنبه، 03 شهریور 1397 - 11:29
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به تاثیرات مخرب دوره دوساله سربازی برای پزشکان، گفت: در این دو سالی که پزشکان دوره خدمت وظیفه را در پادگان‌ها می‌گذرانند زمان و علمشان از دست می‌دهند چرا که نمی‌توانند دانش خود را به روز نگه دارند.
توزیع ۳۰۰۰ میلیارد اسناد خزانه میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور
پنجشنبه، 01 شهریور 1397 - 08:43
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای اولین بار در سال ۹۷ میزان۳۰۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه برای پرداخت به ارائه ‌دهندگان خدمت بین دانشگاه‌های علوم پزشکی توزیع می‌شود
 حاشیه روی ممنوع؛ مصلح باشید / به بهانه روز پزشک و دفاع از جامعه پزشکی
چهارشنبه، 31 مرداد 1397 - 17:23
ارایه خدمت کالاست چه طبابت باشد چه سبزی فروختن، اینجا بحث اقتصادی عمل و پاداش خدمت مطرح است نه خود عمل.پس مقایسه اینکه فلان پزشک کارتخوان ندارد ولی فلان میوه فروش دارد اصلا توهین محسوب نمی شود بلکه یک تلنگری ست که لازم است گفته شود تا تفاوت رفتارها عیان گردد؛ ما در قانون نظام سلامت هم داریم و واژه خ...
بیمارستان‌های خصوصی در آستانه ورشکستگی/ با پزشکان جوان همچون برده رفتار می‌شود
ﺳﻪشنبه، 30 مرداد 1397 - 15:37
رئیس سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه پزشکان جوان تحت فشار هستند و تمام عمر آنها در طرح می‌گذرد، گفت:‌ با آنها همچون برده رفتار می‌شود و به نظرم انجام یکبار طرح کافی است.
وزیر بهداشت: تعرفه ها را قبول نداریم/بزرگ ترین اشتباه در طرح تحول سلامت
ﺳﻪشنبه، 30 مرداد 1397 - 11:03
وزیر بهداشت، با اشاره به مشکلات بخش خصوصی در تامین هزینه های بیمارستانی، گفت: تعرفه های هیات وزیران را قبول نداریم.
درمان مسئولان درخارج از کشور توجیه ندارد/پزشکان هزینه تراشی نکنند
دوشنبه، 29 مرداد 1397 - 13:12
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی، دلایل مسئولان رده بالا برای درمان در خارج از کشور را تایید نکرد و گفت: درمان مسئولان در خارج از کشور، توجیه ندارد.
صفحه 2 از 231ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی