اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

موضع نامزدهای ریاست‌جمهوری در مورد جلوگیری از حقوق‌های نجومی
ﺳﻪشنبه، 05 اردیبهشت 1396 - 11:00
در حالی دیدگاه اکثر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران همچنان نامشخص است که پایان کابوس حقوقی نجومی در گرو اجرای این ماده است.
انتصاب وزیر بهداشتی بی‌طرف و فاقد منفعت مادی در سیستم سلامت خواسته جامعه پرستاری کشور
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 15:37
عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور عنوان کرد: انتصاب وزیر بهداشتی بی‌طرف و فاقد منفعت مادی در سیستم سلامت خواسته جامعه پرستاری کشور عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور انتصاب وزیر بهداشتی بی‌طرف و فاقد نفع در سیستم سلامت کشور را انتظار و خواسته جامعه پرستاری کشور دانست و در ادامه از راه‌ان...
پرستاران تعیین کننده ترین قشر حوزه سلامت درانتخابات
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 17:34
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آمل عنوان کرد: پرستاران تعیین کننده ترین قشر در انتخابات رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آمل گفت: براساس تعداد پرستاران می توان گفت که پرستاران تعیین کننده ترین قشر در انتخابات به شمار می روند.
ارتقاء حرفه پرستاری از طریق ورود پرستاران به جایگاه های سیاسی
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 13:31
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: ارتقاء حرفه پرستاری از طریق ورود پرستاران به جایگاه های سیاسی عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با ورود پرستاران به جایگاه های اجتماعی و سیاسی حرفه پرستاری ارتقاء خواهد یافت و دید مردم نسبت به این شغل تغییر خواهد کرد.
بلعیدن منابع سلامت، پیامد عدم اجرای پزشک خانواده/ نواقص اجرای پایلوت نظام ارجاع باید شناسایی شود
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 17:15
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه عدم اجرای پزشک خانواده به منجر به بلعیدن منابع سلامت می شود، گفت: بهترین روش آن است که منابع اجرای سیستم ارجاع مدیریت شود.
وزارت بهداشت به فشار کاری پرستاران توجه کند
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 15:01
عضو پرستارکمیسیون بهداشت و درمان مجلس: گسترش پزشک خانواده(family doctor) و نیروی پرستار در سطح جامعه باید مورد توجه قرار گیرد همچنین باید سیستمی برای مراقبت های بیماران در منزل تعریف شود.
اما و اگرهای هاشمی برای ماندن در کابینه دوازدهم
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 11:27
وزیر بهداشت در حالی تصمیم‌گیری در خصوص ماندن در پست وزارت در دولت دوازدهم را به بعد از اعلام نتایج انتخابات موکول کرد که سال گذشته در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها گفته بود حتی در صورتی که روحانی رئیس‌جمهور باشد وزیر نخواهم شد.
پرستاران: وزیر غیر پزشک می‌خواهیم
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 08:16
در فاصله کمتر از چند هفته مانده به انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم، کمپين نه به وزير پزشک با بيش از سه هزار عضو در فضاي مجازي به راه افتاده تا مطالبات بر زمين‌مانده جامعه پرستاري کشور را به گوش مسئولان برساند. فعالان پرستاري با راه‌اندازي اين کمپين در فضاي مجازي خواهان رياست يک غيرپزشک ...
طرح تحول سلامت یکی از طرح‌های خوب بود اما مشکلاتی برای بیمه‌ها به‌وجود آورد
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 16:49
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:  گاهی پزشکان هزینه‌های هنگفتی را بر بیمه‌ها تحمیل می‌کنند در حالی که اگر مدیریت شود پوشش خدماتی به بهترین نحو ساماندهی می‌شود.
شعار مبارزه با فساد عوام فریبی است
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 15:32
یکی از مشکلات اساسی که در این چند سال کشور به شدت با آن مواجه شده است، پدیده فساد گسترده اداری و مالی است که هر از چند گاهی اخباری پیرامون آن منتشر می شود، از اختلاس های چند هزار میلیارد تومانی گرفته، تا حقوق ها و املاک نجومی، وام های میلیاردی بدون وثیقه، سوء استفاده از موقعیت و جایگاه و ... همگی نش...
پیش‌بینی من مثل پیش‌بینی‌های شما گاهی اشتباه می‌شود.
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 16:09
وی در ادامه این سوال که شما قبلاً گفته بودید آقای جهانگیری وارد عرصه انتخابات نمی‌شود، گفت: پیش‌بینی من مثل پیش‌بینی‌های شما گاهی اشتباه می‌شود.
ضربه طرح تحول به بخش خصوصی/ از تولیدات داخلی استفاده نمی‌شود
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 14:04
رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی گفت: هم اکنون بخشنامه‌ای از سمت دولت مبنی بر اینکه بخش‌های آزمایشگاهی دولتی ملزم به استفاده از تولیدات داخلی هستند، صادر شده است اما در عمل این موضوع اجرا نمی‌شود.
پرستاران نیروهای تاثیر گذار در سلامتی مردم / طبق آمار بهداشت جهانی 28 میلیون نفر نیروی پرستاری لازم است
شنبه، 02 اردیبهشت 1396 - 08:08
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد:  پرستاران نیروهای تاثیر گذار در سلامتی مردم / طبق آمار بهداشت جهانی 28 میلیون نفر نیروی پرستاری لازم است قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: در دنیا اعتقاد بر این است که مهترین ابزار های سلامتی پرستاران هستند به این معنی که پرستاران به عنوان ن...
از پرستاری و طبابت تا رانندگی با لباس روحانیت
شنبه، 02 اردیبهشت 1396 - 11:00
تعدادی از طلاب حوزه علمیه قم علاوه بر تحصیل علوم دینی به فعالیت‌های دیگری نیز مشغول هستند که آن را همچون طلبگی خدمت به خلق و جامعه می‌دانند.
مدیریت نامناسب طرح تحول سلامت طی ۴ سال
شنبه، 02 اردیبهشت 1396 - 10:01
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر با بیان این‌که با اجرای این طرح پرداخت از جیب کاهش یافت اما از سوی دیگر میزان تعرفه‌های پزشکی چندین برابر شد، خاطرنشان کرد: از این‌رو این کاهش از جیب تأثیر چندانی نداشت.
صفحه 1 از 99ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد