شنبه 10 شهریور 1397
تعداد بازدید: 185
تعداد نظرات: 0

شیفت های فشرده مانع از حضور پرستاران در دوره های بازآموزی می شود

شیفت های فشرده مانع از حضور پرستاران در دوره های بازآموزی می شود

برگزاری دوره های باز آموزی نیاز جدی تمامی پرستاران در همه جای دنیاست. چراکه خدمت رسانی شایسته به بیماران و ارائه خدمات مراقبتیِ با کیفیت نیازمند به روز بودن اطلاعات و آموخته های پرستاران است.برگزاری دوره های باز آموزی نیاز جدی تمامی پرستاران در همه جای دنیاست. چراکه خدمت رسانی شایسته به بیماران و ارائه خدمات مراقبتیِ با کیفیت نیازمند به روز بودن اطلاعات و آموخته های پرستاران است.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، سارا احمدی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بند انزلی، در رابطه با برگزاری دوره های بازآموزی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: متاسفانه با وجود اهمیت بسیار بالای دوره های بازآموزی برای پرستاران، به دلیل مشکلاتی نظیر کمبود نیرو، شیفت های فشرده، اضافه کارهای اجباری و عدم تخصیص مرخصیِ همکاران، شرکت در دوره های باز آموزی بسیار مشکل است.

وی ادامه داد: با وجود شرایط ذکر شده و نیز اختصاص امتیاز های پایین برای شرکت در دوره ها، انگیزه همکاران بسیار کاهش پیدا کرده و گاهاً  شاهد عدم استقبال از برخی دوره های باز آموزی هستیم.

احمدی در پایان با تاکید بر این که بایستی دوره های باز آموزی در هر منطقه ای متناسب با نیازهای بومی آن منطقه برگزار شود اظهار داشت: امیدواریم با تسهیل شرایط همکاران برای حضور در دوره های بازآموزی شاهد بالاتر رفتن اطلاعات ایشان در زمینه بیماری های بومی و فصلی و نیز ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران باشیم.

تصاویر
  • شیفت های فشرده مانع از حضور پرستاران در دوره های بازآموزی می شود
دی ان ان فارسی , مرجع دات نت نیوک فارسی