اخبار -پرستاری - پرستار -پرستاران-خانه پرستار - دبیرکل خانه پرستار -محمد شریفی مقدم - پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار - نظام پرستاری-صلاحیت حرفه ای - تعرفه گذاری - خدمات پرستاری - وزارت بهداشت -مجلس شورای اسلامی - خانه ملت - حقوق پرستاران - دولت - فیشهای نجومی - عدالت - تبعیض -

تهران روی "گسل"/شرایط نامطلوب ساختمانی در بیمارستان‌های تهران
جمعه، 26 آبان 1396 - 21:15
معاون اجتماعی وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت نامطلوب سازه‌ای در بیمارستان‌های تهران، گفت: شهر تهران بر روی گسل‌های متفاوت زلزله قرار دارد و حوادث طبیعی و غیرطبیعی زیادی آن را تهدید می‌کند؛ این درحالیست که بیمارستان‌های ما از نظر وضعیت ساخت‌وساز، شرایط خوبی ندارد.
بیش از ۱۰۰۰ نفر جان‌باختند؛ اینجا قیامت است/ به روستای «قلمه‌ذهاب» و «بیامه‌علیا» کمکی نرسید/ فوت ۲۵۰ نفر در مسکن‌های مهر/ کُردیم و غیرت داریم
پنجشنبه، 25 آبان 1396 - 03:17
نماینده مردم کرمانشاه با انتقاد از مدیرات بحران در مناطق زلزله زده گفت:به روستای قلمه‌ذهاب و بیامه‌علیا هیچ کمکی نرسیده است و بیش از هزار نفر تا الان جانباختند.
انتظار مجلس از شهرداری و استانداری تهران برای مقاوم‌سازی بیمارستان‌ها/ نگرانی مدیریت بحران در پایتخت وجود ندارد
پنجشنبه، 25 آبان 1396 - 05:54
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: استانداری و شهرداری باید برای مقاوم‌سازی بیمارستان‌ها وارد عمل شوند؛ هم‌اکنون در تهران 173 بیمارستان وجود دارد.
استیضاح وزیر بخاطر عدم تشکیل صندوق حق درمان کارگران
پنجشنبه، 25 آبان 1396 - 05:02
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: عدم تشکیل صندوق واریز حق درمان کارگران تامین اجتماعی، وزیر رفاه را در مسیر استیضاح قرار می دهد.
مجلس نگران طرح تحول سلامت است/ دولت پاسخگو باشد
پنجشنبه، 25 آبان 1396 - 04:19
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: ما هیچ منابع پایداری برای نظام سلامت تعریف نکرده ایم.
چرا از حوادث گذشته عبرت نمی گیریم
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 18:03
حضور این ادمهای بی تجربه با دهها همراه دیگر در پروازهای ورودی به کرمانشاه عملا فرصت را از امداگران درمانی ، پزشکان و پرستاران داوطلب سلب می کند در ساعات اولیه این حوادث به سگ های زنده یاب نیاز است نه مدیران کت و شلواری بی خاصیت، به تیم های پزشکی ، امدادگران و ناجیان نیاز است نه پیرمردهای گوشی به دست
تشکیل کارگروه های تخصصی با هدف رسیدن به اجماع برای حل مشکلات پرستاران
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 12:52
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور ، ایده تشکیل کارگروه های تخصصی در معاونت پرستاری را در راستای حل مشکلات جامعه پرستاری موثر  دانست و گفت: امیدواریم در این کارگروه ها با  حضور نماینده سازمان نظام پرستاری و نظر جمع به راهکارهایی در جهت حل مشکلات پرستاران دست یابیم.
ضرورت تثبیت جایگاه معاونت پرستاری در دانشگاه های علوم پزشکی / توجه به امنیت شغلی پرستاران
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 10:55
رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، بر ضرورت تثبت جایگاه معاونت پرستاری در دانشگاه های علوم پزکی کشور تاکید کرد.
حال بد بیمارستان‌ها و بودجه‌هایی که همیشه کم می‌آید
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 12:01
عضو بورد سلامت در بلایای وزرات بهداشت با اشاره به بروز زلزله در غرب کشور و تخریب سه بیمارستان در مناطق زلزله‌زده، برخی مشکلات درباره بیمارستان‌سازی و ایمنی مراکز درمانی را مطرح کرد.
یارانه ها در قالب خدمات سلامت پرداخت شود/ طرح تحول سلامت مهم ترین دستاورد دولت یازدهم در عرصه داخلی
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 12:42
با توجه به اینکه پرداخت یارانه نقدی سالیانه 46 هزار میلیارد تومان به بودجه کشور تحمیل می کند، امیدواریم مردم خودشان به جای اینکه بخواهند یارانه 45 هزار تومانی دریافت کنند اجازه دهند این پول در حوزه بهداشت و درمان هزینه شده و یارانه ها در قالب خدمات سلامت به مردم ارائه شود.
اعزام ١٨٠ نیروی پرستاری به مناطق زلزله زده
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 10:26
معاون پرستاری وزارت بهداشت بابیان اینکه تاکنون ١٨٠ نَفَر نیروی پرستاری از همدان، تهران، رشت وسایراستان ها به مناطق زلزله زده اعزام شده است، گفت: ۳ هزار پرستار دیگر نیز آماده کمک رسانی هستند.
وزارت بهداشت از متخلفان ساخت بیمارستان های آسیب دیده شکایت می کند
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 12:23
وزارت بهداشت، به عنوان بهره بردار بیمارستان های ساخته شده که در زلزله غرب کشورمان آسیب دیده اند، از مجریان و سازندگان آنها دعوی شکایت خواهد کرد.
سنگ‌اندازی مغرضان سیاسی در مسیر اصلاح طرح تحول سلامت/ضربه تحریم های ضدایرانی بر روند اختصاص اعتبارات طرح
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 09:01
مشاور وزیر بهداشت کمبود منابع را مهم‌ترین عامل ایجاد اختلال در روند اجرای طرح تحول سلامت دانست و از مسئولان خواست تا بجای سیاسی‌کردن حوزه سلامت برای رفع مشکلات موجود راهکار ارائه دهند.
اولین گام در کمک به نظام سلامت، افزایش سطح سواد سلامت جامعه است
ﺳﻪشنبه، 23 آبان 1396 - 16:19
معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر نقش مردم در ارتقای سطح سلامت جامعه، گفت: شرط اول کمک به نظام سلامت، افزایش سطح سلامت جامعه است.
نایب رئیس مجلس از علاقه خود به کتاب‌های تاریخی و سیاسی گفت.
ﺳﻪشنبه، 23 آبان 1396 - 16:12
پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه روزانه کتاب‌های پزشکی و مذهبی را تورق می‌کند، درباره آخرین کتابی که خوانده است، گفت: "چرا ملت‌ها شکست می‌خورند؟" نوشته "دارون‌عجم‌اوغلو" و "جیمزای.رابینسون" و ترجمه "محسن‌میردامادی" و "محمد‌حسی...
صفحه 1 از 163ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار خانه پرستار می باشد