اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

دستورالعمل خرید خدمات گروه پرستاری در بیمارستان ها ابلاغ شد
دوشنبه، 02 مرداد 1396 - 15:52
معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستورالعمل خرید خدمات گروه پرستاری در بیمارستان ها و مراکز آموزشی و درمانی را ابلاغ کرد.
ماجرای دریافت پول نقد از بیماران بستری/وضعیت طرح تحول سلامت
دوشنبه، 02 مرداد 1396 - 20:50
سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به اخباری مبنی بر دریافت وجه نقد از بیماران در بیمارستان‌های دولتی و تحت پوشش وزارت بهداشت، توضیحاتی ارائه داد.
اطلاعات 11 هزار پرستار بیکار را به وزارت بهداشت نخواهیم داد/ اعتمادی وجود ندارد
دوشنبه، 02 مرداد 1396 - 17:47
دبیرکل خانه پرستار گفت: آمار خصوصی پرستاران را به دلیل نداشتن اعتماد به وزارت بهداشت، در اختیار آنها قرار نخواهیم داد اما در هر بیمارستان کشور به جز تهران هر تعداد نیروی پرستار می‌خواهند به ما اعلام کنند و ما پرستاران را به آنها معرفی خواهیم کرد.
برای ادای حق الناس انتخابات نظام پزشکی را تکرار کنند/ نظام پزشکی کارآمدی نداریم
دوشنبه، 02 مرداد 1396 - 08:21
عضو شورای مرکزی سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه از نظر بسیاری از پزشکان لغو الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی حق الناسی است که ضایع شده، گفت: به نظر بنده مسئولین باید ضمن عذرخواهی از جامعه پزشکی برای ادای حق الناس انتخابات را تکرار کنند.
ادعای سازمان برنامه و بودجه در تامین پول طرح تحول سلامت
دوشنبه، 02 مرداد 1396 - 08:18
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه تاکید دارد به جای ۱۰ درصد هدفمندی یارانه ها موارد دیگری را به وزارت بهداشت اختصاص داده است.
نقد وزیراسبق بر بحران مالی نظام سلامت/ از فردمحوری خودداری شود
یکشنبه، 01 مرداد 1396 - 12:28
وزیر اسبق بهداشت گفت: امیدواریم از اتفاقات چهار سال گذشته درس کافی گرفته شود و در چهار سال پیش‌رو روندی را شاهد باشیم که شیرینی افزایش اعتبار را به یک شیرینی ماندگار تبدیل کند.
 اختلاف میان دریافتی پزشک و پرستار قابل توجه است/از صدا و سیما متشکرم که برنامه در حاشیه پزشکی را جمع کرد
یکشنبه، 01 مرداد 1396 - 10:34
البته بی عدالتی بین رشته ای ایجاد شده و لذا بهم زدن این سیستم سخت است و این جزماموریت های ما نبوده است، در حوزه پزشکی کوچکترین تصمیم سبب ایجاد مدعی می شود.
اسامی منتخبین انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد
یکشنبه، 01 مرداد 1396 - 10:23
اسامی منتخبین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در تهران اعلام شد.
نظام پرستاری کشور خواستار لغو ابلاغیه ۲۳ اردیبهشت توسط وزیر بهداشت
شنبه، 31 تیر 1396 - 13:58
شریفی‌مقدم با بیان این‌که ما لغو آیین‌نامه را خواستاریم، افزود: البته در این نشست معاون پارلمانی وزیر بهداشت عنوان کردند که در جلسه ۱۸ تیرماه بر آیین‌نامه اصفهان تأکید شده و هر ابلاغیه و مکاتبه‌ای از پس از آن از درجه اعتبار ساقط و بلااثر است.وی یادآور شد: اما بنده عنوان کردم...
نارضایتی ماماها و پرستاران از طرح تحول/ نقدهای منصفانه را بپذیرید
شنبه، 31 تیر 1396 - 13:54
ناهید خداکرمی رئیس انجمن مامایی ایران در گفتگو با مهر گفت: دولت یازدهم طرحی را به عنوان طرح تحول سلامت شروع کرد که سبب افزایش دسترسی مردم به خدمات شده است ولی از طرفی دولت را با یک چالش بزرگ به اسم کمبود منابع روبروکرده، خصوصاً اینکه سازمانهای بیمه‌ای دچار مشکلات حاد شده‌اند و این برمیگردد...
 چرا باید به پرستاری50 سال قبل بازگردیم؟
شنبه، 31 تیر 1396 - 12:35
دکترسید رضا مظلوم نائب رئیس شورای عالی نظام پرستاری: انتقاد ما این است که بیمارستان محیط آموزشی است و نه متولی آموزش، لذا نمی تواند فضایی برای آموزش باشد بلکه باید به کمک آموزش بیاید.
تربیت پرستار در بیمارستان اشتباه است/ نگران انحراف از آیین نامه اصفهان هستیم
شنبه، 31 تیر 1396 - 10:05
در میزگرد نقد و بررسی برنامه پرستاری وزارت بهداشت تاکید شد؛ تربیت پرستار در بیمارستان اشتباه است/ نگران انحراف از آیین نامه اصفهان هستیم میزگرد  نقد و بررسی «برنامه جدید وزارت بهداشت جهت افزایش جذب دانشجوی پرستاری» با حضور «مسئولین نهادهای صنفی و علمی جامعه پرستاری و نمایندگ...
کارنامه مردودی وزارت بهداشت در انتخابات نظام پزشکی
شنبه، 31 تیر 1396 - 10:18
هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور، با همه هیاهوی رسانه‌ای که داشت، نمی‌تواند نمره قبولی بگیرد؛ زیرا دچار ضعف‌هایی بود که قبلا برخی چهره‌ها، آنها را هشدار داده بودند.
از توقف رأی‌گیری الکترونیک تا نبود ضمانت آرا/ تمهیداتی که وزارت بهداشت در نظر نگرفت
جمعه، 30 تیر 1396 - 16:55
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزرای فارس، هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی صبح امروز آغاز شد که پیش از این اعلام شده بود این انتخابات به صورت حضوری در 200 حوزه انتخابیه و به صورت الکترونیک در سامانه اینترنتی انجام می‌شود، ولی متأسفانه به دلیل بروز مشکلات در این سامانه تنها ساعتی پس ا...
توافق بر سر روند آموزش پرستار/ تشکیل کارگروه مشترک
جمعه، 30 تیر 1396 - 16:50
به گزارش خبرگزاری مهر، حیدرعلی عابدی با بیان اینکه برای رفع مشکلات میان وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری نشستی را با این دو مجموعه در مجلس برگزار کردیم، گفت: بنا به درخواست سازمان نظام پرستاری سه شنبه هفته گذشته نشست مشترکی را با مسئولان وزارت بهداشت و شورای عالی نظام پرستاری مانند معاونت پرستاری،...
صفحه 1 از 129ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد